دیو سنت پیتر می گوید دوقلو کار بر روی طرح به ‘معرفی طرفداران به هدف زمینه

را طرفداران فرصتی برای حضور در بازی های غرب با هدف زمینه این فصل ؟

دوقلوها جمهور دیو سنت پیتر است گفت: این احتمال وجود دارد.

“این تصمیمی است که در نهایت نمی تواند به ما — از آن خواهد شد تا به رژیم صهیونیستی است. [تیم] Walz و مینه سوتا وزارت بهداشت” سنت پیتر گفت. “ما در مکالمات به طور منظم. …

“[ما] در مسیرهای موازی در حال توسعه یک طرح برای طرفداران اما همچنین در حال توسعه یک طرح برای چگونه و هنگامی که ما دوباره طرفداران آنچه که به نظر می رسد. این پروتکل به اشتراک گذاشته خواهد شد در زمان مناسب با فرمانداری برای بررسی خود را. من نمی قرار دادن یک جدول زمانی بر روی آن. من مطمئن هستم که این اتفاق خواهد افتاد. اما این چیزی است که ما در حال نظارت در سراسر لیگ.”

زمانی که Canterbury پارک مسابقه مسیر برنامه ریزی شده خود را باز ماه گذشته آن در نظر گرفته شده برای مسابقه بدون فن. اما پس از Walz مجاز برای گردهمایی ما به 250 نفر Shakopee آهنگ به سرعت تغییر برنامه و ارائه کرده است تعداد محدودی بلیط برای آن مسابقه کارت.

فهرستی آشکار

دوقلوها’ بازیکن برای بازگشت بیس بال فصل طولانی است در جانبازان و کوتاه را در چشم انداز.

این تیم منتشر 59-بازیکن فهرستی از دوشنبه که شامل چشم انداز بالا رویس Lewis, Alex Kirilloff, Jhoan Duran و ترور Larnach.

اما در بیشتر قسمت ها این گروه علاوه بر 40-مرد فهرستی شامل عمدتا با تجربه جزئی leaguers. بازیکنان خواهد شد و گزارش به هدف زمینه در روز چهارشنبه و شروع به تمرین جمعه یا شنبه در آغاز فصل در جولای 23, فهرست لیگ خواهد بود كه در 30 با باقی مانده “تاکسی تیم ملی” مستقر در CHS زمینه در سنت پل.

“ما احساس تمرکز ما تا به حال برای این تیم بزرگ لیگ مطمئن شوید که ما تا به حال سمت راست عمق” دوقلوها جمهور بیس بال عملیات Derek Falvey گفت.

یک نقطه را باز گذاشته شود در صورتی که علاوه بر این باید ساخته شود.

پنج بازیکن که آورده بودند به بهار آموزش در ماه فوریه به سمت چپ خاموش 60-مرد فهرستی برای بهار دوم آموزش. آنها lefthander چارلی Barnes, righthander گریفین Jax, righthander جیک نیگیر بن Rortvedt و infielder لوی مایکل.

Infielder جلب Maggi و outfielders Zander ویل و خط Adams نمی شد در اولین کمپ خواهد بود اما بخش دوم. آدامز بود nonroster رایگان-امضای عامل در اواسط فوریه.

مربیگری سوئیچ

اغل گاو یا حشم مربی باب مک کلور, 68 و لیگ برتر مربی لایحه Evers, 66, نمی توان در این زمینه در این فصل است. آنها را جایگزین اغل گاو یا حشم مربی پیت مکی و کنترل کیفیت مربی Nate Dammann. LaTroy هاوکینز خواهد بود ویژه مربی حداقل از طریق اردوگاه های آموزشی.

مدیر Rocco Baldelli گفت: آن را دشوار است برای شکستن اخبار برای مک کلور و Evers که آنها می خواهم کنار می شود به دلیل نگرانی در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

“در مورد به عنوان مشکل به عنوان یک تماس را به عنوان شما در حال رفتن به در این بازی بیس بال” Baldelli گفت. “هر دو مک و لایحه شده است در این بازی برای 45-به علاوه سال است. برای دریافت اخبار مثل این من نمی توانستم تصور کنید آنچه در آن می مانند. هر دو در حال رفتن به ماندن بسیار درگیر در آنچه که ما انجام دهد. که یک پوشش نقره ای در اینجا, بنابراین من فکر می کنم ما قصد داریم به شنیدن از هر دو به طور منظم.”

و غیره.

• دوقلوها ساخته نشده و تصمیم گیری در مورد اینکه آیا آنها خواهد شد که نمایشگاه ها; هر تیم مجاز است ، “ما در حال بررسی است که در نزدیکی پایان از اردوگاه” Falvey گفت.

• سنت پیتر گفت: این تیم را حفظ کارکنان تمام وقت از طریق فصل با هیچ furloughs.

• تمام 60 بازی خواهد تلویزیونی سنت پیتر گفت. MLB برنامه می تواند سه شنبه منتشر شد.

• نه مرد مربیگری کارکنان از جمله کلاس AAA مدیر توبی Gardenhireخواهد شد به احتمال زیاد اجرا تاکسی تیم ملی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de