دیدار بارون, حباب, حرفه ای, حباب ساز که ایجاد ماشین به اندازه شناور هنر

لری Ripp است یکی از سرگرم کننده که در عمل به معنای واقعی کلمه خوب و پاک سرگرم کننده است.

سنت پل مرد باعث می شود پول باد حباب صابون.

بیش از 10 سال گذشته Ripp که در تماس خود را آقا سیدنی Soapington نام بارون حباب رزرو شده است به عنوان یک سرگرم کننده برای صدها نفر از جشنواره ها و نمایشگاه ها رژه بلوک احزاب مراسم فارغ التحصیلی و جشن های تولد.

او به تازگی عمل متشکل از باد عظیم حباب — گاهی اوقات به عنوان بزرگ به عنوان یک خودرو — در حالی که خواندن یک Seuss مانند حباب با مضمون قافیه تند تند.

تماس با آن خود را به حباب رپ.

مانند بسیاری از هنرمندان بیشتر از Ripp را کنسرتهایی در این سال لغو شده به دلیل COVID-19.

اما شما هنوز هم می تواند او را گرفتن حباب busking در خارج از منزل در پارک های محلی. پس از همه, اگر کسی می خواهد برای شستن دست های خود او گالن آب و صابون مفید است.

“من و بارون از حباب و از یک زمین که در آن حباب های بسیاری از آنها شناور از دست من” Ripp گفت: او به عنوان فرستاده 4-پا-طولانی حباب هوا افزایش به تازگی در میننهها پارک در مینیاپولیس.

تماشای او در عمل کمی مانند دیدن یک صابون Pied Piper در محل کار.

در عرض یک یا دو دقیقه بچه ها شروع خواهد شد جمع آوری در حال اجرا در اطراف به سعی کنید برای گرفتن حباب ها و یا ایجاد خود را با مجموعه ای از حباب wands که Ripp در دست است.

سگ سعی خواهد کرد به نیش حباب های شناور ، بزرگسالان را از تلفن همراه خود را به یک تصویر. حتی خسته نوجوانان خواهد yelp با لذت هنگامی که یک حباب به اندازه یک ماشین لباسشویی را تهدید به انفجار در چهره خود را.

شبح مانند رنگین کمانی اشکال ایجاد شده توسط Ripp که شناور به آرامی بالای سر یادآور موجودات زیر دریا دست خوش پیشامد میشه در یک زمان.

“این فقط جادویی در این زمان هنگامی که آن را مانند به نظر می رسد همه چیز خیلی جدی و سنگین گفت:” کریستین McKigney یک مینیاپولیس مادر که شروع به خنده زمانی که Ripp خود و دختر او را به ایجاد حباب. “آن شاد. شما احساس می کنید مثل یک بچه دوباره.”

مرد از بسیاری از معاملات

حباب سازی شده است و یک شغل دوم برای Ripp, 67. او را بازنشسته و از کار تعمیر و نگهداری در دانشگاه مینه سوتا اما او نیز تا به حال بسیاری از تجربه به عنوان یک بازیگر.

او استفاده می شود به کار در رادیو به عنوان گوینده در ویسکانسین. او نوشته شده است هزاران نفر از رادیو شعر و آگهی های بازرگانی.

او نیز یک بازیگر کارگردان و نمایشنامه نویس برای محصولات صحنه در مینه سوتا حاشیه جشنواره و برایانت دریاچه کاسه کاباره تئاتر است.

او یک فیلم اعتبار یک گارد امنیتی در “آلفا حادثه” یک 1978, علمی تخیلی, فیلم ترسناک, فیلم برداری در ویسکانسین شامل یک میکروب از مریخ است.

“اگر شما به خواب رفتن مغز شما شروع به گسترش تا زمانی که آن را منفجر کردن خود سر” Ripp گفت: این فیلم را طرح می کند.

Ripp گفت: او تصادفا بر روی حباب ساخت که او از حضور در یک بازی جشنواره حدود 10 سال پیش در ویسکانسین و او به دنبال یک اسباب بازی برای نوه اش.

او در سراسر یک حباب ساخت کیت به نام حباب چیزی که طراحی شده است برای ایجاد حباب های غول پیکر.

زمانی که او سعی کرد آن را در پارکینگ در متل که او اقامت مردم شروع به جمع آوری در اطراف برای گرفتن عکس.

پرمخاطب لامپ رفت در Ripp سر و بارون حباب متولد شد.

زودگذر هنر

وجود دارد دیگر حباب صابون هنرمندان در کشور است. حتی برخی از انجام مرحله عمل در لاس وگاس و یا نیویورک.

ریک Gravrok سابق پیش دبستانی معلم از سنت لوئیس پارک گفت او باد حباب گفتن شاخی پدر جوک و فروش wands و حباب راه حل برای حدود سه سال در, هوای آزاد, تجمعات در شهرهای دوقلو.

اما Ripp گفت: زمانی که او شروع به حباب خود باد عمل 10 سال پیش “من در جهان پیشتاز است. من در لبه برش.”

“او یک عشق برای حباب گفت:” استفان “آقای سرگرم کننده” Poreda بنیانگذار شهرهای دوقلو سرگرمی رزرو آژانس که در آن شما می توانید استخدام همه از بابا نوئل به stilt واکر. “که تمرکز خود را. این یک چیز زیبا است.”

به طور معمول, Ripp گفت: حدود 90 تا 100 گیگابایت در سال است. او انجام شده در حوادث اعم از Art Shanty پروژه به کلیسای سنت آلبرت بزرگ بستنی های اجتماعی.

او می رود از طریق صدها گالن آب و صابون از یک سال. برای انجام آن را به خودتان او دست از کارت های با فرمول او برای استفاده از حباب خود را مخلوط.

این دستور العمل شامل آب گرم ظرف صابون و گلیسیرین و بکینگ پودر و کمی J-روغن روان کننده ساخته شده برای اصلاح سم است که همچنین با استفاده از به عنوان یک عنصر برای لجن فیلم جلوه های ویژه و یا frat house, روغن, کشتی کج, با توجه به وب سایت کارخانه سازنده.

Ripp گفت: با وجود همه گیر او شروع به گرفتن شغل دوباره. او به تازگی یک جشن تولد.

“من شده است به گرفتن برخی از سوالات,” او گفت:. شما می توانید او را در رسیدن به [email protected]

حتی زمانی که او نمی باید یک کار Ripp اغلب ضربه حباب گفت: Vickijoan کک یک بازیگر و قصه گو است که Ripp شریک و با انجام او را به عنوان “بانوی اول از فوم.”

“او خواستار آن زودگذر هنر است که شناور” کک گفت. “این همیشه شادی را به مردم است.”

“من یک میل به صورت حباب” Ripp گفت. “من فقط می خواهم به دنبال آن است. من هرگز از آن خسته می شوند.”

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de