دانش آموزان از رنگ سرب پلیس اصلاحات فشار در مینه سوتا دانشگاه

دانشگاه مینه سوتا بدن جمهور Jael Kerandi در ابتدا نمی تواند خودش را به تماشای تصاویر به تصویر می کشد پلیس قتل جورج فلوید. به جای او بر خاست به عمل در ساعت پس از مرگ او در اواخر ماه گذشته نوشتن نامه ای به رئيس دانشگاه جوآن Gabel خواستار مدرسه بلافاصله پس از قطع روابط با مینیاپولیس اداره پلیس.

“این بسیار مهم است که دانش آموزان قابل درک است که سیاه و سفید زندگی اهمیت به دانشگاه مینه سوتا گفت:” Kerandi مدرسه اولین آفریقایی-آمریکایی رئیس جمهور بدن. “دانش آموزان فقط احساس نمی راحت با پلیس در محوطه دانشگاه.”

Gabel پاسخ ظرف 24 ساعت اعلام دانشگاه دیگر نمی خواهد قرارداد با مینیاپولیس پلیس برای مراسم بزرگ مانند بازی های فوتبال و محدود به همکاری “مشترک گشت و تحقیقات است.”

قیام علیه خشونت پلیس گرفته بود ریشه در مینه سوتا گل سرسبد دانشگاه است و پس از گسترش به دانشگاه های سراسر کشور و کشور است. دانش آموزان در دانشگاه آیووا ایالتی اوهایو و شمال غربی خود در تماس مدارس به قطع روابط با پلیس شهرستان بخش. در دانشگاه هاروارد و ییل, دانشگاه, دانشجو, معترضان همچنین خواستار, خود, دانشگاه, ادارات پلیس بود را لغو کرد.

مشابه هل در حال حاضر در مینه سوتا به عنوان رهبران دانشجویی اصرار مدارس خود به ارزیابی مجدد روش خود را به ایمنی.

“من فکر می کنم که افراد جوان می دانم که وجود دارد این است که نقش بسیار مهمی برای آنها را به بازی به ما فشار رو به جلو” گفت: Charles H. F. Davis III, دستیار استاد در دانشگاه جنوب کالیفرنیا که مطالعات نژادپرستی و پردیس آب و هوا. “آنها باید برخی از رادیکال ترین تصورات در مورد آنچه ممکن است برای یک جهان است که ما می خواهم به زندگی می کنند.”

جاش Bronson, مدیر آموزش انجمن بین المللی دانشگاه از اجرای قانون مدیران گفت که او معتقد است تغییر در فرهنگ مورد نیاز است پس از مرگ فلوید.

اما در حالی که دانشگاه ها می توانند از مزایای عمومی-ایمنی پاسخ تیم که شامل سلامت روانی و اجتماعی کارگران Bronson گفت: پلیس هنوز هم باید درگیر در حفظ صلح است.

“به قطع روابط [پلیس] … من درک می کنم اما من نمی دانم که لزوما راه حل یا” Bronson گفت. “من فکر می کنم آن را در مورد استراتژیک است.”

بازاندیشی پردیس ایمنی

رهبران دانشجویی در مینه سوتا سیستم دولتی از دانشگاه ها و کالج ها شد و سریع به تقاضای تغییر فلوید پس از مرگ است.

دانش آموز انجمن LeadMN که نشان دهنده 165,000 جامعه و ویژگی های دانش آموزان کالج به نام در سیستم صدراعظم Devinder Malhotra به بررسی و دوباره تصور مینه سوتا دولت اجرای قانون و برنامه ها و روش های تدریس. Malhotra از طریق دنبال اعلام تشکیل یک کار گروه برای انجام درست آن.

دانش آموزان به یاد شگفت زده شدند چهار افسر متهم در Floyd مرگ با حضور Minnesota State college; دولت کالج سیستم آموزش حدود 80 درصد از مینه سوتا افسران پلیس از طریق آن 22 حرفه ای صلح افسر برنامه های آموزش و پرورش.

Oballa Oballa رئیس جمهور LeadMN گفت: او گفت: Malhotra سیستم “نمی تواند سکوت دیگر” در موضوع خشونت پلیس. “اگر ما چیزی را ببینید و ما نمی آمد تا با یک راه حل که چیزی تکرار خواهد شد” گفت: Oballa یک اتیوپی بومی و دانش آموز در Riverland کالج در Austin, Minn.

دانش آموزان ایران که نشان دهنده دانش آموزان در مینه سوتا دولت هفت دانشگاه منتشر شد, لیست خود را از خواسته های به صورت Malhotra و روسای دانشگاه ها. پردیس امنیت عمومی ادارات باید دوباره طراحی با تمرکز بر شفقت حقوق صاحبان سهام و کاهش آسیب این گروه نوشت و در آن نامه به مدیران سیستم. و تمام سیستم موسسات باید قطع روابط با شهرستان و پلیس شهرستان که “فعال کردن آسیب و خشونت” آنها نوشت.

به عنوان یک مرد سیاه پوست, دانش آموزان, ایالت متحده رئیس Ola Abimbola گفت که او همیشه احساس نیاز به نگاه بیش از شانه خود را. او کشیده شده توسط پلیس برای “انواع دلایل,” او گفت:, و اغلب نگران او می تواند متوقف شود و در سفرهای خود به و از کتابخانه دانشگاه.

دانشجویان بسیاری از آنها در حال حاضر مبارزه با مسائلی مانند عدم امنیت غذایی باید به نگرانی در مورد دهها و یا نیروی بیش از حد در دست اجرای قانون Abimbola گفت.

“دانش آموزان ما سزاوار سالم و امن و فراگیر محیط زیست است که عاری از بیش از حد پلیس و تبعیض و نژاد پرستی و گفت:” Abimbola که به تازگی فارغ التحصیل از جنوب غربی دانشگاه ایالتی مینه سوتا.

پشت در دانشگاه مینه سوتا Kerandi و دیگر دانش آموزان منتقل کرده اند موشکافی خود را به محوطه اداره پلیس.

آنها می خواهند به ایجاد یک هیئت مشورتی از دانش آموزان و اعضای جامعه به نقد و بررسی دانشگاه مینه سوتا پلیس اداره بودجه و رسیدگی به شکایات.

‘ما باید به reimagine’

Kerandi گفت که او می خواهم برای دیدن برخی از بودجه گروه منحرف به سلامت روان منابع و دیگر خدمات پشتیبانی دانشجویی.

“ما باید به reimagine اگر ما نیاز به افسران پلیس که در حال مسلح در دانشگاه ما,” او گفت:.

پلیس دانشگاه, گروه 53 سوگند افسران که حمل سلاح گرم در حالی که در وظیفه با توجه به یک مدرسه سخنگوی. بخش بودجه در سال مالی 2020 بود فقط شمال از 11 میلیون دلار.

هر کس معتقد است دانشگاه پلیس سزاوار چنین موشکافی. دانشگاه مینه سوتا ارشد الهام Rinelli گفت که او تا به حال “هیچ چیز اما تجارب بزرگ” با پردیس پلیس.

در زمان Rinelli گفت: او احساس ناامنی راه رفتن به خانه از پردیس در شب. در اوایل این ماه وجود دارد که چهار سرقت در نزدیکی پردیس یکی از آنها به زور اسلحه. این آرامش است که پردیس پلیس فقط یک تماس سریع دور, او گفت:.

“من قطعا احساس امن تر با حضور خود وجود دارد در محوطه دانشگاه” Rinelli گفت.

 

توییتر: @ryanfaircloth

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de