آزمون مثبت کم نور امید در مورد بازگشت به ورزش

 

دوقلوها گفت: دو مربیان در 60s خود را که آنها مجاز به کار در بازی های این فصل را از نگرانی برای ایمنی خود را. نزدیک به یک سوم از Clemson football roster آزمایش مثبت برای coronavirus. ملی فوتبال زنان تیم لیگ انصراف از مسابقات پس از شیوع تست مثبت گزارش به یک شب در یک نوار.

من به طور کلی به خودم به عنوان یک فرد خوشبین است. تحولات اخیر گرفته اند یک مته دستی مخصوص سوراخ کردن به خوش بینی من در مورد بازگشت به ورزش است.

یعنی چگونه در جهنم این است که رفتن به محل کار؟!

یک هفته چشم انداز من به نظر می رسد امیدوار. هفته آینده gulp. احساس می کند مانند من سوار جیغ ماشین عاطفی coasters غلتکی.

و در عین حال من هنوز هم معتقدم که اجازه می دهد ورزش برای از سرگیری تصمیم درست است اما دیوانه که صدا ممکن است با توجه به تقاضا تازه اخبار منفی که ظاهر شده به تازگی. کمیسر NBA آدم نقره متبلور من موضع هفته گذشته زمانی که او گفت که او در لیگ “نمی تواند نشستن در حاشیه به طور نامحدود.”

است که می گویند ورزش نمی خواهد مجبور به ضربه مکث دوباره. و یا تاخیر زمانی که آنها شروع می شود. و یا برخورد قابل توجهی اختلال در بازیکن در دسترس بودن به دلیل تست مثبت.

هر یا همه از این گزینه ها محتمل به نظر می رسد در حال حاضر شاید به احتمال زیاد. افزایش COVID-19 موارد در کشورهای مختلف — از جمله فلوریدا که در آن NBA, WNBA و MLS خواهد شد — دارای بازیگران جدید شک و تردید در مورد اینکه آیا ورزش می تواند این کشش در سال 2020 است.

“ناشناخته است که واقعا آنچه را نگه می دارد همه در یک راه یا دیگری” دوقلوها مدیر Rocco Baldelli روز دوشنبه گفت: در یک زوم تماس بگیرید پیشاپیش از اردوگاه های آموزشی 2.0 شروع می شود که در این هفته.

کالج شروع اجازه می دهد ورزشکاران و برگشت در محوطه دانشگاه چند هفته پیش. تست مثبت شده اند شایع مجبور مدارس به قرنطینه تعداد زیادی از ورزشکاران و در چند مورد به حالت تعلیق در تمرینات به طور کامل. چندین مدرسه در بخش II و III در حال حاضر لغو سقوط ورزش است.

کسانی که بر این باورند سرگیری ورزشی است یک ایده بد نقطه به دخمه پرپیچ و خم از پروتکل های بهداشت به عنوان دلیلی برای ادامه توقف. در صورت وجود نگرانی در مورد اینکه آیا بازیکنان MLB تف نمی کند که نشان می دهد زمان نمی توان حق منتقدان استدلال می کنند.

هیچ نتیجه تضمین شده است. در راه است که این برای اولین بار چند قدم احساس می کنم مثل یک آزمایش است.

بثورات مثبت آزمون در میان ورزشکاران کالج شده است یک یادآوری جدی از این بیماری همه گیر گرفتن حتی با حجیم پروتکل های ایمنی در محل. دیدن کسانی که چالش های بازی خط چگونه به طور بالقوه هرج و مرج همه چیز را برای مربیان و تیم ها در مدیریت روز به روز بهره برداری است.

نگاهی به Clemson مورد, به عنوان مثال. این دانشگاه اعلام کرد که 47 ورزشکاران آزمایش مثبت از جمله 37 بازیکنان فوتبال. هیچ یک از کسانی که ورزشکاران نیاز به بستری. حدود نیمی بدون علامت بودند. خوشبختانه هیچ بیماری های جدی است.

چه اتفاقی می افتد اگر شیوع اتفاق می افتد در طول فصل ؟ خواهد که تیم را بازیکنان به اندازه کافی در دسترس را به بازی یک بازی است ؟ که با فرض وجود دارد که یک فصل یا یک فصل شروع می شود در زمان.

این جایی است که من با خوش بینی رو به کاهش است.

کالج, تیم های فوتبال در حال حاضر در حال برگزاری داوطلبانه تمرینات در گروه های کوچک و ما شاهد دو رقمی موارد مثبت آزمون در برنامه های مختلف. آیا این واقع بینانه به فکر می کنم آنها را در موقعیت به برگزاری یک مقیاس کامل تمرین در ماه اوت ؟ بنابراین من امیدوارم اما واقعیت ممکن است عملکرد یک نتیجه گیری های مختلف.

دوقلوها بازیکنان و کارکنان تحت آزمایش این هفته قبل از اولین تمرین. Baldelli روز دوشنبه گفت که او و مدیریت صرف زمان قابل توجهی بحث در مورد غیر قابل اجتناب از تست مثبت و در دسترس بازیکنان.

“ما می دانیم که رفتن به بخشی از واقعیت ما” Baldelli گفت. “این در مورد مدیریت کل وضعیت و اینکه از ذهنیت هر دو بازیکنان و کادر عاقلانه است که زمانی که آن اتفاق می افتد چه کنیم ؟ نه اینکه شوکه شده و یا نمی دانستند چه باید بکنید.”

من این را تحسین این سازمان تصمیم به نگه داشتن مربیان باب مک کلور (68 ساله) و لایحه Evers (66) و دور از عمل است. هر دو هنوز هم در حقوق و دستمزد. آنها نقش های دیگر.

تصمیم گیری از دست آنها است. این مایه تاسف است اما حرکت هوشمند با توجه به سن آنها. تیم در تمام رشته های ورزشی لیگ باید حداقل رساندن خطر آسیب به کارکنان به عنوان بهترین آنها می توانند.

هیچ چیز کامل خواهد بود در این مورد. وجود دارد بسیاری از موانع و گمنام است که آن را دشوار است به تصور این تصویر یک ماه یا بیشتر از در حال حاضر. گمان می کنم ما نباید شگفت زده با هر نتیجه.

[email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de