Twitch می پیوندد ق در سرکوب سخنرانی نفرت مرجع تخصصی مرتبط با مغلوب ساختن پیشی جستن


Illustration for article titled Twitch Joins Reddit in Cracking Down on Hate Speech, Forums Related to Trump

عکس: درو Angerer (گتی ایماژ)

شرکت رسانه های اجتماعی همواره زیر آتش بیش از سه سال گذشته برای اجازه دادن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و هواداران خود را به استفاده از پلت فرم خود را به ترویج نفرت و گفتار و حتی اگر سخنرانی نفرت ظاهرا خود را نقض شرایط استفاده از خدمات. در حال حاضر هر دو حالت و حرکت یا کشش ناگهانی شروع به سرکوب نفرت محتوا گسترش از سوی رئیس جمهور و حامیان او.

تبلیغات

گزارش نیویورک تایمز که ق را ممنوع کرده است حدود 2000 subreddits به عنوان بخشی از خود را سرکوب در بیان نفرت بر روی پلت فرم. یکی از محبوب ترین subreddits, “The_Donald” بود که در میان کسانی که پاکسازی از سایت در روز دوشنبه. جامعه تقریبا 790,000 اعضا اختصاص داده شده به اشتراک گذاری الگوهای رفتاری و فیلم بودند که در حمایت از رئیس جمهور, اما که اغلب نقض این سایت قوانین ممنوعیت آزار و اذیت و تبعیض. “ق مکانی است برای جامعه و متعلق به حمله به مردم است. ‘The_Donald’ شده است در نقض آن است.” استیو هافمن این شرکت اجرایی گفت: در تماس با بار.

به طور طبیعی قانونگذاران جمهوریخواه کنگره که اغلب ادعا می کنند که سایت های رسانه های اجتماعی هستند و مغرضانه در برابر محافظه کاراندر حال حاضر صحبت کردن در برابر این تصمیم است. “R/The_Donald بازی یک outsized نقش در کمک به تهمت پیروزی در انتخابات 2016. با 2020 سرعت در حال نزدیک شدن آنها فقط نمی تواند به خود کمک کند. ق به مدت طولانی هدفمند r/the_Donald برای سال— به شدت با اجرای آن محتوای سیاست وجود دارد در حالی که نادیده گرفتن فاحش قانون شکنی در جناح چپ جوامع است. آن را یک نابغه برای دیدن چه خبر” تشکر. جیم بانک (R-Ind) گفت منازت یک بیانیه به Axios. بانک ها ارزیابی نمی کند دقیقا مربع با این واقعیت است که Reddit نیز ممنوع r/ChapoTrapHouse یک subreddit حدود 160000 نفر عضو است که اختصاص داده شده به چپ پادکست به همین نام است.

تبلیغات

از زمان:

ق گفت: مردم در “The_Donald” به طور مداوم ارسال شده نژادپرستانه و مبتذل پیام هایی که تحریک آزار و اذیت و هدفمند افراد مختلف مذهبی و گروه های قومی و خاموش کردن آن در سایت.

“The_Donald” نیز به شدت قاچاق در تئوری های توطئه از جمله گسترش افشا و خنثی “PizzaGate” توطئه که در آن هیلاری کلینتون و حزب دموکرات بودند و به دروغ متهم در حال اجرا قاچاق جنسی کودکان حلقه از یک سالن پیتزا در واشنگتن است.

ق گفت که از روز دوشنبه آن را معرفی هشت قوانین که گذاشته از نظر مردم باید پایبند به استفاده از سایت. کسانی که شامل منع هدفمند آزار و اذیت آشکار کردن هویت دیگران ارسال جنسی استثماری مطالب مربوط به کودکان زیر سن قانونی و یا قاچاق مواد غیر قانونی و یا سایر معاملات غیرقانونی.

در حالی که سایت در حال حاضر ممنوع بسیاری از این رفتارهای آخرین تغییرات را در یک خط سخت تر در سخنرانی که “ترویج نفرت بر اساس هویت و یا آسیب پذیری.”

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

با توجه به AJCزنده جریان سرویس Twitch صادر کرده است توقیف موقت رئیس جمهور حساب. حساب ممنوع شد دلیل به یک برنامه تکراری پخش از مغلوب ساختن پیشی جستن 2015 ریاست جمهوری اعلام که در آن او به نام مکزیکی متجاوزان و همچنین برای نظرات او ساخته شده خود را در طول تجمع اخیر در Tulsa, Okla. “نفرت انگیز رفتار است نه مجاز در حرکت یا کشش ناگهانی. در راستای سیاست های رئیس جمهور تهمت کانال صادر شده است تعلیق موقت از Twitch برای نظرات در جریان است.”

من امروز-سال-که من آموخته است که رئیس جمهور بود در حرکت یا کشش ناگهانی. ظاهرا این حساب راه اندازی شد در ماه اکتبر خواهد بود و پخش مغلوب ساختن پیشی جستن تظاهرات و حوادث. هیچ کلمه ای در عین حال اگر تهمت و معاون رئیس جمهور مایک پنس قصد اجرای برخی از اواز یا موسیقی دو نفری بازی در Call of Duty: Warzone در سرب تا سال 2020 انتخابات.

تبلیغات

“مانند هر کس دیگری سیاستمداران در حرکت یا کشش ناگهانی باید پایبند به شرایط استفاده از خدمات ما و جامعه دستورالعمل. ما را استثنا سیاسی و یا انتشار محتوا را در محتوای گزارش به ما که ما را نقض قوانین” سخنگوی Twitch گفت: در آستانه.

این اقدامات به عنوان چند شرکت اعلام کرده اند قصد خود برای خروج تبلیغاتی خود را صرف از Facebook با توجه به آن سهل انگاری سیاست های اطراف بیان نفرت و اطلاعات غلط. توییتر و به نظر میرسد که رئیس جمهور ترجیح پلت فرم گرفته به واقعیت-چک کردن چند تهمت توییتهایی و ضعیف آنها را به عنوان اطلاعات غلط.

تبلیغات

معلوم است همه آن را در زمان قتل چند سیاه مردان و زنان و یک ماه از اعتراضات به این شرکت ها در نهایت به اجرای سیاست های خود را. چه کسی می دانست.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de