موجب شده توسط 2019 مرگ Layleen Polanco منطقه, شهردار نیویورک, بیل د Blasio حرکت برای پایان دادن به سلول انفرادی در زندان شهرستان


Illustration for article titled Spurred by the 2019 Death of Layleen Polanco, NYC Mayor Bill de Blasio Moves to End Solitary Confinement in City Jails

عکس: جیمی مک کارتی (گتی ایماژ)

یک سال بعد از ترانس افریقایی-لاتین Layleen Xtravaganza Polanco درگذشت در حالی که زندانی در سلول انفرادی در Rikers Island, شهر نیویورک, بیل د Blasio قول داده است برای پایان دادن به عمل “یک بار و برای همه است.”

تبلیغات

شهردار اعلام کرد در طول پنج شنبه جلسه با استناد به Polanco نام به عنوان Kalief Browder جوان مرد سیاه و سفید که آویزان خود را در سال 2015 پس از گذراندن دو سال در سلول انفرادی.

“Layleen Polanco باید در Rikers برای شروع با. Layleen Polanco منطقه نبوده است در سلول انفرادی و خداوند می داند که او سزاوار عدالت” د Blasio گفت. “خانواده او سزاوار عدالت transgender community سزاوار عدالت است. ما حق اشتباه.”

تبلیغات

“بلافاصله موثر مردم با زمینه های پزشکی شرایط نمی خواهد موضوع را به تنبیهی تبعیض نژادی—سلول انفرادی” de Blasio ادامه داد.

با توجه به شهردار در جلسه اصلاحات کارکنان ممنوع است از قرار دادن کسانی که از نظر “پزشکی آسیب پذیر” در سلول انفرادی. د Blaso گفت: tاو عمل شد و در حال حاضر ممنوع برای کسانی که باردار هستند و باید شدید مسائل مربوط به سلامت روانی و همچنین افراد زیر سن قانونی و کسانی که برگزار شد در اطفال بازداشتگاه.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

کسانی که در نظر گرفته شده پزشکی آسیب پذیر شامل افرادی که مستعد ابتلا به تشنج هستند و یا نیاز به یک صندلی چرخدار. زندانیان با شرایط مزمن مانند آسم و دیابت و کبد و بیماری های ریوی هستند و همچنین در میان کسانی که دیگر ممکن است مجبور به سلول انفرادی.

تحت محاصره شهردار که مورد انتقاد قرار گرفته توسط Black Lives Matter معترضان برای انجام بیشتر برای مهار خشونت پلیس و یا پال خواستار قطع بودجه دولت دولت خشونت نیز منصوب شده یک گروه کاری برای دیدن چگونه عمل سلول انفرادی می تواند لغو شود “یک بار و برای همه” در این شهرستان است. چهار فرد گروه است تا از سقوط به ارائه توصیه به شهردار.

Polanco مستند بود سابقه تشنج و اسکیزوفرنی و به تازگی در بیمارستان بستری شده است برای دریافت درمان های روانی قبل از اینکه سلول انفرادی منتقل Rikers در تابستان گذشته. با توجه به یک داغدار گزارش تازه منتشر شده توسط شهر زندان’ نظارت هیئت مدیره Polanco منطقه قرار داده شد تنبیهی تفکیک به این دلیل که وزارت اصلاحات نمی خواهند به جای او در جامعه به طور کلی مسکن در مناطق با cisgender زنان است. قبل از بستری شدن در بیمارستان Polanco نگه داشته بود با دیگر ترانس زندانیان.

تبلیغات

Polanco درگذشت پس از درد و رنج تشنج در نهمین روز از حبس. این گزارش دریافته است که اصلاحات افسران نیست دنبال زندان دستورالعمل که نیاز به کارکنان برای بررسی زندانیان در هر 15 دقیقه. اصلاحات افسران چپ Polanco منطقه بدون کنترل برای یک ساعت و نیم پس از دیدن او بی توجه بود. هنگامی که آنها در نهایت وارد سلول Polanco مرده بود.

27 ساله بود که در بدنام شهر نیویورک زندان چرا که او نمی تواند به استطاعت 500 دلار وثیقه برای بزه کار جنسی و در اختیار داشتن مواد مخدر به اتهام.

تبلیغات

“ما سپاسگزار برای شهردار تماس برای عدالت در Layleen نام” وکیل دیوید Shanies که به نمایندگی از Polanco خانواده گفت: ریشه. “Layleen خانواده و بسیاری از حامیان مبارزه کرده اند برای این که هر روز پس از دست دادیم Layleen در ماه ژوئن گذشته. خانواده نمی خواهد استراحت تا زمانی که شهردار شرح زیر از طریق تعهد خود را برای پایان دادن به سلول انفرادی و اجرای اصلاحات مورد نیاز برای جلوگیری از فجایع آینده مانند یکی از آنها رنج برده اند.”

پس این گزارش را انتشار د Blasio روز جمعه اعلام کرد که 17 اصلاحات افسران خواهد بود منظم (جالب است که در اوایل این ماه برانکس دادستان منطقه yarri torres ღ کلارک اعلام کرد که دفتر او را نه به دنبال اتهامات جنایی در Polanco مرگ). روز دوشنبه سه افسر و یک کاپیتان متوقف شد و بدون پرداخت بلافاصله پس de Blasio در اطلاعیه ای که شهردار متعهد شده بود “فقط شروع” از انضباطی روند.

تبلیغات

Shanies گفت: ریشه این Polanco خانواده “استقبال” اخبار که تادیبی کارکنان مسئول Polanco مرگ خواهد بود موضوع را به دپارتمان نظم و انضباط اشاره کرد اما آنها هنوز هم نمی دانم جزئیات از جمله هویت کارکنان:

“ما ذخیره خواهد شد قضاوت تا زمانی که ما می دانیم حقایق و خانواده را از طریق به پایان.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *