مینیاپولیس شورای معاونت Andrea جنکینز توضیح می دهد که آنچه در آن به معنی پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس و قانونگذاری به عنوان یک سیاه ترانس زن

مینیاپولیس, شورای شهر, معاون رئیس جمهور, Andrea جنکینز گفت ریشه در یک Instagram Live مصاحبه دقیقا چه معنی او هنگامی که او و همکار اعضای شورای تماس برای defunding پلیس.

“Defunding پلیس به معنی در ذهن من ایجاد امنیت عمومی مکانیسم است که نیازی نیست مردم با تفنگ قادر به پاسخ به هر نیاز که جامعه ما است,” او گفت:. جنکینز که برای اولین بار آشکارا سیاه, ترانس به پیروزی منتخب در امریکاگفت که کار در اطراف خود ایجاد ایمنی در مینیاپولیس سیاسی نیاز به تخیل—و بسیاری از کارهای او نشان ساکنان و مقامات منتخب که یک واقعیت جدید است.

تبلیغات

ما در طول 50 دقیقه مکالمه جنکینز هم بحث سرخوردگی بیش از کمبود توجه, سیاه, ترانس زنان که نسبت به مردان سیاه و سفید که در حال کشته شدن توسط پلیس. ما صحبت در مورد او چگونه می شود همراه با ایمان به رهبران و سیاه نر از فعالان که ممکن است او را قبول نمی کند چرا که او trans.

برای او بخشی جنکینز می گوید او می شود و همراه خوب با رهبران جامعه است چرا که او می آید به عنوان خودش و سازش با چه ارزش هستند.

تبلیغات

جنکینز خاطرات مشترک از شب او برنده او صندلی شورا در سال 2017 و مسئولیتی که احساس می کند برای هموار کردن راه برای دیگر سیاه, ترانس زنان که می خواهند برای ورود به یک حرفه ای در سیاست است.

اتمام مصاحبه کامل بالا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de