مینیاپولیس پرداخت می شود $63,000 به شرکت های خصوصی امنیتی برای 3 اعضای شورای

شهر مینیاپولیس پرداخت دو شرکت های خصوصی امنیتی $63,000 بیش از سه هفته گذشته برای محافظت از سه اعضای شورای شهر در میان تنش های بیش از جورج فلوید مرگ و تلاش برای پایان دادن به اداره پلیس.

در حالی که این شهرستان دارای نه نام اعضای شورای گفت هویت خود نیست اطلاعات عمومی — استار تریبیون تایید کرده است آنها شورای, معاون رئیس جمهور, Andrea جنکینز و اعضای شورای الندرا کانو و سر زندگی در امریکا ،

“این سرویس امنیتی در نظر گرفته شده است به طور موقت و پل به دیگر اقدامات امنیتی اجرا شده توسط اعضای شورای خود” شهرستان سخنگوی سارا مکنزی روز دوشنبه گفت:.

مکنزی گفت: این شهرستان دارای صرف $63,000 در طول سه هفته گذشته برای خدمات امنیتی برای سه اعضای شورای. او گفت: قرارداد را برای کمتر از $175,000 به طور معمول لازم نیست عمومی تصویب از شورای, و آنها انتظار نداریم که این هزینه ها را به پیش افتادن از آن آستانه.

امنیتی است که از دو شرکت: بنیان و Belcom. مکنزی گفت: شرکت های ارائه مجوز مسلح و ماموران امنیتی است.

اعضای این شورا در مورد افزایش نظارت پس از آنها و برخی از همکاران خود را جمع آوری شده در Powderhorn پارک در اوایل این ماه و وعده داده شده برای آغاز روند پایان دادن به مینیاپولیس اداره پلیس. این طرح بودند مبهم که در آن نقطه تشدید تنش بین افرادی که می خواستند برای از بین بردن این گروه و کسانی که ترس از پیامدهای یک شهر بدون سنتی نیروی پلیس.

روز جمعه شورای شهر رای دادند به اتفاق آرا به پیشبرد یک پیشنهاد است که از بین بردن از شهرستان منشور — در اصل قانون اساسی آن — نیاز به حفظ و صندوق بخش. در محل آن شهر خواهد بود نیاز به یک بخش از جامعه ایمنی و پیشگیری از خشونت که می تواند استخدام “مجوز افسران صلح” اما نمی خواهد نیاز به انجام این کار. که در نهایت نیاز به تایید از رای دهندگان.

پرسید که آیا مینیاپولیس اداره پلیس تا به حال هر گونه گزارش از تهدید علیه اعضای شورای بخش سخنگوی جان الدر گفت که او نمی باید هر گونه اطلاعات او می تواند به اشتراک بگذارید. در مینه سوتا مقامات دولتی را که گزارش به پلیس می توانید از آنها بخواهید که نام خود بود redacted که منع گروه از تایید این که آیا آن گزارش وجود دارد.

“مینیاپولیس اداره پلیس می کشد تهدید جدی و [آنها] خواهد/خواهد بود با شور و نشاط بررسی” سالمند گفت: در یک e-mail.

کانینگهام در توییتر موضوع در مقایسه با امنیت است که اعضای شورا در حال دریافت به پوشش ارائه شده به طور منظم به شهردار.

این شهرستان را فراهم کرده است امنیت به شهردار قدمت چند دهه.

که امنیت ارائه شده از طریق مینیاپولیس اداره پلیس. یک افسر که همچنین به عنوان یک راننده به همراه شهردار در بسیاری از رویدادهای عمومی. حداقل دو افسر به چرخش در آن برنامه بود. در طول رویدادهای بزرگ عمومی, آنها ممکن است کار به طور همزمان.

آن را بلافاصله روشن نیست چگونه هزینه شهردار امنیتی در مقایسه با هزینه های خصوصی امنیتی ارائه شده به اعضای شورا. مهتر گفت: MPD دریافت نمی کنند درخواست شورای امنیت برای اعضای.

جنکینز کاهش یافته است به نظر در مورد امنیت خصوصی گفت: او می ترسید داستان را به خطر اندازد ایمنی او کانو و امریکا ،

“یک داستان در مورد که واقعا باعث می شود آن را حتی بیشتر لازم است به امنیت” او گفت:.

کانو گفت: او گره خورده بود تا دوشنبه در جلسات در مورد بی خانمان گاه در Powderhorn پارک و امریکا نیست, پاسخ به یک پیام است.

کانینگهام قبلا توییتی که او تا به حال “دریافت متعدد تهدید به مرگ پس از من به مبارزه برای هر دو در حال فراجنسیتی یا صریح در مورد پلیس پاسخگویی و سیستم را تغییر دهید.”

او نوشت که او احساس نمی راحت ارائه جزئیات بیشتر. “امنیت ارائه شد به من و من آن را پذیرفته چون من نیاز به نگه داشتن خانواده سالم از تهدید واقعی علیه من. … به اعتقاد من هر فرد معقول و منطقی را پذیرفته کمک به دوست من. این مایه تاسف من ایمنی خانواده شده است و بهره برداری برای یک, اخبار, صحبت کردن نقطه است.”

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de