به عنوان COVID-19 ماسک بحث در فروشندگان با اکراه نگاهی فشار از اجرای

برخی از Minnesotans ممکن است شل شدن قوانین خود را از زمانی که به جایی که یک ماسک اگر در همه به کمک به جلوگیری از گسترش COVID-19. اما خرده فروشان ماندن شرکت با ایشان و برخی از شهرداری ها در حال پیوستن به آنها را.

در Menards در مپلوود زیادی ورود امن به tarp به اطلاع مشتریان که ماسک مورد نیاز به فروشگاه در فروشگاه های بهبود خانه.

مانند هدف و اکثر فروشگاه های مواد غذایی, همه کارکنان ملزم به پوشیدن ماسک. و مانند Costco Menards همچنین مقرر ماسک برای مشتریان در بسیاری از مکان های خود را از جمله شهرهای دوقلو.

“ما به سادگی قادر به ارائه خدمات به هر کسی که نمی پوشیدن ماسک” گفت: Jeff ابوت سخنگوی Menard, Inc., که بر اساس Eau Claire, Wis.

به عنوان دولت باعث محدودیت در فعالیت های که در آن مردم خواهد ارتباط برقرار کردن با دیگران — به عنوان مثال بارها در حال حاضر می تواند باز و جوانان از ورزش در فضای باز مجاز — شهرداری مانند ادینا در حال پیوستن به مینیاپولیس و سنت پل در نیاز به ماسک در مناطق داخلی.

دانشگاه مینه سوتا نیز در حال حاضر نیاز به ماسک در فضاهای بسته و محصور.

اما در حالی که خرده فروشان و برخی از شهرستانها در حال شرکت در نیاز به ماسک اجرای یک چالش است. دولت و رهبران کسب و کار گفت: آنها امیدوار بودند که برنامه های آگاهی دهی و پاک کردن علامت می تواند کمک به آموزش مردم و به خصوص پس از متعددی وجود داشته است و به اطلاع عموم حملات خشونت آمیز با مشتریان بدون ماسک زمانی که آنها مواجه شد.

هدف تنها نیاز به ماسک از مشتریان در شهرستانها که دستور آن است. مینیاپولیس-بر اساس خرده فروش هر چند به شدت تشویق می کند که هر کس پوشیدن ماسک و اجتماعی فاصله در فروشگاه ها.

در یک شهرستان است که نیاز به ماسک کارکنان را یادآوری مشتریان به عنوان آنها را وارد کنید فروشگاه ها در مورد قوانین و مقررات. آن را متکی به مقامات محلی برای به اجرا درآوردن حکم هر چند در این رابطه گفت: جاشوا توماس.

“ایمنی از هر دو تیم اعضا و مهمانان در حال رفتن برای همیشه ما شماره یک اولویت” توماس گفت.

در منطقه لس آنجلس یک کارمند مورد نظر در مه شکست بازوی خود را به عنوان دو مردان حاضر به پوشیدن ماسک و حال اسکورت این فروشگاه با توجه به اخبار متعدد حساب.

همچنین ممکن است در یک Menards کارمند در منکیتو بود و گفته سیلی پس از درخواست مشتری و با رعایت ماسک قانون با توجه به مانکاتو مطبوعات آزاد.

دیگر درگیری شدند و خشن تر. در سنگ چخماق, Mich., یک گارد امنیتی در یک خانواده فروشگاه دلار ضرب گلوله کشته شد زمانی که او خواسته نسبی از دستگیر شدگان را ترک کنند چرا که او با پوشیدن ماسک.

مطمئن شوید که مشتریان پوشیدن ماسک است و در عین حال یک کار چالش برانگیز برای کسب و کارهای کوچک محلی که بسیاری از آنها فقط بازگشایی و خرید و فروش با بهترین شیوه برای تمیز کردن و اجتماعی فاصله به عنوان به خوبی.

جیل Pavlak, شرکت, صاحب, St. Paul آبجوسازی شهری Growler Brewing Co., گفت: او می خواهد ماسک موظف metrowide نه تنها برای مناطق داخلی بلکه برای زمانی که مردم در حال سفارش و چیدن غذا و آبجو خارج است.

“من نمی خواهم به پلیس مردم را به پوشیدن ماسک. … من فقط می خواهید برای اجرای یک آبجوسازی” او گفت:. “من نمی خواهم به توضیح برای هر فرد چرا ما باید سیاست.”

اکثر مشتریان آبجوسازی میزبان در آن پاسیو در فضای باز منطقه منطبق و ماسک می پوشند تا زمانی که آنها در حال نشسته در فاصله جداول. اما 10 درصد از مردم را ناراحت و یا عصبانی در مورد سیاست Pavlak گفت.

بسیاری از خرده فروشان مردد به کارکنان جسمی اجرای قوانین با تکیه بر علامت و دیگر آموزش و پرورش, پیام های خرده فروشی کارشناسان می گویند.

“این بسیار معمول است در خرده فروشی به آموزش کارکنان نه به سعی کنید برای جلوگیری و یا تعقیب shoplifters به منظور جلوگیری از یک خطر غیر ضروری از خشونت و بسیاری از خرده فروشان اعمال همان نظریه به ماسک” گفت: Craig Shearman سخنگوی فدراسیون ملی خرده فروشی در پست الکترونیکی. “با توجه به حوادث خشونت ما را دیده اند که برخی از مشتریان شی به پوشیدن ماسک فروشندگان نمی خواهید به اجازه تشدید اختلافات را به نقطه درگیری.”

در سراسر کشور, بحث در پوشیدن ماسک در فروشگاه ها به طور فزاینده ای قطبی و سیاسی. فروشگاه کارکنان اغلب آنهایی که در وسط و گفت: کیم Sovell یک کمکی استاد بازاریابی در دانشگاه سنت توماس که تمرکز بر omnichannel خرده فروشی.

“این موضوع را با کارکنان خرده فروشی است که کار خود را تبدیل به اجرای این قانون,” او گفت:. “من فکر می کنم که مقدار زیادی برای پرسیدن از کسی که کار کرده است برای 15 دلار در ساعت است.”

Sovell که او نیز آموخته است در رفتار مصرف کننده, معتقد است مردم بیشتر تحت تاثیر خواهد شد به پوشیدن ماسک اگر آنها را به دیگران پوشیدن آنها.

“ما واقعا می خواهید به جا در,” او گفت: بازگویی یک داستان از آشنایی که گفت: اگر او عینک یک ماسک در یک فروشگاه خاص مردم به او بخندند.

در حالی که مینه سوتا دیده است نوسان در روند تایید مورد شمارش اخیرا موارد در حال افزایش سرعت در چند کشور مانند کالیفرنیا و تگزاس فلوریدا و آریزونا. بیماری های عفونی متخصص دکتر Anthony Fauci گفت لویه او “نمی شود شگفت زده اگر ما تا 100,000 یک روز اگر این اتفاق نمی نوبه خود در اطراف.”

لین Bronson سنت پل گفت: در ایمیلی که او می پوشد او ماسک را هر زمان که او می رود در جایی که در آن او خواهد بود کمتر از شش فوت دور از مردم و یا در داخل خانه.

“من می خواهم بچه های من قادر به رفتن به مدرسه این سقوط و من می خواهم پدر و مادر مسن که قادر به ترک خانه خود را دوباره” Bronson گفت. “من یک ماسک به بخشی از راه حل مشکل نیست و من معتقدم که ما آن را مدیون به جامعه ما به همه چیز ما می توانیم برای کاهش اثرات این بیماری همه گیر.”

اما در یک بحث و گفتگو در استار تریبیون حساب توییتر وجود دارد مقدار زیادی از افرادی که مورد سوال ماسک توصیه کرد و گفت آنها احساس آنها بیشتر در مورد کنترل و سلامت عمومی است.

 

توییتر: @nicolenorfleet

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de