Calhoun, ساحل, باشگاه آخرین به رها کردن نام مربوط به برده داری مدافع

تاریخی, Calhoun, ساحل, باشگاه آپارتمان در مینیاپولیس به زودی تغییر نام آن حذف بحث برانگیز Calhoun از آن 92 سال نام مورد صاحبان املاک را اعلام کرد.

در یک e-mail در هفته گذشته به آن ساکنان آپارتمان و ورزشی اعضای باشگاه صاحب ساختمان دنور مبتنی بر Aimco نوشت: “حوادث اخیر الهام گرفته اند عمیق تر گفت و گو و بحث است که ما در حال تعامل است. امروز در اتحاد با ما گسترده تر جامعه ما اعلام کرد ما تصمیم به حذف Calhoun از نام ما. بیش از چند هفته آینده شما ببینید ما انتقال به یک نام جدید است که ما هنوز در حال کار به عنوان یک تیم نهایی.”

جان کالدول, Calhoun, کارولینای جنوبی است که شاید بسیاری اشاره کرد امروز به عنوان یک مدافع سرسخت برده داری. او خدمت در آمریکا و به عنوان معاون رئیس جمهور تحت رئیس جمهور جان کوئینسی آدامز و اندرو جکسون. درگذشت او در سال 1850.

این Calhoun باشگاه ساحل نشسته مجاور سابق دریاچه Calhoun بود که تغییر نام Bde Maka, اسکا اصلی آن داکوتای نام توسط وزارت منابع طبیعی در سال 2018 است. یک دادگاه نبرد در گرفت با مینه سوتا دیوان عالی کشور حکم در اوایل سال جاری که DNR تا به حال قدرت برای تغییر نام این دریاچه است.

دو هفته پیش صاحب Calhoun مربع مرکز خرده فروشی در بالای شهر اعلام کرد که کشتن جورج فلوید و شورش های اخیر و اعتراضات در مورد نژادی و بی عدالتی باعث آن را به همچنین تغییر نام آن است.

“مرگ غم انگیز جورج فلوید و متعاقب آن حوادث در سراسر کشور را ساخته اند آن شفاف است که به حرکت رو به جلو به عنوان یک جامعه ما باید حذف دردناک یادآوری از بدترین فصل در تاریخ ملت ما” به صاحب ساختمان Northpond همکاران نوشت: در Calhoun مربع وب سایت. “ملک نام شناخته شده نژادپرستانه و قهرمان از برده داری هیچ جایی در مینیاپولیس و یا در هر نقطه در جامعه ما است.”

تماس به Aimco به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد نام آن را تغییر دهید و زمان نمی شد و بلافاصله بازگشت. اطلاعات بیشتر خواهد شد به عنوان آن را دریافت کرده است.

با توجه به وب سایت های, Calhoun, ساحل, باشگاه افتتاح شد و در سال 1928 اضافه شد به ثبت ملی اماکن تاریخی در سال 2003.

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de