هند انتقاد شدید پاکستان بیش از بورس حمله سرزنش

دهلی نو: هند لعنتی وزیر خارجه پاکستان شاه محمود قریشی در روز دوشنبه برای گزارش متهم دهلی نو از دخالت در حمله به کراچی بورس در روز دوشنبه صبح.

دهلی نو گفت: آن را به حال هیچ تردیدی در محکوم کردن تروریسم در هر نقطه از جمله حمله در کراچی بر خلاف پاکستان که نخست وزیر عمران خان به تازگی مورد ستایش قرار داد مقتول جهانی تروریستی اسامه بن لادن به عنوان یک شهید. دهلی نو همچنین گفت: اسلام آباد نمی تواند تغییر سرزنش در هند برای پاکستان به مشکلات داخلی است.

بر اساس گزارش ها این حمله در کراچی انجام شد توسط بلوچ گروه های مسلح که در استان بلوچستان است که در حال غارت و استثمار استقرار پاکستان. اما پاکستان گوینده رادیو پاکستان فرار یک گزارش گفت: پاکستان وزیر امور خارجه تا به حال ادعا شده که این حمله انجام شد با جای خواب سلول های “فعال”توسط هند.

شلاق در پاکستان MEA گفت: “هند رد پوچ نظرات وزیر امور خارجه پاکستان در حمله تروریستی در کراچی. پاکستان نمی تواند تغییر سرزنش در هند برای آن مشکلات داخلی است. بر خلاف پاکستان و هند است بدون تردید در محکوم کردن تروریسم در هر نقطه در جهان از جمله در کراچی است.”

MEA افزود: “وزیر امور خارجه قریشی ممکن است مایل به انعکاس این نیز خود دولت موقعیت از جمله نخست وزیر را شرح تروریستی جهانی به عنوان ‘شهید’.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de