هشدار از طریق صدا در بمبئی پس از هتل تاج دریافت ترور تهدید تماس

بمبئی: یک هشدار امنیتی بود صدا توسط پلیس بمبئی پس از یاد تاج گروه از هتل ها دریافت یک تهدید تماس بگیرید. تماس گیرنده ادعا می شود در واقع پاکستان تهدید به تکرار 26/11, 2008 حملات تروریستی. تماس دریافت شد پس از نیمه شب زیر که پلیس اطلاع داده شد و دستگاه امنیتی فنر به عمل در ساعات اندکی از روز شنبه.

تهدید تلفنی دریافت کرده بودند در هتل تاج در آپولو Bunder و تاج سرزمین پایان در Bandra در حدود ساعت 12: 30 am در هتل تلفن ثابت. تماسگیرنده ادعا کرد به تماس از کراچی و اعلام کرد که این دو هتل را شاهد 2008 مدل دهید حمله تروریستی که اعدام شد توسط 10 تروریست های پاکستانی از Lashkar-e-Taiba (اجازه).

“تماس گیرنده آویزان پس از صدور این تهدید است. این شهر در یک هشدار امنیتی پس از حمله به فرودگاه کراچی بورس. با تماس های تهدید امنیتی بوده است افزایش در هر دو مکان. پروب جریان است برای شناسایی تماس گیرنده گفت:” یک افسر پلیس است.

پلیس را مسدود شریانی خطوط در اطراف تاج هتل در جنوب بمبئی برای ترافیک وابسته به وسايط نقلیه و عابران قرار داده شده اند و تحت نظارت است. پلیس افزود که ترافیک و حرکت پیاده در اطراف این هتل را به حداقل با استناد به COVID-19 مستند. پلیس نیز خواسته هتل به گام تا امنیت در داخل خود دو خواص.

یک بیانیه صادر شده توسط Taj Hotel اظهار داشت: “ما ایمنی و امنیت تیم را تضمین است که همه ما پروتکل ها و دستورالعمل ها هستند که به دنبال به سمت حفاظت از جان و دارایی. ما می خواهم به اطمینان ما مهمانان و همکاران که تمام اقدامات کافی گرفته شده نسبت به ایمنی محل.”

پلیس همراه با دولت سایبری پلیس و دیگر کاوشگر آژانس را آغاز کرده اند که تحقیقات برای شناسایی تماس گیرنده و محل سکونت خود را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de