مینه سوتا به COVID-19 تست ‘moonshot’ هدف

رژیم صهیونیستی. تیم Walz گفت: دولت خود رسیده “ماه شات” COVID-19 تست هدف خود را با کمک از دولت دو پیشرو در پژوهش های پزشکی, موسسات و دیگر سیستم مراقبت های بهداشتی.

Walz اعلام کرد هدف از 20,000 آزمون در روز در آوریل 22.

در آن زمان حدود 2000 تست شد در حال اجرا در هر روز به طور متوسط.

از آن زمان به بعد تعداد تستهای انجام شده است به طور پیوسته افزایش یافته و بیش از 10000 تست شد و فرآوری شده در 16 روز این ماه است.

اگر چه مینه سوتا هنوز به دیدن 20,000 آزمون بر روی هر یک روز مقامات دولتی می گویند که آنها باید از این ظرفیت برای انجام آن و تست دوره بستگی به درخواست از مردم برای دریافت تست شده است.

این یکشنبه گذشته که به طور معمول کمترین بعد برای تست در مورد 7,500 تست های تشخیصی گزارش شده توسط دولت های عمومی آزمایشگاه خصوصی و آزمایشگاه.

این هفته دولت را فراتر از نقطه عطف بیش از 600,000 آزمون خام پس از همه گیر آغاز شد. که حدود 10 درصد از جمعیت این ایالت اگر چه برخی از افراد آزمایش شده اند بیش از یک بار.

کسانی که آزمون را شناسایی 35,861 COVID-19 عفونت از جمله 315 موارد جدید گزارش روز دوشنبه. شده اند وجود دارد 1,435 مرگ و میر از جمله 1,129 در ساکنان تسهیلات مراقبت دراز مدت.

افزایش تست ظرفیت بخشی از دولت “آزمون ردیابی و منزوی کردن” استراتژی است که طراحی شده برای کنترل گسترش جدید کروناویروس.

“ما در حال رفتن به نیاز به قادر به تست و ردیابی و منزوی تا زمانی که ما درمان یا واکسن” Walz گفت.

زمانی که در ایالت مینه سوتا به حال اول مشکوک COVID-19 مورد در اواخر ماه ژانویه آن را به حال هیچ تست قابلیت های. نمونههای ارسال شده به مراکز کنترل و پیشگیری بیماری ها در آتلانتا که تعیین هر دو مورد منفی بود.

مینه سوتا متکی فدرال آزمایشگاه برای چند هفته. هنگامی که دولت در بهداشت عمومی آزمایشگاه به دست آمده خود را تست کیت آن به زودی فرار از مواد شیمیایی مورد نیاز برای فرایند آزمون.

که منجر به یک سیاست از تست تنها ترین آسیب پذیر: کارکنان مراقبت های بهداشتی بیماران بستری و مراقبت طولانی مدت ساکنان. در یک نقطه, دولت, آزمایشگاه تا به حال تعداد حدود 8000 نمونه که تا به حال به منجمد به دلیل آنها نمی تواند بلافاصله پردازش شده است.

در نهایت بزرگ تجاری آزمایشگاه تست شرکت بودند و پردازش نمونه ها و همچنین دانشگاه مینه سوتا و کلینیک مایو.

U و مایو ساختار شکنی کیت های آزمایش مجدد و آنها را به استفاده از مواد شیمیایی مورد نیاز موثر تر است که منجر به Walz را “ماه شات” هدف است.

در طول راه دیگر کمبود از جمله تجهیزات حفاظتی برای کارکنان مراقبت های بهداشتی در نظر گرفتن نمونه های بیمار و همچنین سواب پنبه مورد نیاز برای جمع آوری نمونه باید مانع تست ظرفیت.

اما طی ماه گذشته بیشتر تست ارائه شده به افراد بدون علائم از جمله تست های ارائه شده توسط گارد ملی و پس از آن ابتکار عمل را به آزمون کسانی که با حضور در تظاهرات یا گردهمایی جامعه پس از کشتن جورج فلوید.

مینه سوتا کمیسیون بهداشت و درمان Jan مالکوم گفت: گسترش قابلیت تست اجازه داده است دولت برای به دست آوردن درک بهتر از COVID-19 گسترش به خصوص که بیشتر مردم در حال آزمایش هستند که نه تنها در معرض خطر جمعیت.

“ما می توانیم تست که ما نیاز به, که در آن ما نیاز به و هنگامی که ما نیاز به” او گفت:.

 

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de