سیستم عامل رسانه های اجتماعی صورت حساب بیش از گفتار نفرت

برای سال های سیستم عامل رسانه های اجتماعی باید سوخت قطب بندی سیاسی و میزبانی یک انفجار از گفتار نفرت. در حال حاضر با چهار ماه تا انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده و این کشور در بخش های رسیدن به نقطه جوش این شرکت در حال بردن بازی خود را در برابر تعصب و تهدید به خشونت است.

آنچه هنوز روشن نشده است که آیا این اقدام خیلی دیر و خیلی کوچک — و نه اینکه با فشار بر این شرکت ها از جمله رشد تبلیغ تحریم خواهد بود به اندازه کافی برای تولید پایدار تغییر دهید.

ق یک نظر آنلاین فروم که یکی از جهان محبوب ترین وب سایت ها در روز دوشنبه ممنوع یک فروم است که پشتیبانی از رئیس جمهور-دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان بخشی از سرکوب در بیان نفرت. همچنین در دوشنبه زندگی می کنند جریان سایت Twitch است که متعلق به شرکت آمازون به طور موقت به حالت تعلیق در مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین حساب برای نقض آن نفرت انجام قوانین.

یوتیوب در ضمن ممنوع چند برجسته سفید ملی آمار و ارقام از پلت فرم آن از جمله استفان Molyneux, دیوید دوک و ریچارد اسپنسر.

شرکت رسانه های اجتماعی به رهبری Facebook در حال حاضر یک حساب بیش از آنچه منتقدان تماس غیرقابل دفاع بهانه ای برای تقویت بخش نفرت و اطلاعات غلط در سیستم عامل خود را. حقوق مدنی گروه های تروریستی در تبلیغ برای جلوگیری از Facebook کمپین های تبلیغاتی در ماه ژوئیه گفت: شبکه های اجتماعی انجام نمی دهد به اندازه کافی برای محدود کردن نژادپرستانه و خشونت آمیز محتوا بر روی پلت فرم آن است.

شرکت های مانند کالاهای مصرفی غول Unilever — یکی از بزرگترین تبلیغ — به عنوان به خوبی به عنوان Verizon فورد و بسیاری از مارک های کوچکتر پیوست, تحریم, برخی برای ماه جولای و دیگران برای بقیه سال. شرکت های جدید شده اند ثبت نام به تحریم تقریبا هر روز. در حالی که برخی از آنها توقف تبلیغات تنها در Facebook دیگران را نیز پشت پا از تبلیغات در توییتر و دیگر سیستم عامل.

در دوشنبه, Ford Motor Co. قرار دادن ترمز در تمام ملی رسانه های اجتماعی تبلیغات برای 30 روز آینده. این شرکت می گوید سخنرانی نفرت و همچنین پست های دفاع از خشونت های نژادی و بی عدالتی را ریشه کن شده از سایت.

در حالی که تبلیغ تحریم کرده است dinged Facebook و توییتر سهام تحلیلگران که به دنبال رسانه های اجتماعی کسب و کار نمی بینم و آن را به عنوان یک اثر ماندگار.

ریموند جیمز تحلیلگر هارون کسلر اشاره کرد که یوتیوب مواجه شده است و چندین تبلیغ تحریم در گذشته بیش از گفتار نفرت و دیگر مواد قابل اعتراض. هر زمان آن را تنظیم سیاست های خود و تبلیغ بازگشت. در ژوئیه به طور کلی آهسته ماه برای تبلیغات است. شرکت ها نیز برش آگهی خود را بودجه با توجه به COVID-19 بنابراین کاهش هزینه های هستند که برای سرمایه گذاران است. کسلر به نام Facebook سهام قلاب — سهام آن کاهش یافت و بیش از 8 درصد در روز جمعه پس از آن بسیج کمی دوشنبه — یک “فرصت خرید.”

ق اقدام بخشی از یک بزرگتر پاکسازی در سان فرانسیسکو بر اساس سایت. این شرکت گفت: در آن زمان پایین در مجموع 2000 مرجع تخصصی شناخته شده به عنوان سایت به عنوان “subreddits” بیشتر از آن که گفته شد غیر فعال و یا تا به حال تعداد کمی از کاربران.

مغلوب ساختن پیشی جستن فروم Reddit به نام The_Donald بود ممنوع و دلیل آن را تشویق خشونت به طور منظم شکست دیگر Reddit قوانین و ئی “antagonized” هر دو در ق و انجمن های دیگر این شرکت در بیانیه ای گفت. ق قبلا سعی کردم به نظم و انضباط فروم.

“ما با احتیاط خوش بینانه است که ق است و در نهایت کار با گروه مثل ماست برای از بین بردن این سیستم قادر می سازد که نفرت و بلاغت خود را در پلت فرم” بریجت تاد یک سخنگوی زنان سازمان حمایت فرابنفش گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه.

این گروه گفت که اعضای آن ملاقات با ق, مدیر عامل شرکت استیو هافمن از طریق زوم هفته گذشته او را تشویق به آدرس نژادپرستی و تبعیض بر روی پلت فرم.

با وجود خوش بینی از برخی منتقدان دیگران گفت: روشن است که اگر چنین اقداماتی کافی خواهد بود. برای سال نژادپرستانه گروه “را با موفقیت با استفاده از رسانه های اجتماعی برای تقویت پیام خود را و به دست آوردن نیروهای جدید گفت:” سوفی Bjork-جیمز یک استاد مردم شناسی در دانشگاه وندربیلت که متخصص در ناسیونالیسم و نژاد پرستی و نفرت از جنایات.

“با این حال محدود کردن دسترسی به افکار عمومی خواهد شد که ناخواسته عواقب منفی. راست و سفید گروه های ملی به طور فزاینده ای جمع آوری رمزگذاری برنامه ها و سایت های رسانه های اجتماعی است که نمی مانیتور برای سخنرانی توهین آمیز یا خشونت آمیز مطالب,” او اضافه شده است. “این تغییر اجازه می دهد تا برای هماهنگی بیشتر به خشونت و اقدامات رادیکال.”

الگوریتم های شرکت های فن آوری توسعه یافته برای حفظ کاربران چسب به خدمات خود را “ارائه کرده اند شاید بزرگترین مزیت به سازمان نژادپرستی در دهه آنها به عنوان کمک نژادپرستانه ایده های پیدا کردن یک مقدار بزرگتر و به طور بالقوه پذیرای مخاطبان” Bjork-جیمز گفت که او امیدوار است که این شرکت ها همان است که “کمک این ضد جنبش دموکراتیک گسترش” در حال حاضر می تواند کمک به محدود کردن تاثیر آن.

به نوبه خود, حرکت یا کشش ناگهانی با اشاره به نظرات رئیس جمهور ساخته شده در دو تظاهرات ویدئوها از آن شد ارسال شده در سایت.

در یکی از livestream از تجمع در Tulsa, اوکلاهما, تهمت صحبت در مورد یک “بسیار دشوار hombre” شکستن به خانه کسی. دیگر از یک 2015, کمپین تجمع که به تازگی ارسال شده در Twitch که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: مکزیک می فرستد متجاوزان و جنایتکاران به آمریکا حرکت یا کشش ناگهانی کاهش یافته است بگوییم چه زمانی تعلیق خواهد داشت.

کاخ سفید با اشاره یک درخواست برای نظر برای مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد مبارزه است. تیم Murtaugh کمپین مدیر ارتباطات گفت: افرادی که می خواهید به شنیدن به طور مستقیم از رئیس جمهور باید دانلود مبارزات انتخاباتی برنامه.

ق به بهینه سازی آن قوانین و ممنوع مرجع تخصصی برای سفید گرایان در طول سال در تلاش برای خلاص شدن از شر پلت فرم آن از زاج گاهی اوقات تولید قابل توجهی کاربر واکنش به عنوان یک نتیجه.

مدیر عامل شرکت استیو هافمن گفت: در اوایل این ماه که Reddit مشغول به کار بود با مدیران به صراحت آدرس گفتار نفرت.

__

یوسف Pisani در نیویورک و Darlene Superville در واشنگتن کمک به این مقاله است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de