زن سفید بارها و بارها تماس همسایگان جدید N-Word در طول شکایت از سر و صدا


Illustration for article titled White Woman Repeatedly Calls New Neighbors N-Word During Noise Complaint

تصویر: روزانه خود را خوراک پاپا

چه با شما تماس کارن که خیلی نژادپرستانه او حتی نمی تواند استدلال می کنند با دیگر مردم سفید بدون استفاده از ضد سیاه نژادی تهمت? یک زن سفید در آدریان, Mich., فیلم برداری شده بود حذف n-bomb چندین بار در حالی که فریاد او همسایه جدید برای پر سر و صدا بودن.

تبلیغات

در این ویدئو ارسال شده به توییتر در روز شنبه توسط بیلی جنکینز یکی از همسایه جدید که ثبت سرداری, زن, که شناخته شده به عنوان جسیکا ایوانز با توجه به عصر ایرانمی تواند شنیده گفتن جنکینز او باید رکورد “مرد” حرکت مبلمان در اطراف. ایوانز و سپس تهدید به پلیس تماس بگیرید چرا که او ظاهرا معتقد است حرکت مبلمان در اواخر شب است “غیر قانونی است.”

تبلیغات

“شما شده ام جیغ پس چه وقت؟” ایوانز می پرسد. “شما فقط نقل مکان کرد. همه شما niggers گیری یک صحنه!”

با توجه به در حال حاضر-حذف Facebook ارسال شده توسط ایوانز او ادعا کرد که مردم او فریاد نیست اما که او با استفاده از این لکه دار کردن همه, همان, همشهری, یادداشت ها.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

“من قصد دارم برای پیدا کردن که در آن شما کار می کنند و شما در حال رفتن به از دست دادن شغل خود را” جنکینز می گوید به عنوان Evans پیاده به خانه برگردیم. ایوانز پیاده پشت به دوربین و پاسخ “من پرداخت شده توسط دولت است.”

جنکینز می گوید دوغاب سوزان که او “نمی توانم بگویم که کلمه” که Evans, پاسخ, “, واقعا, سیاه پوست? شما یک کاکاسیاه عسل” و “آیا شما فکر می کنم از آنجا که شما قهوه ای هستید نه یک کاکاسیاه?”

تبلیغات

“چه اهمیتی اشتباه است با شما؟” جنکینز می پرسد.

“Niggers بیداری من تا 3:30!” ایوانز پاسخ. “من یک گوشی بیش از حد. من با استفاده از آن برای تماس با پلیس است.”

تبلیغات

با توجه به نیوزویک Evans نوشت: در حذف Facebook نوشته است که او “به نام برخی از مردم سفید n-word. و همه این نژادپرستان ارتباط آن با مردم و با من تماس پسر بد.

“که فوق العاده عجیب و غریب بچه ها چون… نژاد نبود که در این در همه… مردم سیاه و سفید نیست درگیر… اعراب نبودند درگیر… فقط یک بانوی سفید خواستار برخی از مت سر n-word زیرا آنها نگه داشته ام من هر شب پس از آنها نقل مکان کرد.”

تبلیغات

بله Bigot برندا که آنچه را “فوق العاده عجیب و غریب است.” چگونه جرات مردم “کاکاسیاه” با مردم ؟ جایی که این “دیوانه نژادپرستان” دریافت اطلاعات خود را از حال ؟ تحت اللفظی تاریخ ؟

تبلیغات

اجازه دهید پیش بروید و یک چیز راست: اگر شما غیر سیاه و سفید شخص تماس هر کسی هر گونه تغییرات (چون سفید مردم هنوز هم فکر می کنم آنها می توانید دور با آن اگر آنها با استفاده از یک سخت R) از کلمه “کاکاسیاه” شما نژادپرست است. حضور مردم سیاه و سفید مورد نیاز نمی باشد. شما آشکارا و بارها و بارها با استفاده از یک کلمه شما می دانید لعنت به خوبی استفاده شده است و در ظلم و ستم از مردم برای 400 سال—شما می دانید آنچه شما می گویید و چه کسی آن را لطمه می زند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de