COVID-19 قیمت دارو تلقی ‘مناسب’

کالیفرنیا Gilead Sciences اعلام کرد قیمت گذاری در روز دوشنبه برای اولین داروی مجاز برای درمان COVID-19 در ایالات متحده و ناظران صنعت را بلافاصله عبور از شوک دشنه.

محدوده قیمت برای مواد مخدر remdesivir — $3,120 برای تجاری بیمه متحده بیماران و $2,340 برای برنامه های دولت در اینجا و خارج از کشور — در این محله ها از قیمت گذاری پیشنهادات و اعلام کرد که قبلا توسط موسسه مستقل به صورت بالینی و اقتصادی نقد و بررسی (ICER) در بوستون.

“جلعاد را قیمت گذاری اعلام خویشتن داری نشان می دهد و امیدوار کننده سابقه برای آینده قیمت گذاری دارو در طول یک بیماری همه گیر” ICER رئیس جمهور دکتر استیون پیرسون در بیانیه ای گفت. “قیمت تا حد زیادی در خط با ICER مستقل ارزیابی نشان می دهد که قیمت در حدود $2,800 خواهد بود مناسب نسبت به اضافه مزایای برای بیماران و هزینه جبران در نظام سلامت است.”

جلعاد مدیر عامل دانیل o’day انتشار نامه ای سرگشاده دوشنبه آشکار بسیار مورد بحث قیمت.

او اشاره کرد که تحت شرایط عادی این دارو ارزش به سیستم پزشکی را توجیه بسیار بالاتر قیمت داده می شود که در بیمارستان بستری COVID-19 بيمار مرخص اولیه پس از مصرف مواد مخدر داخل وریدی خواهد هر صرفه جویی به طور متوسط 12000 دلار در هزینه های بیمارستان.

مدیکر می پردازد درباره $23,000 به طور متوسط برای COVID-19 بستری مقامات فدرال در هفته گذشته نشان داد.

در اصل اختراع به مبارزه با شیوع بیماری های ویروسی مانند ابولا دارو دریافت اضطراری-استفاده از مجوز از سازمان غذا و داروی آمریکا در تاریخ 1 مه برای درمان در بیمارستان بستری COVID-19 بيمار در اکسیژن اضافی. اهدا ویال از این دارو در حال توزیع شده توسط دولت فدرال تا پایان ماه سپتامبر جلعاد گفت.

Remdesivir آثار اخلال ویروسی مثل روند. فدرال بودجه کارآزمايی بالينی تصادفی (که شامل بیماران در مینه سوتا) یافت می شود که مردم در اکسیژن بستری با COVID-19 مرخص شد پس از 11 سال که تحت درمان با remdesivir در مقابل 15 روز برای کسانی که در یک دارونما مطالعه گزارش جدید مجله پزشکی انگلستان گفت.

پس از برخی از سردرگمی اولیه در دوشنبه جلعاد روشن است که مدیکر و مدیکید واجد شرایط نیست برای قیمت پایین تر چرا که آنها نمی خرید مواد مخدر به طور مستقیم. به جای بیمارستان به خرید مواد مخدر در بالاتر به قیمت تجاری و سپس بازپرداخت شود توسط مراکز مدیکر و مدیکید خدمات تحت یک “همراه پرداخت” که توده در خدمات و منابع مورد استفاده در مراقبت از.

دکتر پیتر باخ مدیر مرکز سیاست های بهداشتی و نتایج در یادبود اسلون مرکز سرطان در نیویورک روز دوشنبه گفت که قیمت گذاری سوال نیست که فوری ترین مسئله در اطراف داخل وریدی داروی ضد ویروسی.

“حقیقت این است که در حالی که من نگرانی زیادی در مورد بیش از حد قیمت گذاری در بخش دارویی و چگونه آن را ناکارآمد برای جامعه من بسیار ترجیح داده به صبح از خواب بیدار به شنیدن این که جلعاد تا به حال تصمیم به راه اندازی این حق محاکمه remdesivir,” باخ گفت.

دو سوال معلق در هوا بیش از مواد مخدر هستند که آیا این بیمار را بهبود می بخشد بقا و اینکه آیا مزایای آن هستند که تلفظ استفاده می شود که در ترکیب با یک داروی کورتیکواستروئید به نام دگزامتازون است که در حال حاضر توصیه می شود برای بسیاری از بیماران بستری در بیمارستان با اثرات شدید از COVID-19.

آزمایشی که منجر به FDA مجوز remdesivir یافت 7.1% مرگ و میر در میان remdesivir بیماران و 11.9 درصد در میان گروه دارونما. اما 1,063 شخص مطالعه متوقف شد زودرس و مرگ و میر در نتیجه از نظر آماری معنیدار نبود. این تنها آزمایش remdesivir.

ICER پیشنهاد قیمت برای remdesivir از $2,800 طول می کشد را به حساب تازگی کشف مزایای دگزامتازون است که به طور گسترده ای در دسترس در ایالات متحده در حال حاضر و به احتمال زیاد تجویز شده به بیماران همان. بدون استروئید و دارو, مزایای ایجاد شده توسط remdesivir به تنهایی خواهد بود به ارزش نزدیک به $5,000, ICER گفت.

باخ و ICER خواست اضافی محاکمه به مطالعه مرگ و میر مزایای remdesivir.

“مسئول قیمت گذاری تصمیم امروز برای remdesivir باید مجددا و قیمت مجاز برای حرکت به بالا یا پایین — بر اساس آینده ما یادگیری در مورد این دارو اثر” ICER توصیه می شود. “اگر بیشتر اطلاعات را نشان نمی دهد روشن و میر سود برای remdesivir و پس از آن قیمت دارو باید به طور چشمگیری کاهش می یابد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de