نزدیک به 140 در شهرهای دوقلو از دست دادن شغل به عنوان Cirque de Soleil فایل برای ورشکستگی

Category: کیمیا | No comments

VStar سرگرمی گروه به طور دائم گذاشته 139 کارکنان پس از شرکت مادر Cirque de Soleil سرگرمی گروه برای ثبت ورشکستگی در حالی که این ارقام را چگونه به راه اندازی مجدد عملیات که متوقف ناگهان به دلیل coronavirus.

سیرک در یک بیانیه سرزنش “بسیار زیاد اختلال و مجبور به نشان دادن تعطیلی به عنوان یک نتیجه از COVID-19 بیماری همه گیر.”

کارگران با VStar مستقر در فریدلی و همچنین 3,340 دیگران شاغل در سراسر جهان توسط سیرک شده بود furloughed از ماه مارس توسط مونترال-بر اساس شرکت است.

سازماندهی مجدد پرونده در کانادا روز دوشنبه شامل سیرک موافقت خود را برای خرید توسط طلبکاران خود را: TPG, Fosun و Caisse de انبار همکاران قرار دادن du Quebec و همچنین نمایندگی استاد investissement کبک به عنوان یک بدهی ارائه دهنده با توجه به آسوشیتد پرس.

سیرک گفت: حامیان مالی’ پیشنهاد شامل قصد rehire یک اکثریت قابل توجهی از فسخ کارکنان و شرایط کسب و کار اجازه می دهد که عملیات خود را می تواند از سر گرفت.

سیرک مسئول بسیاری از فیلمهای لاس وگاس و همچنین تور هنرهای سیرک نشان می دهد, تا به حال تعلیق اجرای برنامه در ماه مارس به دلیل هر بیماری همه گیر stay-در-خانه سفارشات و عدم تقاضا برای بزرگ محل را نشان می دهد.

VStar اطلاع وزارت مینه سوتا اشتغال و توسعه اقتصادی در روز دوشنبه که 139 کارکنان خواهد بود به طور دائم گذاشته که از سه شنبه.

سیرک خریداری VStar دو سال پیش به عنوان بخشی از گسترش فشار.

VStar خود را شروع تولید “Sesame Street زنده” است که در حال حاضر تولید شده توسط Feld سرگرمی.

آن را در حال حاضر به تولید چنین نشان می دهد به عنوان “Paw Patrol زندگی” است که به فروش می رسد 3 میلیون بلیط در سراسر جهان است. در پاییز گذشته از آن راه اندازی شد “نیک جونیور زندگی می کنند!”

 

شامل گزارش از آسوشیتد پرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>