ارتش هند سربازان و افسران به زودی انجام طراحی های نسخه سوئیس ارتش چاقو

دهلی نو: هند سربازان و افسران به زودی حمل نسخه خود را از سوئیس ارتش چاقو مجهز به چاشنی crimper یک سیم برش بطری بازکن برای باز کردن “و بطری نوشابه” و یک تیغه است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک خنجر در سه ماهه دست به دست مبارزه با.

ارتش هند است که تهیه آنها را برای خود پیاده نظام سربازان و آنها را به شکل یک بخشی از تجهیزات فردی. ارتش به زودی به موضوع مناقصه باز برای گرداندن مراکز فساد یک “چند منظوره ابزار”.

این چاقو را قادر به عملکرد در دمای اعم از منهای 20 به علاوه 50 درجه سانتیگراد است.

همانطور که در ارتش مورد نیاز چند منظوره ابزار باید با یک بینی بلند با ابزار جهانی چاشنی crimper است که می تواند پیچ و حذف حداکثر 14mm مهره یا پیچ و مهره و چین چین و جهانی اندازه چاشنی. بینی و رسیدگی باید کافی سختی برای انجام روال کار به راحتی. همچنین باید قادر به قطع اتصال سیم تا 12 سنج و نوار و سیم برق اعم از 24 به 12 سنج. چاقو باید قادر به رانندگی و حذف صلیب نکته پیچ ارتش منابع اضافه شده است.

چاقو را حمل چوب یا استخوان دیدم قادر به کنترل برش از طریق چوب (25mm ضخامت) پلاستیک (10 میلی متر ضخامت) و آلومینیوم (26 سنج) و لوله های فلزی (22 سنج).

آن را نیز حمل می و جداگانه بطری بازکن است که اجازه خواهد داد که سربازان برای باز کردن “به صورت تجاری در دسترس کنسرو کالا” و “فشرده بطری بالا” مانند یک “بطری نوشابه”.

آن را باید فراهم مستقل و خودکار قفل از اجزای عملیاتی و بسته به موقعیت. این نباید باعث آسیب استفاده می شود که با دست برهنه ارتش هند گفت.

این چاقو خواهد بود و سیاه و زیتون سبز یا در الگوی استتار با مت به پایان برسد. ارتش گفت که این چاقو باید با دوام غلاف با حلقه به جا بر روی کمربند و باید نیاز به کاربر حداقل تعمیر و نگهداری. این باید قادر به حفظ عملکرد آن در شن و ماسه و گرد و غبار.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de