تهمت می خواهد ما را به این باور هیچ کس به او گفت روسیه ارائه شده نعمت برای کشتن نیروهای ایالات متحده در افغانستان است. آیا من به شما گفته که تهمت دروغگو است?

Category: کیمیا | No comments


Illustration for article titled Trump Wants Us to Believe No One Told Him Russia Offered Bounties for Killing U.S. Troops in Afghanistan. Have I Told You That Trump Is a Liar?

عکس: دیوید دی Delgado (گتی ایماژ)

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد مانند امریکا به این باور است که ایالات متحده هوش آموخته است که فضل قرار داده شده بود را بر سر سربازان آمریکایی در افغانستان و هیچ کس به او گفتم.

تبلیغات

هیچ کس فرستاده او را به شدت دقت کنید ایمیل. هیچ کس mimed آن را به او. هیچ کس نام او را در خانه خود تلفن. هیچ کس او نوشت: نامه ای. یک پیام به صورت متن. هیچ کس به او یک کارت تولد با یک توجه داشته باشید در آن است. رئیس جمهور و دولت او می خواهند امریکا به این باور است که آمریکا اطلاعاتی متوجه شدند که نظامی روسیه شد بی سر و صدا ارائه طالبان وابسته به شبه نظامیان فضل به کشتن آمریکایی ها—مردم روسیه مغلوب ساختن پیشی جستن حاکم—و هیچ کس به او گفتم.

هیچ کس خبر از یک هواپیما به آن املا در آسمان است. هیچ کس نوشت: یک پیام مخفی در یکی از تپل روابط. هیچ کس با شتاب آن را در یک پست به آن توجه داشته باشید و در سمت چپ آن را در داخل خود خواب تابوت.

تبلیغات

نه. یک. کلمه. شد. گفت. به. The. رئيس جمهور.

در کلمات من خواهر سه راهی: “آنچه که nigga می گویند ؟ OK او lyin‘.

اما متوقف نمی رئیس جمهور و دروغ گفتن-باسن دولت از هل دادن که مزخرف الاغ داستان به آمریکا.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

از آسوشیتد پرس:

آمریکا مقامات امنیتی به این نتیجه رسیدند ماه پیش که مقامات روسیه ارائه پاداش برای حملات موفق در آمریکا خدمات اعضا سال گذشته در زمانی که ایالات متحده و افغانستان در مورد برگزاری مذاکرات برای پایان دادن به طولانی مدت در جنگ با توجه به نیویورک تایمز.

مغلوب ساختن پیشی جستن در یک صبح یکشنبه جیر گفت: “هیچ کس در جریان یا به من گفت” و یا معاون رئیس جمهور مایک پنس یا رئیس ستاد علامت مراتع مورد “اصطلاح حملات نیروهای ما در افغانستان توسط روسها.”

“همه انکار آن وجود داشته است بسیاری از حملات بر ما,” او گفت:.

کاخ سفید طی بیانیه ای این ادعا که نه تهمت و نه معاون رئیس جمهور پنس شده بود در جریان چنین اطلاعاتی به دلیل تهمت نمی خواهم کسی به او صحبت کردن در مورد دوست پسر خود را در کشور ما هنوز تایید نشده است که آیا یا نه پنس است که در واقع یک انسان قادر به تفسیر داده ها.

تبلیغات

“این صحبت نمی کنم به شایستگی از اتهام هوش اما به دقت از نیویورک تایمز داستان اشتباه نشان می دهد که رئیس جمهور تهمت بود در جریان این موضوع” دبیر مطبوعاتی Kayleigh McEnanyOfTheState گفت: AP گزارش.

مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر اطلاعات ملی جان Ratcliffe همچنین ادعا کرد که هیچ کس تا کنون در جریان رئیس جمهور یا معاون رئیس جمهور “در هر هوش اتهام” نیویورک تایمز ” گزارش و گفت: کاخ سفید بیانیه بود “دقیق” AP گزارش.

تبلیغات

من فقط کنجکاو: اگر شما مدیر اطلاعات ملی نمی توان آن را شغل خود را به رئیس جمهور است که روسیه ارائه مشوق به دشمنان ما برای کشتن سربازان آمریکایی?

اما اما اما اما…..آنچه در مورد زانو طول سرود?!

مغلوب ساختن پیشی جستن جیر پس از presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن گفت که اگر این گزارش درست است که رئیس جمهور یک دروغ قطعه از گه و او می خواهم به او را پشت سر حقه و او اوله 1-2 (یکدوم و سپس بایدن شروع به مشت زدن و نفس خود را.) آن است که واقعا “تکان دهنده وحی” در مورد رئیس جمهور و شکست خود را به محافظت از نیروهای ایالات متحده در افغانستان و ایستادن به روسیه آسوشیتدپرس گزارش.

تبلیغات

روسیه در این گزارش به نام “بی معنی است.” (به طور جدی چه چیز دیگری می شد روسیه رفتن به می گویند؟)

“این ساده لوح گیاه به وضوح نشان می دهد که کم توانایی های فکری از مبلغان اطلاعاتی آمریکا که به جای اختراع چیزی بیشتر قابل قبول به این خزعبلات” وزارت خارجه روسیه گفت.

تبلیغات

یک سخنگوی طالبان–صبر کنید این bamas یک سخنگوی?–گفت: شبه نظامیان “به شدت رد این اتهام” هستند و نه “مدیون احسان هر اطلاعاتی ارگان یا خارجی کشور است.”

جان بولتون سابق مشاور امنیت ملی تبدیل اینترنت baddie که در حال حاضر هاوکینگ بگو-همه چیز در مورد وقت خود را در مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید گفت: “این خیلی قابل توجه است رئیس جمهور بیرون رفتن از راه خود را به می گویند که او شنیده نمی هر چیزی در مورد آن یکی می پرسد چرا او را چیزی شبیه به آن؟”

تبلیغات

چرا که رئیس جمهور دروغگو است و او را نمی گه در مورد امریکا. اگر آنها می خواستند مطمئن شوید که رئیس جمهور می دانست که در این مورد باید آنها را نوشته ام و آن را در یک زمین گلف و یا در بالای کارولینای جنوبی, سناتور. لیندزی گراهام سر از آن است که تنها بخشی تهمت می توانید ببینید که زمانی که گراهام بوسیدن پای خود را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>