بهترین وب برای زوم جلسات ؟


Illustration for article titled Whats the Best Webcam for Zoom Meetings?

تصویر: Logitech

سال 2016. پس از به تازگی نقل مکان کرد و از خانه پدر و مادر و تصمیم گیری به عنوان یک نویسنده مستقل و تمام وقت من تصمیم گرفتم آن را در بهترین منافع مالی به ارتقاء جریان راه اندازی, من حدس می زنم بنابراین من می تواند ساخت تا من کشش کانال و پرورش یک جامعه اطراف آن?? Ha ha ha چنین احمقانه رویاهای من اغلب آرزو می کنم من هنوز هم به دنبال دارد.

تبلیغات

در میان اولین چیزهایی که من خریداری شد لاجیتک C930e, وب کم, که مرا حداقل 120 دلار در آن زمان بود. بر اساس گذرا نتایج جستجو به نظر می رسد مانند من کم دیر شده برای ارتقاء. نه تنها C930e دیگر به فروش می رسد جدید آن جایگزین شده است با همین قیمت (و specced) C920. اما آنچه پس از در نظر گرفته شده برای کشت مخاطبان در حال حاضر مورد استفاده برای گچ چهره من در زوم جلسات. به جای بوکس خودم را در گوشه ای از صفحه نمایش خود را, من باد تا چهره من برای تنها همکاران من را ببینید. به عنوان جاه طلبی های حرفه ای تغییر کرده است, بنابراین بیش از حد نیازهای من در یک وب کم.

با که در ذهن است Logitech C920 بهترین گزینه برای ویدئو کنفرانس و یا اینکه قادر به جایگزین ؟ مجموعه ای از رکورد مستقیم در نظرات قبل از من پوسته را یکی دیگر از $120+ برای یک دوربین دیگر که در نگاه اول به نظر نمی رسد که متفاوت از مدل 2013, من در حال حاضر—1080p/30fps ضبط تنظیمات flaunted لاجیتک دارای C920 شد استاندارد در 2K16. من چیزی از دست رفته و یا من باید چوب با وب کم, من در حال حاضر ؟

1) نامزدی خود باید حاوی نام خاص, وب کمچرا شما فکر می کنم آن را به بهترین یک لینک که در آن می توان آن را خریداری کرد و یک تصویر.

2) شما می توانید با معرفی محصولات متعدد اما لطفا از قرار دادن هر یک جداگانه در نظر.

3) رای های بازیگران شخص دیگری نامزدی.

4) لطفا تکراری نامزد.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de