پس از سال ها از Handwringing یوتیوب در نهایت ممنوعیت (برخی از) سفید گرایان از آن پلت فرم


Illustration for article titled After Years of Handwringing, YouTube Finally Bans (Some) White Nationalists From Its Platform

عکس: شاتر (شاتر)

زیبایی از یوتیوب است که کاربرتولید محتوای درایوهای موفقیت آن است. هر کسی می تواند پست برخی از ویدئوها را کشت زیر و یک زندگی مناسب و معقول. مشکل این است که هر کسی می تواند پست یک ویدئو و بیش از حد طولانی یوتیوب اجازه داده است آشکار سفید برتری رفتن بدون کنترل بر روی پلت فرم. که ممکن است تغییر هر چند به عنوان یوتیوب شروع به ممنوعیت برخی از مهمترین مشخصات بالا سازندگان کسانی که درگیر در این نوع از محتوا است.

تبلیغات

انواع گزارش است که استفان Molyneux, دیوید دوک و ریچارد اسپنسر در میان شش کانال ممنوع توسط پلت فرم برای نقض آن سخنرانی نفرت سیاست.

“ما سیاست های سختگیرانه منع تبعیض در یوتیوب و خاتمه هر کانال است که بارها و بارها یا به طرز وحشتناکی نقض کسانی که سیاست های” یوتیوب در بیانیه ای گفت.

تبلیغات

آمریکا رنسانس و آن مربوط به پادکست ها ممنوع شد و همچنین اسپنسر کانال های مربوط به سیاست ملی موسسه/Radix مجله.

از انواع:

پیام در کانال شده اند که بوت می گویند “این حساب فسخ شده است با توجه به متعدد و یا تخلف از یوتیوب سیاست منع سخنرانی نفرت است.”

این حرکت تحت یوتیوب را به روز نفرت گفتار سیاستبه تصویب رسید و یک سال پیش که ممنوعیت فیلم ها و کانال های “وی از سوی مامورین که برتر است به منظور توجیه تبعیض تبعیض نژادی و یا خروج بر اساس کیفیت مانند سن و جنس و نژاد و طبقه و مذهب و گرایش جنسی و یا کهنه ، آن را نیز به صراحت ممنوع ویدئوها حمایت تئوری های توطئه انکار است که برخی رویدادهای خشونت آمیز صورت گرفت مانند هولوکاست.

با توجه به یوتیوب پس از به روز رسانی “به آدرس بهتر supremacist مطالب” پلت فرم افزايش تصویری حذف پنج برابر و به تاریخ است “خاتمه داده شود با بیش از 25 ، 000 کانال برای نقض ما نفرت سخنرانی سیاست.”

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

دیوید دوک سابق Grand Wizard of Ku Klux Klan, حال 85,000 مشترکین به کانال. اسپنسر بود 24,000 مشترکین بین دو کانال ها و آمریکایی رنسانس تا به حال 152,500 مشترک بین آن دو کانال. Molyneux تا کنون بود و برجسته ترین YouTuber شامل ممنوعیت. Molyneux به حال 928,000 مشترکین و بیش از 300 میلیون نفر در طول عمر views.

مرکز قانون فقر جنوب گفت: Molyneux مطالب “تقویت علمی و نژادپرستی’ بهسازی و سفید supremacism به یک مخاطب جدید.” Molyneux شد یکی از برجسته تر سازندگان که نرم pedaled راست ایدئولوژی و نقش تعیین کننده ای در افزایش alt سمت راست جنبش در طول سال 2016 انتخابات. Molyneux یک ایرلندی به دنیا آمد که در حال حاضر ساکن در کانادا توییتی خود را باور است که این ممنوعیت مربوط به آینده ایالات متحده در انتخابات است.

تبلیغات

یوتیوب را به حرکت در می آید در طول یک هفته که در آن چند شرکت های فن آوری گرفته اند مراحل را برای سرکوب بیان نفرت خود سیستم عامل. ق حذف حذف چند subreddits از جمله نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن جامعه “r/the_Donald,” برای نقض این شرکت بیان نفرت از سیاست و کشش به طور موقت به حالت تعلیق جمهور تهمت حساب برای مشابه نقض.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de