ساعت پس از ممنوعیت Infinite تکذیب های هندی اطلاعات کاربران را با دولت چین

دهلی نو: Infinite را تکذیب کرد پنج شنبه های هندی اطلاعات کاربران را با دولت چین پس از دهلی نو ممنوع wildly محبوب برنامه در وخامت شدید روابط با پکن پس از دو هفته مرگبار در مرز برخورد.

“Infinite همچنان به پیروی از تمام داده های حفظ حریم خصوصی و امنیت مورد نیاز در قانون هند و به اشتراک گذاشته نمی شود هر گونه اطلاعات از کاربران ما در هند با هر دولت خارجی از جمله چینی ها در دولت” Infinite هند رئیس Nikhil گاندی در بیانیه ای گفت.

“علاوه بر این اگر ما خواسته می شود در آینده ما را نمی خواهد انجام این کار است. ما در محل بالاترین اهمیت در حریم خصوصی کاربر و صداقت” او گفت:, و اضافه کرد که در آن دعوت شده بود برای دیدار با دولت هند “برای یک فرصت برای پاسخگویی و ارائه توضیحات”.

Infinite متعلق به چین ByteDance و یکی از 59 چینی نرم افزار موبایل ممنوع اواخر روز دوشنبه با نخست وزیر نارندرا دولت است.

وجود دارد تخمین زده می شود حدود 120 میلیون Infinite کاربران در هند ساخت جنوب کشور آسیایی از 1.3 میلیارد نفر از مردم این برنامه را بزرگترین بازار بین المللی.

هند وزارت فناوری اطلاعات گفت: برنامه “درگیر در فعالیت های… مخاطره اندازد به حاکمیت و تمامیت هند دفاع از هند امنیت از دولت و نظم عمومی”.

وی پس از 20 سربازان هندی کشته شدند در 15 ژوئن در دست-به-دست درگیری با نیروهای نظامی در خشونت مرگبار خود را در مورد مناقشه مرزی هیمالیا در 45 سال است. چینی تلفات در دست نیست.

در میان متقابل recriminations های هسته ای, آسیایی, غول تقویت مرز بین منطقه لاداخ و تبت با هزاران نفر از نیروهای اضافی هواپیما و سخت افزار.

مرگ باعث خشم در رسانه های اجتماعی با تماس به تحریم کالاهای چینی با پرچم آتش پراکنده در تظاهرات خیابانی.

هفته گذشته یکی از دهلی هتل اصلی انجمن ها گفت که اعضای آن بودند محرومیت چینی و مهمانان را متوقف خواهد کرد با استفاده از چینی ساخته شده محصولات.

چینی الکترونیکی شرکت نیز حضور عمده در هند با تلفن همراه علامت های تجاری مانند Xiaomi و Huawei با بهره گیری تقریبا 65 درصد سهم بازار.

E-commerce, غول, از جمله ما غول پیکر آمازون-که فروش حجم عظیمی از ابزارهای — توافق کرده اند که برای نمایش کشور مبدا کالا در سیستم عامل خود را با توجه به گزارش های رسانه ها.

دولت مودی نیز دستور داد تمام فروشندگان برای انجام همان در آن گوهر پورتال استفاده شده است که برای ده ها میلیارد دلار’ ارزش از دولت خرید.

کالاهای ساخته شده در چین از جمله برخی از مواد اولیه حیاتی برای شرکت های دارویی هند نیز شروع به شمع تا در بنادر و فرودگاه ها به دلیل دقیق تر چک آداب و رسوم گزارش های رسانه ها گفت.

با وجود طولانی خاردار, روابط هند و چین باید به طور پیوسته ساخته شده است تا روابط اقتصادی قوی در سال های اخیر است.

سالانه تجارت دو جانبه است به ارزش حدود 90 میلیارد دلار با کسری حدود 50 میلیارد دلار در چین به نفع.

با کلیک بر روی دکن کرونیکل تکنولوژی و علم برای آخرین اخبار و بررسی است. ما را دنبال کنید Facebook Twitter.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de