دوقلوها مدیر Rocco Baldelli منجر تیم خود را به ناشناخته

Rocco Baldelli نشست های خود را در گوشه ای دور از دوقلوها ستاره شرق در روز دوشنبه به دنبال کردن در خالی هدف زمینه است. این یکی از آخرین لحظات آرام او را در حالی که برای.

دوقلوها بازیکنان شروع مونتاژ در مینیاپولیس خود مدیر گفت و اوایل ورود به پرداختن به تازگی توسعه یافته چک لیست از پیش شرط برای بازی بیس بال. یک گروه آزمایش coronavirus روز یکشنبه یکی دیگر از گروه های بزرگ تست خواهد شد در روز سه شنبه و در حال دریافت جلسات تظاهرات و ballpark تورهای آنها را به آماده شدن برای یک MLB فصل بر خلاف هر گونه دیگر است.

“هر چیزی که ما انجام می دهیم هر راحتی که ما همیشه به حال به relooked در و reimagined. ما باید برای رسیدن به چیزهای جدید است که آسان نیست” Baldelli گفت: طی یک ویدیو کنفرانس خبری با دوقلوها جمهور دیو سنت پیتر و رئیس جمهور از عملیات بیس بال درک Falvey. “من فکر می کنم بازیکنان هیجان زده هستند تا در نهایت بازی بیس بال, در حالی که همچنین درک است که بسیاری از ناشناخته وجود دارد. آنها نمی دانند چه آنها در حال رفتن برای دیدن. آنها ممکن است برخی از چیزهایی که آینده را که آنها دوست ندارند. امیدوارم آنها احساس راحت در مورد این وضعیت به عنوان یک کل است.”

هر بازیکن در میان 59 دوقلوها را دعوت به کمپ در نظر دارد به بازی Falvey گفت: حتی به عنوان یک تعداد انگشت شماری از بازیکنان در سراسر لیگ اعلام کرد که آنها را به نشستن 60 بازی فصل. بررسی کنید-در روز سه شنبه است و Baldelli امیدوار به تشکیل اولین بار-مبهوت و اجتماعی فاصله تمرین در صبح روز جمعه. اکثر بازیکنان را در هدف درست اما یک دوجین یا بیشتر در “تاکسی تیم ملی” غیر فعال اما ماندن آماده هنگامی که فصل شروع خواهد شد در CHS زمینه در خیابان با یک جداگانه کارکنان مربیگری.

سپس سه هفته روزانه شیوه های آموزش و intrasquad بازی ها همه به امید بازگرداندن hitters’ زمان و کوزه’ بازوی قدرت در زمان ژوئیه 23 یا 24 روز باز می رسد. بیش از 16 هفته را منقضی پس از دوقلوها’ نهایی بهار جلسه آموزشی در فورت مایرز, Fla., پس از سه هفته به نظر نمی رسد مانند بسیار آماده سازی برای از سرگیری MLB-سطح بازی.

اما Baldelli گفت: دوقلوها’ آموزش کارکنان خوشبین است با توجه به اینکه آنها باید تحت نظارت منظم و مداوم تمرین که بازیکنان انجام داده اند خود به خود در طول مدت اخراج.

“این واقعا ramping تا از یک سطح صاف. آنها در حال حاضر آغاز شده است که سطح شیب دار تا روند” Baldelli گفت: به خصوص در کوزه. او و کارکنان مربیگری خود را طراحی انعطاف پذیر طرح و برنامه برای فردی بازیکنان اما می دانم که بسیاری از شما را به تغییر به عنوان اردوگاه درآمد حاصل. “ما در حال رفتن به احتمالا می خواهید برای دریافت پاهای خود را حرکت اولیه و دریافت آنها را احساس می کنید از اینکه روی پای خود بودن در cleats بودن خارج است. اما شما همچنین ممکن است می گویند شما نمی توانید این بچه ها پرتاب به نقطه جایی که آنها در حال رفتن به نیاز به یک گام به عقب.”

آنها فقط امیدوارم که COVID-19 نیست با زور کسی را یک گام به عقب. MLB ایجاد یک COVID-آسیب مرتبط با لیست در آماده سازی برای اجتناب ناپذیری که بیشتر بازیکنان تست مثبت است. یک تعداد انگشت شماری از دوقلوها بازیکنان لیگ عمده و جزئی آزمایش مثبت در هفته گذشته و به عنوان اعداد را نگه دارید افزایش MLB می داند که برنامه های خود را برای یک فصل و postseason باقی می ماند به مخاطره انداخته است.

“ناشناخته است که واقعا آنچه را نگه می دارد هر کس در شب” Baldelli گفت.

از جمله پزشکی و آموزش کارکنان محل باشگاه وانجمن کارکنان و در مقابل دفتر دوقلوها را اداره 131 آزمون به طور منظم با نتایج از بازگشت از یک آزمایشگاه در حومه شهر سالت لیک روز بعد. Baldelli گفت که او در نظر دارد برای رسیدگی به این تیم به عنوان یک کل قبل از اولین تمرین

“ما در حال رفتن برای به چالش کشیدن بازیکنان ما در نگاه به این پسر در کنار شما و انجام همه چیز شما می توانید برای محافظت از آن شخص. که شامل همه چیز ما به دور از این ورزشگاه گفت:” Baldelli که تا به حال به را “بسیار دشوار” تماس برای اطلاع رسانی در باب مک کلور و لایحه Evers, دوقلو مربیان در 60s خود را که آنها نمی خواهد در کارکنان این فصل به عنوان یک ویروس احتیاط. “ما می خواهیم این بچه ها به یک زمان بزرگ در حالی که آنها در اینجا انجام و زندگی خود را زندگی می کند. اما آنچه ما واقعا می خواهید انجام دهید این است مطمئن شوید که آنها نظر خود را به خانواده و شخص بعدی به آنها. از آنجا که ما در حال رفتن به آن را انجام دهد به عنوان یک گروه.”

با وجود همه چالش ها Baldelli گفت که او “در مورد هیجان زده از دیدن بچه های ما است.” از او آرام و قرار گرفتن در ستاره شرق “به من نگاه کرد تا در رتبه بندی و دیدم لوئیس Arraez وجود دارد [بر روی صفحه نمایش]. آن را به شما می دهد یک احساس خوب در داخل. آن را می سازد شما احساس خوش بینانه” مدیر گفت. “این باعث می شود شما هیجان زده برای پیدا کردن و نشان دادن و انجام کارهایی که ما انجام می دهیم. آن را به نگاه بسیار متفاوت است اما من فکر می کنم بچه های ما در حال هیجان زده می شود.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *