در میان طوفان, ماهیت, انتصاب یک مدیر عامل موقت امیدوار کننده بررسی مستقل و شفافیت


Illustration for article titled Amid a Firestorm, Essence Appoints an Interim CEO, Promising an Independent Review and Transparency

عکس: غنی پولک (گتی ایماژ)

پیشگام و هنوز هم برجسته ترین رسانه های تجاری برای زنان خواهد یک بار دیگر باید در راس—حداقل برای آینده است. این فقط یکی از اطلاعیه های جوهر ارتباطات ساخته شده در بیانیه ایمیل فرستاده شده به تب و تاب تا سه شنبه شب فقط دو روز پس از در حال حاضر ویروسی نامه سرگشاده منتشر شده توسط گروه فعلی و سابق کارکنان شناسایی خود را تنها به عنوان #BlackFemaleAnonymous. این نامه با عنوان “حقیقت در مورد اصل,” اتهام بدرفتاری سوء رفتار و سوء مدیریت در این مجله در آن زمان C-suite رهبری خواستار آن بسیار احترام تصویر—که مهمترین آنها شامل بسیار محبوب ذات جشنواره در حال حاضر در حال پیشرفت است—”جعلی است.” تهدید به انتشار شهادتها اطلاعات گفت: اگر رهبری استعفا نداده ظرف پنج روز کسب و کار, نامه نویسندگان راه اندازی یک کمپین رسانه های اجتماعی به #TakeBackEssence.

تبلیغات

“برای گذشته و حال, سیاه, زن استعداد هنگامی که به اندازه کافی خوش شانس به آن راه رفتن معتبر سالن جوهر ترین فریبنده سیاه و سفید شرکت رسانه ای در امریکا” نویسندگان ادعا کرد. “چرا ؟ جوهر به شدت monetizes #BlackGirlMagic اما شرکت داخلی عمل #BlackGirlMagic. شرکت دیرینه الگوی ناخالص بدرفتاری و سوء استفاده از آن سیاه کارکنان زن بزرگترین راز در رسانه ها و کسب و کار.”

تبلیغات

همانطور که اشاره شد در قبلی ما پوشش حداقل یک سابق جوهر کارمند بلافاصله تایید چندین ادعاهای ساخته شده در #BlackFemaleAnonymous نامه به تب و تاب بودن تا به طور خاص با استناد به پرداخت نابرابری سوء مدیریت و قوم و خویش به عنوان در مورد مسائل. پس از آن ما تماس گرفته شد و توسط دو نفر از کارکنان در Harvardpublichealth دیگر اصل سرمایه گذاری کسب هر دو از آنها را تایید وجود پرسش برانگیزی بیان NDAs و ابراز نگرانی های مشابه در مورد پتانسیل تضاد منافع ناشی از موقعیت های برگزار شده توسط اعضای جوهر مالک و مدیر عامل ریچلیو دنیس ” خانواده از جمله همسر مارتا به عنوان مدیر منابع انسانی و پسر عموی کوروش دنیس معاون ارشد رئیس جمهور در Dennis-تاسیس ساعت آفتابی مارک در یک ناشناس ، (لازم به ذکر است که دو سال اصل سرمایه گذاری ایجاد شده پس از دنیس ” کسب نهاد رسانه آشکارا می گوید که آن را “100% سیاه و سفید متعلق به خانواده شرکت می باشد.”) همه منابع ما خواسته ناشناس باقی می ماند برای ترس از اقدامات تلافی جویانه انعکاس ادعا ساخته شده در #BlackFemaleAnonymous نامه.

روز دوشنبه جوهر با صدور بیانیه ای به صراحت رد اتهامات ساخته شده توسط #BlackFemaleAnonymous و حفظ تعهد خود را به بالا بردن و استعداد. بعلاوه این شرکت توضیح داد که در ژوئن 2, آن را تا به حال در واقع استخدام به عنوان رئیس جدید آن رشد افسر کارولین Wangaهای سابق بالا تنوع و شمول اجرایی در هدف. Wanga شد و با توجه به فرض نظارت HR هنگامی که او وارد نقش در ژوئن 29—به جای, اگر گزارش های دقیق او به احتمال زیاد بخشی از “اورژانس زوم نشست” صفحه شش گزارش صورت گرفت در بعد از ظهر یکشنبه یک روز قبل از او شروع شد و چه خواهد شد بدون شک یک چالش جدید است.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

“ویرایشگر نگران بود در مورد این جریان به ذات جشنواره و نگران بود در مورد آن ناراحت کننده جشنواره حامیان” یک منبع گفت صفحه شش. “او هرگز خطاب به اتهامات و یا ارائه شده به مردم برای رسیدن به با نگرانی. آن ساخته شده است آن را حتی بدتر است.”

بیان یک آرزو به “تقویت شفافیت” آن اعلام شد که روز سه شنبه Wanga در حال حاضر خواهد شد پله به عنوان مدیر عامل موقت از ذات Communications, Inc., یک نقش که قبلا اشغال شده توسط دنیس خود را پس از دیرین رئیس جمهور و مدیر عامل میشل Ebanks چپ نقش مارس درحفظ یک کرسی در جوهر هیئت مدیره. در آن مذکور موقت این شرکت وعده داده به موضوع خود را به “عادلانه و مستقل” نقد و بررسی خواهد شد که “ارزیابی و نقد و بررسی این شرکت سیاست ها و شیوه های رفتار و جامع کارمند مصاحبه و همچنین به عنوان به طور مستقل بررسی هر گونه آزار و اذیت و تبعیض مقابله به مثل و یا رفتارهای دیگر یا مسائلی که ممکن است منفی تاثیر فرهنگ محیط کار.” ما در حال تجدید چاپ بیانیه خود را کامل در زیر کلیک کنید.

اصل تکرار تعهد خود را به سیاه جوامع ما و کارکنان ما است. که تعهد شده است به طور مداوم نشان نه فقط با کلمات ما اما ما اقدامات مبارزه برای جشن و سرمایه گذاری در جامعه ما و هر یک از دیگر بیش از چند دهه.

جوهر سپاسگزار است و افتخار می کنیم که تلاش های ما حمایت و تقویت شده برای محافظت و ترویج حقوق زنان را باز کرده اند تا فرصت های بیشتر برای بیشتر از صدای ما شنیده شود و برای تغییرات بیشتر ساخته شود. ما را به نقش ما در پیشبرد این تلاش های داخلی و خارجی بسیار جدی است.

آن است که از اهمیت حیاتی برای ما است که بدون شک وجود دارد و یا سوال در مورد که ما که هستیم و آنچه ما نمایندگی و آنچه که ما به آن اعتقاد داریم.

دیروز در مرحله یک, ما خطاب به اتهامات ساخته شده در یک ناشناس پست وبلاگ به عنوان به خوبی به عنوان ما در حال انجام انتقال در بازسازی کسب و کار. امروز در گام دوم ما در حال پرداختن به بیشتر از عمل ما در حال گرفتن بیشتر به اطمینان حاصل شود که جوهر است پناهگاه امن که همه ما انتظار می رود. از فراوانی از احتیاط و تعهد تزلزل ناپذیر به شفافیت جوهر است در روند استخدام شرکت های حقوقی و دیگر مستقل خارجی و کارشناسان به بررسی و نقد این شرکت سیاست ها و شیوه های رفتار و جامع کارمند مصاحبه و همچنین به عنوان به طور مستقل بررسی هر گونه آزار و اذیت و تبعیض مقابله به مثل و یا رفتارهای دیگر یا مسائلی که ممکن است منفی تاثیر فرهنگ محیط کار.

برای تقویت شفافیت عمل ما و ارزش و همچنین به عنوان ارائه اعتماد به نفس لازم را به کارکنان خود و جامعه است که این روند انجام خواهد شد در یک نمایشگاه مستقل و مد ما مشترک با کارکنان ما در اوایل امروز که کارولین Wanga که پیوست جوهر در 29 ژوئن به عنوان رئیس جدید آن رشد افسر قدم خواهد شد به عنوان مدیر عامل موقت از ذات Communications, Inc. برای کار با تیم فروش در سراسر سازمان و اجرای روز به روز عملیات و همچنین نظارت مستقل فرایند بررسی.

در اصل ما باقی می ماند متعهد به پرورش سالم و شفاف و محترمانه کاری برای همه. ما تصمیم به کمیسیون مستقل بررسی برای اطمینان مداوم اعتماد جوامع ما و کارکنان. این یافته ها کمک خواهد کرد که راهنمای ما به عنوان ما همچنان به موضع قوی در کار ما برای ایجاد سالمترین محل کار ممکن است. #BlackWomenRiseTogether

تبلیغات

اما اگر دیگری قطعا شوم نامه منتشر شده در رسانه های اجتماعی توسط #BlackFemaleAnonymous در پاسخ به Wanga را استخدام است که هیچ نشانه ای از ساعت نیست ممکن است توقف خود را تهدید به تولید شواهد از اتهامات آنها وارد در برابر ذات است. “انتظار ما است. آن را تعمیر و یا برابر اصل” دیگری جیر خواندن در حالی که هنوز یکی دیگر به نام در به تازگی اعلام کرد (و پیشگامانه) پوشش ستاره بیلی پورتر به رد تجاری و یا تلقی همدست.

تبلیغات

چهارشنبه علامت 3 روز بعد از پنج روز کسب و کار #BlackFemaleAnonymous داده است جوهر رهبری به استعفا. ما ادامه خواهد داد به گزارش در این داستان به عنوان آن را توسعه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de