نه فقط تخت بیمارستان, جستجو, در, گورستان بیش از حد به عنوان COVID-19 مرگ و میر صعود

به عنوان تاج موارد مثبت و مرگ و میر cimbed در بنگلور BBMP شروع به شکار برای مکان هایی برای سوزاندن اجساد متوفی. در حالی که تعدادی از تاج موارد مثبت هنگامی که در مقایسه با دیگر شهرهای هند است و هنوز هم کمتر اخیر افزایش مرگ و میر باید مقامات را مجبور به پیدا کردن یک قبرستان برای دفن COVID قربانیان. همراه با مراحل را برای افزایش ظرفیت تخت رسیدگی به COVID وضعیت امنیتی نیز در نظر گرفتن هر گونه شانس و تلاش برای پیدا کردن یک محل برای دفن مرده است.

لازم به ذکر است که کارناتاکا تا تاریخ گزارش کرده 207 مرگ و میر ناشی از آن بنگالور به تنهایی دیده 88 مرگ و میر. این شامل چهار مرگ و میر در روز یکشنبه و تعداد در حال افزایش است هر روز عبور. به طور متوسط در چند روز اخیر بنگلور گزارش شده در هر نقطه بین 3-5 مرگ و میر در هر روز است.

منابع از بدن مدنی تکن است که مقامات در حال حاضر شروع به شکار برای gomala زمین (زمین مرتع برای جامعه با استفاده از). آنها همچنین نشان داد که آنها به دنبال در اماکن حومه شهر که دعوت هر گونه مخالفت از مردم محلی است.

این موضوع مطرح شد در این نشست سطح بالا به ریاست وزیر B S Yeddyurappa در روز شنبه که به نوبه خود به کارگردانی بنگلور شهری DC و BBMP مقامات به پیدا کردن یک محل مناسب برای دفن مرده است.

بالاترین تنها بعد سنبله
تعداد تازه تاج موارد مثبت را شکست همه آن سوابق و گزارش 1,267 موارد در روز یکشنبه. بنگلور ثبت عظیم 783 موارد در حالی که مناطق دیگر ثبت شده کمتر از 100 مورد. در حالی که بنگالور است 3,314 موارد مثبت, Karnataka شمارش عبور 13,000 علامت و ایستاده در 13,190.

به عنوان موارد تورم در بخش بهداشت و درمان است که استفاده می شود به فاش کردن اطلاعات در مورد منبع عفونت از تازه مثبت موارد تصمیم به حذف ستون و نگه داشتن آن را تحت کاری ادامه داده اند. تعداد بیماران در ICU بود و 197 در شنبه شب و شروع به پریدن کرد به 243 سراسر کشور توسط چهار شنبه. دولت 5,472 فعال موارد است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de