کارن و کن نقطه اسلحه معترضان خواستار سنت لوئیس شهردار استعفای


Illustration for article titled Karen and Ken Point Guns at Protesters Calling for St. Louis Mayor’s Resignation

تصویر: ABC اخبار (توییتر)

صدها نفر از معترضان با تجمع در سنت لوئیس به ماه مارس نسبت به شهردار Lyda Krewson را خواستار استعفای او پس از خواندن نام خیابان در آدرس معترضان که خواستار شهرستان پال خواستار قطع بودجه دولت اداره پلیس در طول یک Facebook Live نشست خبری روز جمعه گذشته. آن صلح آمیز مارس اما که نمی شود یک زن و شوهر از پله خارج از خانه خود را به موج اسلحه در تظاهرات.

تبلیغات

بیایید شروع با Krewson doxxing مردمی که می خواهند پال خواستار قطع بودجه دولت کوچک او اداره پلیس.

از ان بی سی نیوز:

دموکراتیک شهردار Lyda Krewson بود پاسخ دادن به سوالات در طول یک Facebook Live جلسه بعد از ظهر جمعه که او برگزار کرده است به طور منظم در طول بیماری همه گیر کوروناویروس زمانی که کسی در مورد جلسه او با تظاهر کنندگان خارج از شهرستان در سالن پیش از آن در روز.

شهردار پاسخ داد که گفتگو “واقعا یک مکالمه دو طرفه… چون بود با صدای بلند پاسخ از تظاهرکنندگان” ان بی سی وابسته در خیابان Louis, میزوری, ARCH گزارش داد.

اما معترضان به او داده بود نوشته شده به تشریح پیشنهادات خود را برای شهر چگونه می تواند بهتر تخصیص پول است که در حال حاضر به اداره پلیس و Krewson پا به دور از دوربین برای گرفتن مقالات از میز کار خود را به عنوان این جلسه بود که هنوز هم جریان زندگی می کنند.

شهردار شروع به خواندن این پیشنهادات را با صدای بلند از جمله دادن اولین و آخرین نام نویسندگان و همچنین خیابان که در آن زندگی می کنند. در برخی موارد او به مردم دقیق آدرس KSDK گزارش داد. بسیاری از طرح های پیشنهادی که در این شهرستان باید بودجه صفر دلار برای سنت لوئیس Metropolitan Police Department.

تبلیغات

پس از دریافت یک تن از خوبی به دست آورده در واکنش Krewson حذف پست و انتشار بیانیه ای عذرخواهی “برای شناسایی افرادی که معرفی نامه به من در تالار شهر بود که من از پاسخ دادن به یک روال سوال در یکی از به روز رسانی در اوایل امروز.”

“در حالی که این اطلاعات عمومی من قصد باعث ناراحتی و یا آسیب رساندن به هر کسی. پست حذف شده است” در این بیانیه گفت.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

متاسفانه برای Krewson او عذرخواهی کاهش یافت و در “خیلی کم و خیلی دیر” دسته برای بسیاری از مردم بر این باورند که خواندن نام و آدرس معترضان بود یک تهدید تاکتیکی که ما را به این تظاهرات خواستار استعفای او و “کن و کارن” (به عنوان آنها بوده است و لقب توییتر) brandishing سلاح گرم به ظاهر لعنتی هیچ دلیلی.

تبلیغات

ظاهرا بوریس و ناتاشا (که نه سالخورده هست) فقط می دانستم که Rocky and Bullwinkle بودند در آن زندگی می کند موضوع جمعیت در جایی و به دنبال انتقام برای همه طرح های خود را در حال خنثی—یا که یا اینها فقط more crazy-کون سفید افرادی که عاشق اسلحه های خود را تا آنجا که آنها نفرت نژادی عدالت تظاهرات.

تبلیغات

در این ویدئو—که رئیس جمهور تهمت را بازتوییت کرد بدون نظر (اما از آنجا که ما در حال صحبت کردن در مورد اسلحه toting سفید مردم را تهدید معترضان آن را شرط بندی امن خانواده رئیس جمهور شد, به tweeting, تصویب خود را)—به نظر نمی رسد که کسی در جمعیت تلاش برای صدمه به اموال. در واقع مردم شنیده می شود اصرار معترضان به سادگی آنها را نادیده گرفت و در حرکت است.

با توجه به Riverfront Timesکن و کارن شناسایی شده اند به عنوان وکلای صدمه شخصی خوانده شده را علامت و پاتریشیا McCloskey.

تبلیغات

یکی فکر می کنم که وکلای صدمه شخصی می دانم بهتر از بی پروا نقطه اسلحه هر کدام راه از جمله در نزدیکی هر یک از دیگر, اما پس از آن دوباره مردم سفید سفید peopling نیست به طور معمول یک فعالیت که در آن امنیت عمومی قرار گرفته است در فهرست اولویت.

خوشبختانه هیچ کشته و یا مجروح در اعتراض.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de