در دهه گذشته حداقل 70 نفر کشته شده اند در بازداشت پلیس پس از گفتن “من نمی توانم نفس بکشم’: گزارش


Illustration for article titled In the Past Decade, at Least 70 People Have Died in Police Custody After Saying ‘I Can’t Breathe’: Report

عکس: آدم بری (گتی ایماژ)

مرگ اریک گارنر و جورج فلوید را تبدیل شده واژه “من نمی توانم نفس بکشم” به بدنام عبارت به طور جدایی ناپذیری به این موضوع از نیروی بیش از حد استفاده شده توسط پلیس در شهروندان است. هر دو گارنر و فلوید را مجادلات با پلیس ثبت شد و پست شده در رسانه های اجتماعی برای جهان به نمایش اما یک سوال باقی می ماند: چگونه بسیاری از این حوادث اتفاق می افتد که نیست گرفتار در ویدئو? با توجه به یک مطالعه جدید پاسخ این است که حداقل 70 بیش از دهه گذشته است.

تبلیغات

محققان در یک مطالعه انجام شده توسط نیویورک تایمز در بر داشت که حداقل 70 نفر از سنین اعم از 19 تا 65 درگذشت در بازداشت پلیس پس از گفتن عبارت “من نمی توانم نفس بکشم.” این مطالعه نشان داد که بیش از نیمی از کسانی که کشته شدند مردم سیاه و که اکثر آنها را متوقف و یا بازداشت بیش از جرمهای سنگین.

از زمان:

ده ها تن از فیلم دادگاه اسناد و کالبد شکافی و گزارش پلیس و بررسی در این موارد — که شامل طیف وسیعی از مردم در درگیری با ماموران در خیابان ها در زندان های محلی و یا در خانه های خود را — نشان می دهد یک الگوی از تاکتیک های تهاجمی که نادیده گرفته غالب اقدامات احتیاطی در حالی که در آغوش مشکوک علم است که پیشنهاد کرد که مردم شفاعت هوا نیست و نیاز به مداخله فوری.

در برخی از “من نمی توانم نفس بکشم” موارد ماموران مهار و بازداشت شدگان توسط گردن, پا بسته, آنها, Tased آنها را چندین بار و یا پوشش سر خود را با مش هود طراحی شده برای جلوگیری از تف و یا گاز گرفتن. اغلب افسران تحت فشار قرار دادند و آنها را رو به پایین بر روی زمین برگزار شد و آنها را مستعد با وزن بدن خود را.

نه همه موارد درگیر پلیس محدودیت. برخی از آنها مرگ و میر رخ داده است که پس از بازداشت شدگان اعتراض که آنها نمی تواند نفس بکشد — شاید به دلیل یک مشکل پزشکی یا دارو مسمومیت شدند با تخفیف و یا نادیده گرفته شود. برخی از مردم التماس کرد برای ساعت ها برای کمک به قبل از آنها درگذشت.

تبلیغات

این مطالعه اشاره کرد که اغلب به آنچه که منجر به مظنون خفگی به مرگ در حالی که در بازداشت پلیس است افسران فرض که آنها در حال دروغ یا اغراق زمانی که آنها شکایت دارند که آنها تنفس می کند. این گزارش با اشاره به یک نمونه از این در مونتگومری زندان در دیتون اوهایو که در سال 2018 یک نشانه آویزان بر روی یک تخته بولتن که خواندن “اگر شما می توانید صحبت کنید و سپس شما بدیهی است که می توانید لعنتی نفس بکشم.” که همان زندان به پایان رسید تا نیاز به پرداخت 3.5 میلیون دلار حل و فصل در سال گذشته بیش از سال 2012 مرگ زندانی رابرت ریچاردسونکه تا به حال قفل شده برای عدم نشان می دهد تا برای حمایت از کودکان شنیدن و درگذشت پس از شکایت خود از تنفس مشکل نادیده گرفته شد.

با توجه به زمان سابق میلواکی رئیس پلیس ادوارد فلین گفت: در سال 2014 رسوب که “اگر شما می توانید صحبت کنید شما می توانید نفس کشیدن” ایده یک بار بخشی از افسران آموزش و پافشاری به عنوان یک “درک مشترک” میان پلیس و حتی پس از آن یافت می شود اشتباه است.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

يافتههای حاصل از مطالعه نشان می دهد که در حدود نیمی از موارد بازداشت شدگان “شد و در حال حاضر در معرض خطر به عنوان یک نتیجه از مواد مخدر مسمومیت” و برخی از آنان در زمینه مسائل مربوط به سلامت اما این است که واقعا مهم نیست چرا که به عنوان مطالعه نشان می دهد, این موضوع نیست و فقط به همین دلیل بازداشت شدگان بودند داشتن مشکل در تنفس, اما چگونه افسران در پاسخ (یا نیست) زمانی که خود مظنون به آنها گفت که نمی توانستم نفس بکشم.

در اوایل این ماه ریشه گزارش در مورد از 42 سال جرثقیل اسکات یک مرد سیاه پوست که در اثر یک سقوط ریه در حالی که در بازداشت پلیس. پس از اسکات گفت: دستگیری افسران “من نمی توانم نفس بکشم” یکی از آنها به معنای واقعی کلمه پاسخ داد: “من اهمیتی نمی دهند” و دیگری در پاسخ به او گفتن او می تواند “تنفس فقط خوب است.”

تبلیغات

ریشه نیز گزارش مورد خاویر Ambler, یک مرد سیاه و سفید که بارها و بارها گفته افسران پلیس “من از نارسایی احتقانی قلب. من نمی توانم نفس بکشم.” او نیز درگذشت. در Ambler مورد افسران در پاسخ بارها و بارها با استفاده از اسلحه تیزر او را به عنوان او تلاش می کرد و التماس آنها را به متوقف شود.

از جلب به Floyd به Ambler به اسکات به مانوئل الیسلیست در می رود و در. که نقطه باید محور هر سخت تر اما در اینجا لیستی از قربانیان کشف شده توسط بار مطالعه بیش از پنج سال گذشته:

در سال 2015 Calvon رید درگذشت در کوکونات کریک, Fla., پس از افسران اخراج 10 عکس او با یک تیزر.

در سال 2016 فرمین وینسنت Valenzuela شد امپراتور پس از افسران پلیس در آناهایم, کالیفرنیا., قرار داده و او را در گردن نگه دارید در حالی که تلاش برای دستگیری او. خانواده اش برنده $13 میلیون حکم هیئت منصفه.

در سال 2017 هکتور Arreola درگذشت در کلمبوس, Ga., پس از افسران او را مجبور به زمین بسر برده دست خود را پشت سر او و تکیه بر پشت او با یک افسر مسواک کردن شکایت خود: “او خوب است” او گفت:.

در 2018, کریستبل سلنو دستگیر شد در توستین کالیفرنیا و پس از آن درگذشت و پس از حداقل هفت نمایندگان با هم به زانو در آوردن او را در کف یک سلول برگزاری برخی با زانو های خود را بر روی پشت خود را.

در 2019, ویسنت Villela درگذشت در آلبوکرک زندان پس از گفتن نگهبانان که برگزاری شد او را با زانو های خود را که او نمی تواند نفس بکشد. “چرا که آنها نیاز به نگه داشتن شما را” یکی از نگهبانان گفت.

سپس در هفته گذشته اداره پلیس در توسان Ariz., منتشر شده تصویری از یک برخورد در آوریل 21 با کارلوس Ingram لوپزبود که برهنه و رفتار نامنظم زمانی که ماموران او را مجبور به دروغ چهره را در کف یک گاراژ خود را با دست های دستبند های پشت سر خود را. بخشی از زمان آقای لوپز سر پوشیده شده بود با یک پتو و یک هود. او را برای 12 دقیقه گریه برای هوا و آب برای مادر بزرگ خود را. سپس او بیش از حد درگذشت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de