پلیس SUV دیده رانندگی به جمعیت معترضان در دیترویت


Illustration for article titled Police SUV Seen Driving Into Crowd of Protestors in Detroit

تصویر: اتان Ketner (توییتر)

ماه گذشته دیده می شود طولانی مدت بیشتر تظاهرات مسالمت آمیز علیه خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند. به طور طبیعی پاسخ پلیس درگیر شدن در همان خشونت است که مردم معترض هستند. چنین موردی در طول یکشنبه شب تظاهرات در دیترویت زمانی که یک افسر پلیس سوار یک SUV از طریق جمعیت از معترضان.

تبلیغات

مطبوعات آزاد دیترویت گزارش می دهد که جمعیت از معترضان بود که ساخت راه خود را به عقب به پاتون پارک که در آن رالی آغاز شده هنگامی که یک گروه از پلیس وسایل نقلیه مسدود شده و مسیر خود را. معترضان تلاش کردند تا راه خود را از طریق موانع که جائه باس, یک معترضان در حضور گفت: ماموران شروع به حرکت وسایل نقلیه. باس گفت: مطبوعات آزاد او همراه با دیگر معترضان ایستاده بود در مقابل SUV برای جلوگیری از این افسر پلیس از حرکت و به طور بالقوه صدمه زدن به مردم راهپیمایی.

“در پاسخ به این که او فقط floored آن است. او رفت و فوق العاده سریع. من و یک زن و شوهر از دیگر سازمان ها که با من فقط رفت و پرتاب کردن. ما رفت و پرواز کردن. او بیش از یک زن و شوهر از مردم اسلحه ، او بیش از تلفن خود را. من فکر می کنم من آخرین فرد بر روی ماشین. من فقط نگه داشتن بر روی ماشین. من می توانم احساس او را سرعت بخشیده و سپس او را یکی از این [اشاره] و او flinged من ماشین.” باس گفت: مطبوعات آزاد. تصویری از این حادثه نشان می دهد که معترضان شعار “نه عدالت بدون صلح” را به عنوان آنها را احاطه کرده پلیس خودرو.

تبلیغات

Sgt. نیکول کیرکوود یک سخنگوی پلیس دیترویت گفت: مطبوعات آزاد که پشت پنجره خودرو شده بود شکست در توسط معترضان. با توجه به کیرکوود بررسی راه اندازی شده است به هر دو معترضان و افسر رانندگی SUV.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

با توجه به مطبوعات آزاد این تجمع با حضور حدود 300 نفر بود و سازمان های مختلف فعال گروه در این منطقه است. رهبران از دیترویت نفس خواهد دسترسی عجیب و غریب غرور دیترویت و دیترویت هیسپانیک شرکت توسعه بودند در حضور و غیاب و همچنین گروه های بومی و مهاجر سازمانهای حقوق. این تظاهرات عمدتا مسالمت آمیز تا رویارویی با افسر در SUV. یکی از قابل توجه لحظه ای رخ داده است در اوایل زمانی که یک گروه از معترضان در صعود استخدام بیلبورد برای دیترویت اداره پلیس.

از مطبوعات آزاد:

دو معترضان کوچک اسپانیایی زبان بیلبورد جذب افراد برای پیوستن به نیروی پلیس دیترویت. آنها تحت پوشش آن را با یک دست کشیده خواندن نشانه: “لغو یخ پال خواستار قطع بودجه دولت هیچ پلیس در مدارس است.” آنها امن آن با روابط فایل های فشرده.

جمعیت roared تصویب آن به عنوان نشانه ای افراشتند و سپس احاطه شده دو دیترویت افسران پلیس که خارج وسیله نقلیه خود را به صحبت کردن با معترضان. راهپیمایان فریاد زد و فریاد زد: به یک تصادف تعقیب درهم bullhorn: “که خیابان ؟ خیابان های ما. که در شهرستان ؟ شهرستان ما است.”

تبلیغات

متاسفانه این نخستین بار نیست که یک وسیله نقلیه پلیس دیده شده است رانندگی را به یک گروه از معترضان. ماه گذشته به عنوان تظاهرات در ابتدا شروع به پس از مرگ جورج فلوید دو NYPD وسایل نقلیه پلیس دیده می شود می تواند رانندگی را به یک گروه از معترضین.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de