نسکار شیپور خاموشی مایک فیلیپس به بازی بازی های ملی سرود و او چاشنی آن را با یک خط تیره از ‘بالابر هر صدا و آواز خواندن’


Illustration for article titled NASCAR Taps Mike Phillips to Play the National Anthem and He Seasoned It With a Dash of Lift Every Voice and Sing

عکس: @NASCARONFOX (توییتر)

خوب نسکار. ما آن را دریافت کنید.

پس از تکان دادن مؤتلفه پرچم در چهره ما برای چندین دهه در حالی که داشتن nooses فقط حلق آویز در اطراف در همه جا مانند لوستر شما عشق ما در حال حاضر. شما واقعا ما را دوست دارم.

تبلیغات

شما ممنوع مؤتلفه پرچم از رویدادهای خود را با وجود این واقعیت است که آن را افزایش سفید روی سفید و جنایت 472 درصد و در آخرین تلاش برای حفظ سیاه, رای, شما شنود گذاشته مشهور نوازنده ساکسیفون مایک فیلیپس به بازی بازی های ملی سرود—یا بنابراین شما فکر می کنید.

تبلیغات

شما ببینید قبل از نژاد روز یکشنبه در Pocono Raceway در برکه Pa. مایک آیا بازی سرود ملی—او پیانیست غرب برد فقط درمان مردم به یک بیت از یک جایزه.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

برای کسانی از ما که باید صرف زندگی ما تسلط بر Cupid Shuffle یا امتناع از دبه در پیک جدول ما بلافاصله به رسمیت شناخته شده است که برد و فیلیپس تضعیف در “بالابر هر صدا و آواز” با نام مستعار Negro سرود ملی نام سیاه سرود ملی در هر دو شروع و پایان. اما برای ما unseasoned همتایان وجود دارد سردرگمی فراوان در فیلیپ “lovely” تفسیر سرود ملی.

تبلیغات

شما حق Tricia. آن را سرود ملی. این سرود ملی پاشیده با یک خط تیره از “بالابر هر صدا و آواز خواندن.” خانواده شده اند “بیدار” برای کل یک ماه در حال حاضر و هنوز هم نمی یاد که می گه هنوز ؟

تبلیغات
تبلیغات

اگر نسکار است که واقعا متعهد به ساخت آن ورزش متنوع تر و فراگیر مطالعه رفتار مثل این نباید به صورت قاچاق به پخش زنده. و به عنوان فیلیپس خود را یادداشت نسکار است یک راه طولانی برای رفتن قبل از سیاه مردمی را به طور کامل در آغوش این ورزش است.

“تلاش برای تغییر چیزی است که باید حسابرسی,” او گفت: Oregon Live قبل از عملکرد خود را. “نمی توان آن را فقط یک پتو بیانیه” ما از شما حمایت کنند.’ من می خواهم به دیدن رسید. نسکار شده است نشان رسید.”

تبلیغات

فیلیپس نیز آن را یک نقطه به یاد داشته باشید که او تصمیم به انجام سوخت بود تمایل خود را به بابا والاس در نور از همه آشفتگی در نسکار تنها سیاه و سفید بالا-لایه راننده مواجه شده است به تازگی.

“همه برکت است و استعداد برای انجام کارهای مختلف” او گفت:. “من چیزی است که به حمایت از بابا و پشتیبانی نسکار درست تلاش برای تنوع و رانندگی نژادپرستان از ورزش خود را.”

تبلیغات

منظورم اینه گه. اگر ما بیشتر در اجرای برنامه های شبیه به این من در اینجا برای آن است. اما اجرای آن باید همچنین همراه با گسترده تنوع و شمول تلاش است که نسکار آغاز به جای فقط مصرف اعتباری برای.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *