در ششمین آدرس به ملت پس از coronavirus مستند آغاز شد و در ماه مارس نخست وزیر نارندرا مودی روز سه شنبه اعلام کرد که هند خواهد حرکت به سوی “یک ملت یک جیره کارت” سیستم برای کمک به فقرا در سراسر کشور است. اعلام می آید در زمانی که NDA-مرکز حکومت مواجه شده است فلاک برای آن اتهام سوء مدیریت از خروج از کارگران مهمان باعث این مستند.

“در زمان های آینده برای همه, هند, وجود خواهد داشت یک جیره کارت خواهد شد که به نفع آن دسته از کارگران فقیر که در حال زندگی در کشورهای دیگر” نخست وزیر گفت.

این ساعت همچنین اعلام کرد که عرضه رایگان foodgrain به فقیر یک طرح به نام ساعت Garib Kalyan آنا Yojana (PMGKAY) آغاز شد که سه ماه پیش ادامه خواهد داد تا پایان ماه نوامبر است. این مستلزم هزینه اضافی از 90,000 تومان کرور روپیه به رایگان ارائه دانه به حدود 80 کرور مردم علاوه بر 60,000 تومان کرور روپیه در حال حاضر به سر برد.

“تا نوامبر سال 2020 ما ادامه خواهد داد به ارائه پنج کیلو از برنج یا گندم به عنوان به خوبی به عنوان یک کیلو chana رایگان (عدس) برای تغذیه 80 کرور فقیر تحت PM Garib Kalyan آنا Yojana (PMGKAY)” نخست وزیر گفت و افزود که 31,000 تومان کرور روپیه بوده است سپرده در حساب های بانکی از 20 کرور مردم در سه ماه گذشته.

یک ملت و یک جیره سیستم کارت فعال خواهد شد مهمان کارگران و خانواده های آنها برای دسترسی به PDS منافع از هر عادلانه قیمت فروشگاه (فریم در ثانیه) در کشور است. در حال حاضر سیستم جیره دارنده کارت می تواند تنها دسترسی به PDS از فریم در ثانیه در خود محل. بر اساس سیستم جدید او یا او می تواند خرید یارانه دانه از یک فریم در ثانیه در حالت دیگر بیش از حد. این خواهد بود ساخته شده ممکن است از طریق بیومتریک احراز هویت الکترونیکی نقطه فروش (اشعار رزمی پیشینیان) دستگاه.

در ماه ژانویه سال 2020 حداقل 12 متحده پیوست “یک ملت یک جیره کارت” ابتکار; هشت پیوست ژوئن 1. در حالی که اعلام دومین سنگر از Aatmanirbhar بسته وزیر دارایی Nirmala Sitharaman گفته بود که 67 کرور مردم خواهد شد تحت پوشش این سیاست در ماه اوت این سال است. دولت با هدف به آن را پان هند در ماه مارس سال آینده است.

امروز آدرس به ملت تلاش PM برای قرار دادن سرعت در پروژه بعدی خود را از آوردن کل کشور تحت یک رفاه چتر که بیش از دولت مرکزی را بیشتر می گویند بر خلاف سیستم در حال حاضر که در آن رفاه پرداخت این است که تا حد زیادی به سمت چپ متحده است. این اندوه بزرگ را احساس مهمان کارگران بلافاصله پس از تاج مستند به عنوان یک آماده منطقی برای در آوردن این حرکت در این jucnture. یک جیره سیستم کارت را کاهش می دهد شانس مهاجرت در مقیاس بزرگ در طول یک بحران مانند مستند.

اما خواهد شد مسائل. بیومتریک احراز هویت خواهد شد و بدیهی است که شامل Aadhar, است که در زیر اسکنر برای مسائلی مانند حریم خصوصی و کارت های جعلی. یک IndiaSpend گزارش اشاره کرده است 164 Aadhar مربوط به تقلب – از جمله جعلی شناسه – بین 2011 و سال 2018 است.

یک IIM استاد دانشگاه نیز با اشاره به این که بیومتریک اشعار رزمی پیشینیان می تواند جامعه انتقال coronavirus. “مرکز باید متوقف Aadhaar مبتنی بر بیومتریک احراز هویت (آبا) بلافاصله به دلیل خطر انتقال” استاد Ritika Khera نوشت: در مقاله منتشر شده در یک وب سایت. او استدلال کرد که آبا می تواند منجر به هزینه های معامله و خروج از نیازمندان است.

پس از آن وجود دارد تدارکات ساخت دانه در دسترس یکنواخت در سراسر متحده مقاطعه برای یو پی اس و فراز و نیاز به تامین امنیت این خطوط عرضه و همه آنها را-آب و هوا.

یکی دیگر از راه گریز است ویژگی های: یک 2019 دستورالعمل اعلام کرد که تنها نیمی از یارانه دانه را می توان در یک زمان. اگر زیادی مهاجر خانواده تقسیم شده است در مناطق مختلف و سپس همه چیز می تواند دشوار است. فقیر اتصال و پوشش از اشعار رزمی پیشینیان در کشورهای مانند بحار و اوتار پرادش – منبع بزرگ استخر مهاجرت – خواهد مانع شریف نیت قابل حمل جیره کارت.

این موضوع نیز به ارمغان می آورد این موضوع از فدرالیسم به سوال. PDS است همزمان موضوع; مرکز در درجه اول در ارتباط با حفظ مواد غذایی شرکت از هند در انبارها در حالی که متحده به تنهایی مسئول برای شناسایی واجد شرایط خانواده کارت های جیره بندی و نظارت FPSs. در سیستم جدید متحده میزبانی مهاجران مانند گجرات یا ماهاراشترا – صورت بار اضافی از آنها را تغذیه. در این بین دولت مهاجرت داده است ضعیف نگهداری در هند. این مرکز می تواند تبدیل به یک داور ساخت این اتحادیه دولت های قدرتمند تر است.

از شکست های مکرر این مرکز به انتشار متحده GST حق در زمان و بار مالی ناشی از این مستند کمک نمی کند مهم است. به عنوان در هر GST, قانون متحده خواهد بود برای جبران ضرر و زیان درآمد تا 2022. اما فقیر مالیات بر مجموعه تنها انباشت اشیاء بدست آمده تا حق متحده در حالی که نگاه به سمت مرکز برای امداد رسانی. یک 2019 پژوهش پیشنهاد کرد که متحده روبرو خواهد شد Rs 1.2 لاخ درآمد فاصله پس از دوره پنج ساله است.

با مستند زور زدن دولت و GST ارقام به احتمال زیاد به آمار مالی تضعیف متحده است به احتمال زیاد ادامه خواهد داد. در این زمینه ساعت صحبت کردن در مورد افزایش هزینه های تحت PMGKAY فقط اشاره کرد به سمت سفت از مرکز گرفتن بیش از welfarism.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله