کنار سید علی شاه Geelani واریز Hurriyat کنفرانس

سرینگر: دستتون درد نکنه در حال کنار در برخی از تصمیم گیری و فراروی disparagement از نقش خود در آمالگام کشمیر را تجزیه طلب ایلخانی سید علی شاه Geelani روز دوشنبه اعلام کرد تصمیم خود را برای ترک Hurriyat کنفرانس.

منابع ضروری برای توسعه گفت: nonagenarian سیاستمدار حرکت ممکن است به عنوان یک شگفتی برای بسیاری در خارج از Hurriyat کنفرانس اما در آمالگام آن بود که پیش بینی برای مدتی. آن را تایید توسط Hurriyat کنفرانس (G)’s دره مبتنی بر “شورای مشورتی” از قبل تصمیم گرفته شده توسط خود پاکستان و PoK فصل به حذف خود نزدیک محرم سید عبدالله Geelani به آن فرستاده در اسلام آباد که ماشه کشیده منابع گفت.

Geelani در حالی که اعلام تصمیم خود برای قطع ارتباط خود را با Hurriyat کنفرانس گفت که عبدالله را ادامه خواهد داد به کار به عنوان نماینده خود در PoK و خارج از کشور. او متهم به همکاران خود در جامو و کشمیر از داشتن موفق به پاسخ به درخواست های مکرر برای ملاقات به تکامل یک استراتژی به صورت post-5 اوت 2019 وضعیت سابق دولت اما hurdling تا در قطره از کلاه رغم COVID-19 pandemic به تایید “خلاف قانون اساسی” تصمیم گیری و سپس آن را به اطلاع عموم از طریق خود “مورد علاقه پخش خانه”.

“من پیام های ارسال شده به شما را از طریق وسایل مختلف به طوری که این دوره بعد از عمل می تواند تصمیم گرفت اما تمام تلاش من (به لمس) رفت و بیهوده است. حالا که شمشیر برهنه از پاسخگویی حلق آویز بیش از سر خود را, شما باید شروع به احساس گرما از answerability. پرده بر بی نظمی های مالی است که مصرف کردن و شما وحشت زده از دست دادن موقعیت خود را (در آمالگام). به رغم همه گیر و رسمی محدودیت شما نشسته اند تا برای مشاوره جلسه کمیته حمایت و تایید قانون اساسی تصمیم گرفته شده توسط نمایندگان خود را. با انجام این کار شما باید مجموعه ای عجیب و غریب به عنوان مثال از همبستگی و یکنواختی” Geelani ادعایی در امضا نامه.

این Hurriyat کنفرانس کنگلومرا از 27 جدایی طلب کشمیری احزاب و گروه ها راه اندازی شده بود در ماه مارس سال 1993 به عنوان یک پلت فرم سیاسی به دنبال aazadi مبارزات انتخاباتی. تقسیم آن در سال 2003 زیر تفاوت بین آنچه که اغلب به عنوان متوسط و سخت-خط جناح. نبرد خطوط رو تثبیت زمانی که به اصطلاح معتدل جناح اتحاد به رهبری کشمیر ارشد روحانی مسلمان Mirwaiz عمر فاروق شروع مذاکرات صلح با این مرکز با وجود انتقاد شدید در خانه. رقیب جناح نامیده می شوند این حرکت به عنوان “خیانت” و با انتخاب Geelani به عنوان رئیس. او پس از آن اعلام کرد عمر سر از آمالگام جناح.

پاکستان رسما با این حال به رسمیت شناخته Mirwaiz رهبری جناح و دلیل این بود که معتقد بود Geelani را سفت و باز مخالفت با ژنرال پرویز مشرف چهار نقطه فرمول در کشمیر. پس از آن بود که معتقد بودند در برخی از محافل سیاسی در J&K و پاکستان که مشرف خود را تا به حال باعث شکاف در Hurriyat کنفرانس در تلاش برای منزوی کردن مبارز Geelani اگر سابق پاکستان رئیس جمهور تا به حال در مصاحبه با این خبرنگار در پاییز سال 2004 رد اتهام.

“وجود دارد برخی از اختلافات داخلی و من نمی خواهم به درگیر شدن در آن است. برای خاطر صلح و آشتی آنها را به دوباره و یا حداقل باید یک دستور کار مشترک در مسائل حیاتی,” او گفت:.

هنوز برای برخی از ناظران سیاسی در اینجا مه تاریخ تمایل به تکرار خود را به عنوان Geelani شکست خورده است را به زندگی می کنند تا به اسلام آباد در انتظار ارسال-اوت 5, 2019, سناریو در J&K در حالی که Mirwaiz و دیگر رهبران جدایی طلب که تحت بازداشت را مفتضحانه شکست خورده برای هر بازی قابل پیش بینی و یا حتی عرفی نقش در این دوره هل دادن جدایی طلب اردوگاه را بهم ریخته و حامیان آن در dispirited و سر در گم.

اما به عنوان Geelani نامه روز دوشنبه پیشنهاد او این است که نمی تواند برای ‘خواب زمستانی’. او ادعا کرد که آن را همکاران خود در Hurriyat کنفرانس که به او اجازه دهید پایین. 91 ساله رهبر که تحت بازداشت خانگی بوده است برای چندین سال گذشته با تنها گاه به گاه محدود آزادی و قول داده است برای ادامه مبارزه با “استعمار هند” و اضافه کرد که سن و سال او و یا عدم سلامت نمی خواهد عمل به عنوان یک مانع در “مبارزه”. او اما گفته است که با در نظر گرفتن وضعیت فعلی Hurriyat کنفرانس که او اعلام کرد خود را کامل تفکیک از فروم.

کشمیر ناظران سیاسی بر این باورند که اگر سلامتی خود مجوز آن را ادامه خواهد داد به استفاده از وتو در مورد مسائل است که ممکن است در سطح جدایی طلب اردوگاه او به عنوان ظرفیت و قابلیت برگزاری نوسان در جان سخت کشمیری جوانان توسط flaunting شدید خود را نمایش در مسائل.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de