شهردار استعفا برای او Facebook نظرات در مورد آلاباما فوتبال سیاه زندگی موضوع تصویری


Illustration for article titled Mayor Resigns for His Facebook Comments About Alabama Footballs Black Lives Matter Video

عکس: شاتر

من صادقانه شروع به فکر می کنم Facebook نخواهد سرکوب نژادپرستان چرا که آنها شرکت را هدف جمعیتی. به طور جدی چگونه بسیاری از داستان شما به عنوان خوانده شده در مورد یک شهردار/افسر پلیس/تصادفی سفید که با این نسخهها کار در اداره پست از دست دادن شغل خود به دلیل چیزی نژادپرستانه ارسال شده در Facebook? علامت گذاری اتاق شهردار یک شهر کوچک در آلاباما اضافه کرده است خود را به این طبقه لیست.

تبلیغات

ABC اخبار و گزارش هایی که اتاق های فرستاده شده استعفای خود را به عنوان شهردار کربن تپه علا. چرا که از نظر او پست شده در تصویری دانشگاه آلاباما منتشر شده در حمایت از زندگی مهم است. اتاق های ارسال شده در روز شنبه که او فروش عکس های خود را از سر مربی نیک سابان و آلاباما تیم فوتبال خود را به دلیل “متاسفم” سیاست. “جزر و مد انجام شده است در نظر من” اتاق های گفت: در پست های خود را. این ویدئو در سوال بود سابان و تیم خواندن مقاله توسط تیم offensive lineman الکس Leatherwood و در یک نقطه گفت: “تمام زندگی می تواند مهم نیست تا زمانی که سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.”

این اولین بار نیست که مجلس گفت: برخی از وحشی گه. او در زمان به Facebook در سال گذشته به نگرانی “کودک قاتل” و “سوسیالیست.” او همچنین نوشته شده: “همجنسگرایان سخنرانی ما در اخلاق” و “دوجنسه سخنرانی ما در انسان شناسی. تنها راه برای تغییر این خواهد بود برای کشتن این مشکل است.” او اضافه شده است.

تبلیغات

لعنتی پسر که صدمه دیده شما ؟

در ابتدا اتاق رد کرده است که او ساخته شده نظرات قبل از اینکه در نهایت عذرخواهی. نظرات خود منجر به استعفای دو اعضای شورای شهر که نمی خواهم به ارتباط با او. شورای شهر هنوز به تصویب مجلسی استعفای خواهد شد و برگزاری یک جلسه اضطراری در روز چهارشنبه به بحث در مورد آن گام های بعدی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de