تامیل نادو پلیس به حالت تعلیق برای پست های رسانه های اجتماعی در Thoothukudi وادار سازد و میر

چنای: مسلح رزرو پاسبان معلق برای خود ادعایی پست های رسانه های اجتماعی در ادعایی وادار سازد مرگ یک پدر و پسر – Jayaraj و Bennix – در ستهنکولم, Thoothukudi منطقه.

Sathish Muthu مسلح رزرو پاسبان در چنای منطقه ارسال شده در برخی اظهارات خود در رسانه های اجتماعی حساب کاربری در ستهنکولم حادثه است.

با توجه به اظهارات خود تا به حال بی اعتبار کل نیروی پلیس.

در طول مقدماتی درخواست او ادعا کرد که دوستان خود را پست کرده بود این اظهارات را بدون دانش خود را به عنوان او تا به حال به اشتراک گذاشته شده خود را در حساب کاربری و رمز عبور با آنها. قرار داده شده تحت سیستم تعلیق به عنوان او تا به حال رفتار غیر مسئولانه’, پلیس گفت:.

در یک پیام ویدئویی اضافی مدیر کل پلیس (ADGP) (جرایم علیه زنان و کودکان) M. راوی خواسته است تا پلیس به حفظ ادب و برخورد کند ،

با توجه به SDGP درجه سوم است نه یک ابزار برای ایجاد یک متهم, اعتراف به یک جنایت است. بنابراین پلیس باید مودبانه صحبت می کنند به مستند متخلفان و آنها را به درک در مورد اهمیت آن به جای فریاد در آنها. یکنواخت است برای خدمت به مردم و نه چیزی است که مجوز استکبار” او اشاره کرد. این ADGP نیز خواسته اعضای عمومی به گزارش آزار و اذیت پلیس به افسران ارشد پلیس اتاق کنترل و یا در Kavalan برنامه.

در ضمن شهرستان کمیسر پلیس, A. K Viswanathan صحبت با خبرنگاران در اینجا در روز یکشنبه گفت: وجود پلیس باید به شدت به دنبال دستورالعمل و دیوان عالی کشور جهت وادار سازد در درمان یک متهم کرده است.

یک متهم نباید تجاوز شود. پلیس نباید حتی استفاده از زبان است که می تواند صدمه زدن به کسی. ضرب و شتم اشتباه است غیر قانونی. ما شده اند اصرار به این همه مقامات و پرسنل ایستگاه های پلیس,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de