بریزبن: استرالیا اعلام کرد که قاطعانه دفاع جدید استراتژی چهارشنبه beefing تا آن دوربرد اعتصاب قابلیت ها و سایبر-جنگ تلاش در میان افزایش تنش ها با چین است.

نخست وزیر اسکات موریسون اختصاص داده Aus$270 میلیارد دلار ($185 میلیارد دلار) جدید و به روز رسانی قابلیت دفاع در دهه آینده — یک نزدیک به 40 درصد افزایش می دهد — گفت: نیروی دفاع را به طور قابل توجهی تغییر تمرکز خود را به طرح ریزی قدرت نظامی در سراسر اقیانوس هند و آرام.

“ما باید این واقعیت را بپذیریم که ما نقل مکان کرد و کمتر خوش خیم استراتژیک عصر” موریسون گفت: در عمده سیاست سخنرانی eyeing پایان بلامنازع هژمونی آمریکا و ظهور به طور فزاینده ای قاطعانه چین است.

“حتی به ما خیره پایین COVID همه گیر در خانه ما نیاز به آماده شدن برای یک پست-COVID جهان است که فقیر است که خطرناک تر است و بیشتر نظم.”

دولت استرالیا متعهد است به هزینه حداقل دو درصد از تولید ناخالص داخلی در دفاع-به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است با عصبانیت خواستار متحدان — و قصد دارد به صرف تقریبا 40 درصد بیشتر در سیستم های سلاح های بیش از گذشته دفاع بررسی در سال 2016.

این کشور را به دست آوردن یک قوی تر اعتصاب قابلیت است که می تواند اهداف هزاران کیلومتر از استرالیا شروع با ایالات متحده AGM-158C دوربرد ضد کشتی موشک.

آن را نیز در سرمایه گذاری های جدیدتر سیستم عامل مانند هواپیماهای بدون سرنشین و افزایش تحقیقات به hypersonic و مستقیم سلاح های انرژی مانند لیزر.

متوسط قدرت

در حالی که تصدیق ملت از 25 میلیون نفر از مردم نمی تواند مطابقت با رقبای خود را در منطقه — چین رسما قصد دارد به صرف $178 میلیارد دلار در دفاع در سال 2020 به تنهایی — Morrison قاب استرالیا به عنوان یک قدرت منطقه ای متعهد به “باز مستقل هند و اقیانوس آرام از زور و هژمونی”.

هر چند موریسون گفت: استرالیا باقی مانده آماده به ارسال نیروهای نظامی بیشتر در صحرا “که در آن در منافع ملی ما را به انجام این کار” او تأکید کرد که می تواند در هزینه های این کشور توانایی برای پاسخ به تهدیدات و در حیاط خلوت خود.

استرالیا مبارزه در کنار ایالات متحده در هر جنگ بزرگ قرن گذشته اغلب در مناطق دور از سواحل آن است.

اعلام نشانه یک تغییر قابل توجهی در استرالیا دفاع استقرار و خواهد شد به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان یک تلاش برای مقابله با پکن در حال رشد و نفوذ در منطقه است.

به عنوان بخشی از برنامه استراتژیک محوری این نیروی دفاع استرالیا تمرکز خود را بر ایجاد “بازدارندگی قوی تر قابلیت” به منظور بالا بردن هزینه برای هر می تواند متجاوز و تمرکز فوری منطقه بیش از عملیات بیشتر afield, او گفت:.

آن را نیز به شرح زیر موریسون “اقیانوس آرام گام تا” سیاست — اعلام کرد در سال 2018 به بازسازی پشتیبانی در میان متحدان منطقه ای آمریکا را دست خوش پیشامد میشه به سمت پکن — که دیده است دولت خود را تا سطح شیب دار دیپلماتیک تعامل و ارائه بیشتر کمک های مالی به آن در حال توسعه همسایه است.

“ما می خواهیم یک منطقه که در آن تمام کشورهای بزرگ و کوچک می تواند به شرکت آزادانه با یکدیگر هدایت توسط قوانین بین المللی و هنجارهای” او گفت:.

موریسون گفت: استرالیا را به طور قابل توجهی افزایش سرمایه گذاری در دفاع توانایی های فضایی-شامل شبکه ای از ماهواره ها برای ایجاد مستقل ارتباطات شبکه — آن را “کاملا جدید تئاتر” برای این کشور که به تازگی خود را راه اندازی آژانس فضایی.

او همچنین مشخص سایبر را به عنوان کلید به استرالیا, دفاع, استراتژی, یک روز پس از اعلام “بزرگترین-همیشه” افزایش امنیت سایبر صرف — تقریبا 10 درصد افزایش است که این بودجه برای سال آینده به استرالیا 15 میلیارد دلار است.

دولت می گوید استرالیا شده و هدفمند در موجی از حمایت دولت حملات که مشکوک به انجام شده توسط چین است.

پکن درگیر شدند بارها و بارها با کانبرا به عنوان آن به نظر می رسد برای افزایش هزینه برای استرالیا از صحبت کردن در برابر حزب کمونیست منافع.

اخیرا استرالیا خشم چین خواستار تحقیق و تفحص درباره ریشه های این بیماری همه گیر کوروناویروس.

کانبرا همچنین تحت فشار قرار دادند در برابر آنچه آن را توصیف به عنوان اقتصادی چین “اجبار” covert تاثیر مبارزات و استفاده از تکنولوژی شرکت Huawei به عنوان یک ابزار برای هوش-جمع آوری و ژئوپولیتیک اهرم.

چین هشدار داده است دانش آموزان خود را و گردشگران در برابر رفتن به استرالیا سیلی تحریم های تجاری در استرالیا کالا و محکوم شدن یک شهروند استرالیایی به اتهام قاچاق مواد مخدر است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله