با عرصه خالی شبکه های تلویزیونی را در نظر بگیرید با اضافه کردن جعلی جمعیت سر و صدا به پخش برنامه های ورزشی

Category: کیمیا | No comments

تماشای یک بازی فوتبال در تلویزیون در آخر هفته های اخیر بعد از ظهر اندی فیلیپس یک فن فوتبال از, Kent, England شد “مبهوت” برای پیدا کردن که این شبکه تلویزیونی تا به حال لایه مصنوعی سر و صدای جمعیت بیش از پخش زنده از استادیوم که بسته شده بود به تماشاگران به دلیل همه گیر شد و در نتیجه بیشتر سکوت.

او گوش به عنوان جعلی جمعیت تشویق برای اهداف هو برای خطا و hummed با پیش بینی زمانی که یک تیم نقل مکان کرد و به پتانسیل به ثمر رساند خاک.

“این وحشتناک بود به صداقت” او گفت:. “نه به این دلیل که من نمی لذت بردن از صدای سر و صدای جمعیت اما واقعیت آن جعلی است.”

به عنوان ورزش حرفه ای در لیگ ایالات متحده آماده سازی به سر در خالی استادیوم های, شبکه های تلویزیونی و بدانم که اگر رویدادهای ورزشی بدون همراهی صدای جمعیت به سادگی بیش از حد نامطلوب بیش از حد نا آشنا و بیش از حد خسته کننده برای فن معمولی برای تحمل و قدرت.

برای هر فن مانند فیلیپس که در می یابد آغوش شنیداری استادی عجیب و نگران کننده — “چه کسی نیاز مردم در پس زمینه هنگامی که شما خود را ایجاد جو ؟” او گفت: — کسانی هستند که برای آنها شبیه سازی سر و صدا فراهم می کند احساس راحتی و ظاهر ،

“هر چیزی بهتر است از شنیدن پژواک یک آرام ورزشگاه گفت:” شکارچی Fauci, 24, از, ارتفاعات, n. y., یک عضو آمریکایی fan club آلمانی تیم Borussia Mönchengladbach که قدردانی مصنوعی سر و صدا. “سکوت را بسیاری از طرفداران افسرده.”

این صوتی sleights از دست می تواند پلاریزه. و است که می تواند این شبکه در از دست دادن-از دست دادن موقعیتی که در آن هیچ مهم نیست که چه مسیر آنها را انتخاب کنید برخی از بینندگان ناراضی خواهد شد.

جو باک, Fox Sports play-by-play گوینده گفت: در طی یک مصاحبه در SiriusXM Radio که آن را “تقریبا یک معامله انجام می شود” که NFL خواهد با استفاده از مصنوعی سر و صدای فن خود را برای پخش زنده بازی اگر این بازی ها در بازی خالی استادیوم.

به طور مشابه, ورزشی, گزارش شده است که NBA مورد بحث و بررسی امکان استفاده از صوتی از “NBA 2K” بازی های ویدئویی برای روح بخشیدن به آن پخش می شود.

تصمیم گیری تقسیم

واکنش ها به داشتن ارامش از زندگی واقعی توسط تولید سر و صدا باید در بازه زمانی از dystopian اضطراب به استعفای به امداد.

بیست سال پیش CBS شد انتقاد زمانی که شبکه با استفاده از ضبط طبیعت برای تلفن های موبایل بر روی پخش مسابقات گلف; مرغی کارشناسان متوجه برخی غیر بومی, پرنده, تماس, غوغای خارج از سخنرانان خود را. اما امروز شرایط به نظر می رسد که ایجاد شده بیشتر استقبال محیط زیست برای آزمایش.

“ما نوع در یک try-هر چیزی حالت” گفت: Bob Costas های دیرین ورزشی گوینده است. “شما فقط نمی خواهید آن را به صدا مانند خنده آهنگ بد ’60s طنزهای.”

الساندرو Reitano, معاون رئیس جمهور, ورزشی, تولید, در, آسمان, آلمان, دفاع اضافه کردن موسیقی متن فیلم به شبکه پخش بوندسلیگا, لیگ فوتبال. این “افزایش صدا” ابتکار به “فراموش کردن کمی است که شما در حال دیدن خالی ورزشگاه” و به بالا بردن فضای فراتر از احساس “بچه ها در حال بازی در پارک.”

هنوز بوندسلیگا مقامات مردد در مورد این ایده. در سال های اخیر چیزی که به نظر می رسد به د-تاکید بر اهمیت زنده مخاطبان به خصوص در سرویس تلویزیون کشیده شده شدید میکند.

اما به دلیل بی سابقه شرایطی لیگ رفت جلوتر با یک سیستم است که در آن یک کمان ویولن و تار با نمونه های صوتی — به عنوان خاص به عنوان یک عصبی اوج از تشویق در حالی که یک تیم تعقیب یک تساوی هدف یا شهوت انگیز این jeers برای یک تماس را لغو و با نقد و بررسی فیلم — نشسته در اختیار یک اپراتور از یک استودیو.

“آنها این تصور حس از آنچه عینک باید باشد و چگونه باید مصرف آن را تجربه و آنها دستکاری نمایندگی از آن برای تولید است که برای مصرف کننده و فقط آن را گرفته و به درجه n ام” گفت: David Andrews, استاد ورزش فرهنگ در دانشگاه مریلند است.

فراتر از ورزش

برای برخی از مردم آن را در مورد بیش از فقط یک بازی است. فرانسه نگرشگر Jean Baudrillard فرض است که شبیه سازی تجارب جایگزین زندگی واقعی در postindustrial جامعه است. او در توصیف یک رسانه اشباع فرهنگ در حال حرکت به سمت قلمرو آنچه که او و دیگر منتقدان تماس بیش از حد با واقعیت یک دولت که در آن شبیه سازی شده را می توان برجسته تر از معتبر و که در آن تصاویر و کپی را می توان به عنوان realer از زندگی واقعی است.

“ما می توانیم نگاهی به ورزش و ببینید که چگونه نزدیک ما در حال حرکت به سمت این مدل گفت:” ریچارد Giulianotti ورزشی جامعه شناس در دانشگاه لافبورو در انگلستان است.

آیا این خوب است یا بد چیزی که سمت چپ است را ناظر به تصمیم می گیرید.

دو ماه پیش راس Hawkins, 44, یک توسعه دهنده نرم افزار از Auckland, New Zealand, نشستم به تماشای مسابقات 36 به کشتی حرفه ای رویداد که در این سال بدون فن.

عدم وجود سر و صدای جمعیت گفت: “کشته ورزشی” برای او.

بعد او گوش به تماشای ملی استرالیا, لیگ راگبی که دوباره بازی با جعلی جمعیت برای تلفن های موبایل. همهمه از جعلی جمعیت شسته و ذهن خود احساس در سهولت. او را فراموش کرده جهان شده بود وارونه توسط یک ویروس. او می تواند لذت بردن از ورزش دوباره.

“به عنوان یک منطقی فرد باهوش من می دانستم که آن جعلی بود و من انتظار نداشتم که آن را به چنین تفاوت اما آن را انجام داد” هاوکینز گفت. “آن احساس می کند مانند آن را مغز تقاضاهای مصرانه برای برخی عادی در سال 2020 است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>