Fauci: آمریکا چهره امکان 100,000 جدید کروناویروس موارد یک روز

ایالات متحده “رفتن در جهت اشتباه” با کروناویروس صعودی به شدت به اندازه کافی است که دکتر Anthony Fauci گفته سناتور شنبه در برخی از مناطق در حال قرار دادن کل کشور در معرض خطر — فقط به عنوان مدارس و کالج ها در حال کشتی با چگونه با خیال راحت بازگشایی شده است.

با حدود 40 ، 000 مورد جدید گزارش یک روز Fauci دولت بالا متخصص بیماری های عفونی گفت: “نمی شود شگفت زده اگر ما تا 100,000 یک روز اگر این اتفاق نمی نوبه خود در اطراف.”

“من بسیار نگران هستم” او گفت: جلسه بهداشت و درمان مجلس سنا, آموزش و پرورش, کار و کمیته حقوق بازنشستگی.

عفونت به سرعت در حال افزایش عمدتا در بخش هایی از غرب و جنوب و Fauci و دیگر کارشناسان بهداشت عمومی گفت: آمریکایی ها در همه جا خواهد شد که برای شروع به دنبال توصیه های کلیدی اگر آنها می خواهند به بازگشت به فعالیت های عادی مانند رفتن به مدرسه.

“ما باید به دریافت این پیام است که ما همه در این با هم” با پوشیدن ماسک و نگهداری از جمعیت گفت: Fauci, بیماری های عفونی ارشد در موسسه ملی بهداشت.

نقطه اتصال او گفت: سناتورها: هنگامی که و چگونه ساختمان مدرسه می تواند بازگشایی متفاوت خواهد بود بسته به اینکه چگونه به طور گسترده ای coronavirus در حال گسترش است به صورت محلی.

“من به شدت احساس ما نیاز به انجام هر کاری که ما می توانیم به کودکان برای بازگشت به مدرسه” او گفت:.

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از برنامه های بیشتر راهنمای محلی, سیستم مدرسه, مدیر رابرت Redfield گفت.

اما در توصیه هایی برای کالج شنبه منتشر شد آژانس گفت: آن را نمی خواهد توصیه ورود به آزمون برای تمام دانشجویان بازگشت اعضای هیات علمی و کارکنان. روشن نیست در صورتی که نوع broad-سکته مغزی تست را کاهش می دهد گسترش coronavirus CDC به این نتیجه رسیدند. به جای آن خواست کالج ها به تمرکز بر روی حاوی شیوع بیماری و مواجهه به عنوان دانش آموزان بازگشت.

قانونگذاران همچنین فشرده برای چه سن. پتی موری, واشنگتن, کمیته حزب دموکرات بالا به نام ملی واکسن طرح — تا مطمئن شوید که این مسابقه برای COVID-19 واکسن به پایان می رسد با عکس که واقعا امن هستند واقعا حفاظت و در دسترس برای همه آمریکایی ها که می خواهند یک.

“ما نمی توانیم برای اعطا به این روند خواهد بود رایگان از نفوذ سیاسی” موری گفت. او اشاره کرد که چگونه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ترویج مالاریا مواد مخدر به عنوان یک COVID-19 درمان است که در نهایت شد مخاطره آمیز و بی اثر است.

غذا و دارو منتشر شد دستورالعمل شنبه گفت: هر واکسن که برنده تصویب خواهد شد که در 50% موثر تر از ساختگی شات نهایی مورد نیاز تست. که کمتر موثر تر از بسیاری از واکسن امروز اما کارشناسان مستقل می گویند که می تواند یک شروع خوب در برابر ویروس.

FDA کمیسر Stephen هان گفت: واکسن سازان نیز باید تست عکس های خود را در جمعیت های گوناگون از جمله اقلیت های افراد مسن و زنان باردار و کسانی که با مشکلات بهداشتی مزمن.

“ما نمی خواهد قطع گوشه و کنار در تصمیم گیری” هان گفت: سناتورهای.

حدود 15 واکسن داوطلبان در مراحل مختلف تست انسان در سراسر جهان اما بزرگترین مطالعات — از جمله 30000 نفر هر — نیاز به اثبات اگر یک شات واقعا محافظت تنظیم شده برای شروع در ماه جولای. برای اولین بار است که می رود به یک واکسن ایجاد شده توسط NIH و مدرن, Inc., به دنبال نزدیک توسط دانشگاه آکسفورد نامزد شده است.

در همان زمان مغلوب ساختن پیشی جستن دولت “عملیات با سرعت پیچ و تاب” با هدف ذخیره صدها میلیون دوز تا پایان سال, به طوری که آنها می تواند به سرعت شروع واکسیناسیون در صورتی که یکی ثابت شده است به کار می کنند.

Redfield گفت: CDC در حال حاضر در حال برنامه ریزی چگونه به اولویت بندی که برای اولین بار در خط کمیاب اول دوز و چگونه آنها می شود توزیع شده است.

اما یک واکسن است که حداقل چندین ماه دور. در حال حاضر این کمیته منجر جمهوری خواه تاکید کرد پوشیدن ماسک — و گفت: تهمت که معروف shuns آنها نیاز به شروع به دلیل سیاست است که در راه حفاظت از مردم آمریکا است.

“ریسک بیش از حد بالا برای بحث های سیاسی در مورد نرم افزار-تهمت ضد مغلوب ساختن پیشی جستن ماسک برای ادامه گفت:” از سوی دیگر ، لامار الکساندر تنسی که ریاست سه شنبه شنوایی.

الکساندر گفت که او تا به حال به خود قرنطینه بعد از یک عضو هیات آزمایش مثبت برای این ویروس اما که او شخصا محافظت شد چرا که خود را کارمند با پوشیدن ماسک.

“رئیس جمهور مقدار زیادی از تحسین است. آنها را به دنبال خود رهبری” الکساندر گفت. “ریسک بسیار بالا” برای ادامه این مبارزه است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de