می خواستم یا نه: شمال مینه سوتا قسمت بالا برای بازدید کنندگان در این آخر هفته

Category: کیمیا | No comments

دلوت — پس از خاموش kickoff به منطقه گردشگری نجومی بیش از یادبود روز چهارم جولای آخر هفته به احتمال زیاد دیدن قویترین افزایش بازدید کننده در تابستان است.

شمال مینه سوتا یکی از بالا روند Airbnb مقصد در سراسر کشور از رفتن به تعطیلات آخر هفته با جستجوهای تا حدود 25 درصد بیش از سال گذشته و در دسترس رزرو به سرعت نزدیک شدن به صفر است.

“به عنوان مینه سوتا شروع به بازگشایی بسیاری از افراد و خانواده ها به دنبال برای در امان ماندن از این تعطیلات آخر هفته در خارج و مسئولانه کشف جدید مقصد سمت راست در حیاط خلوت خود را,” تعطیلات اجاره شرکت روز دوشنبه گفت:.

کابین و مناطق روستایی هستند میدارد. کسانی که رزرو academist:: دانشجویان آخر هفته به احتمال زیاد با تکیه بر شیوع نقشه بیش از معمول اطلس.

COVID-19 موارد نه تنها کمتر اما به مراتب کمتر شایع در میان شهرستانهای شمالی — برخی از بالاترین سرانه میزان عفونت در شمال سوم دولت است.

Lake of the Woods County تا به حال هنوز به رکورد یک مورد تایید شده که از روز شنبه در حالی که Cook County, صفحه اصلی, Grand Marais و Lutsen به حال فقط یک مورد تایید بیش از دو هفته پیش.

ترس است که مسافران را به این بیماری به گوشه شمال شرقی دولت را وادار کسی که برای قطع یک درخت برای جلوگیری از بزرگراه. 61 نزدیکی Cook County, خط کلانتر گفت: در ماه ژوئن.

اما هر گونه تاخیر بیشتر در گرفتن گردشگری در مسیر بازگشت خواهد بود ویرانگر کوک کانتی از اتاق نوشت.

“اگر ما همچنان بسته شود در ماه های ژوئیه و اوت و زیان خواهد بود بیش از 1 میلیون دلار در هر روز است. این ارقام نشان دهنده تنها پول جدید که به طبخ شهرستان; مقدار که بازدید کنندگان صرف زمانی که آنها در سفر به اینجا و باز کردن کیف پول خود را.”

در حال حاضر این شهرستان از دست رفته را میلیون ها نفر در حالی که سفر محدود شده بود و کسب و کار بسته شدند.

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>