Ladakh بن بست: سوم پارسیان فرمانده در سطح ملاقات امروز بدون دستیابی به موفقیت در انتظار

دهلی نو: هندی و چینی ارتش در حال برنامه ریزی برای برگزاری سومین پارسیان فرمانده در سطح جلسه روز سه شنبه در یکی دیگر از تلاش برای د-تشدید مداوم نظامی ایستادگی کردن بین دو کشور در Ladakh بخش.

اما بسیار وجود دارد امید از هر گونه عمده دستیابی به موفقیت از این نشست گفت: منابع.

این بار پارسیان فرمانده-نشست سطح برنامه ریزی شده است در Chushul است که در سمت هند از خط کنترل واقعی (لاک). قبل از آن دو جلسه برگزار شد در Moldo بر طرف چینی.

“دستور کار این جلسه خواهد بود برای بحث در مورد یک جدول زمانی برای متارکه و پایین آوردن تنش در امتداد لاک” گفت: منابع. هند درخواست چین برای برگرداندن به وضعیت موجود از مارس سال 2020 در لاک در Ladakh بخش.

حتی اگر هر دو طرف رسیده بود یک “اجماع برای خلاص” از “همه اصطکاک مناطق” در لاداخ در آخرین پارسیان فرمانده جلسه در ژوئن 22, شده است وجود دارد هیچ بهبودی در زمین است.

نیز وجود دارد هیچ اصلی سطح عمومی و یا افسر فرمانده سطح مذاکرات پس از 22 ژوئن جلسه ای که اتفاق افتاده بود پس از اولین فرمانده سپاه در سطح مذاکرات در ژوئن 6. “این نشان می دهد که هر دو طرف هنوز به توافقی که در آن مشارکت می تواند آغاز خواهد شد. شده است وجود دارد سخت شدن مواضع” گفت: منابع.

14 فرمانده سپاه Lt Gen Harinder سینگ را نمایندگی هند و افراد ارتش آزادی بخش جنوب سین کیانگ نظامی منطقه فرمانده Maj Gen لیو لین خواهد رئیس هیئت چینی.

هر دو ارتش در یک کره چشم-به-کره چشم موقعیت در بسیاری از مناطق در Ladakh و ارتش چین در تلاش است برای باز کردن جبهه. وجود دارد هیچ توجهی نشانه ای از هر گونه تلاش توسط چینی ها خلاص از یک رویارویی است. در برخی از اماکن مانند در Galwan دره و Pangong Tso چینی ارتش تنها به نظر می رسید که افزایش نیروهای نظامی خود را ایجاد می کند و غنی و موقعیت خود را. هند و چین هستند که در تلخ ایستادگی کردن در Pangong Tso, Galwan دره چشمه های آب گرم Gogra پست Depsang و Daulat التماس Oldie بخش, در میان دیگران. ارتش هند انجام داده است آینه استقرار در تمام این مناطق برای مقابله با هر گونه اقدام توسط چینی ها.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de