قاضی فدرال اجازه می دهد تا طرح دعوی در دادگاه رفتن به جلو در برابر روچستر پلیس با استناد به طور بالقوه ‘نژادپرستانه’ سخنان او گفته شده

ایالات متحده منطقه قاضی داناون فرانک را رد کرده است یک حرکت به اخراج یک طرح دعوی در دادگاه در برابر روچستر افسر پلیس که گفته می شود راه می رفت بر روی یک صاحب خانه ملک به دنبال یک پارس سگ با اشاره به صاحب خانه مسابقه و شوخی در مورد تیراندازی او را.

فرانک مراجعه کننده در سفارش خود را به مارس 25 کشتن جورج فلوید در دست پلیس مینیاپولیس نوشتن که روچستر افسر نظر بودند و در بدترین حالت “آشکار نژادپرستانه” و یا در بهترین حالت کلیشه های نژادی.

Jason Hively یک وکیل برای افسر پلیس ساموئل هیگینز گفت: در ایمیلی که Higgins شده بود منظم برای نظرات خود را. اما Hively گفت: او با اعتماد به نفس کت و شلوار در نهایت اخراج خواهد شد.

روچستر ساکنان مایکل Vernio و Kelli Gendron شکایت Higgins ادعا که او خود را نقض متمم چهارم قانون اساسی حقوق با ورود به حیاط خلوت خود به بررسی همسایه شکایت در مورد پارس کردن سگ.

با توجه به فرانک Higgins رفت به حیاط خلوت که در آن Gendron نشسته بود. Vernio که سیاه و سفید است, به آنها پیوست و مورد سوال هیگینز راست به راه رفتن بر روی اموال خود را. او گفت: همسایگان باید به او صحبت کرد و نه از پلیس تماس بگیرید.

هیگینز که با پوشیدن یک بدن دوربین پیشنهاد آنها را به خاطر Vernio “بسیار با صدای بلند و خشن و بی ادب ،

Frank نوشته است که Vernio پاسخ داد که هیگینز “سفید مرد با تفنگ و من می ترسم” که Higgins پاسخ داد: “و شما نمی ضرب گلوله کشته شده است هنوز رتبهدهی نشده است.”

Vernio اشاره به Gendron و گفت: “من یک شاهد, به همین دلیل است که” فرانک گفت. او اشاره کرد که Vernio سپس خندید.

“من فقط بازی گفت:” Higgins. او پس از بازگشت به ماشین پلیس خود را و سمت چپ.

Vernio و Gendron ادعا می کنند که Higgins خود را نقض متمم چهارم قانون اساسی حق با برگزاری یک “غیر منطقی جستجو” است. آنها به دنبال نامشخص خسارت برای درد روحی و روانی آنها می گویند که آنها رنج می برد به عنوان یک نتیجه از حادثه است.

فرانک حکومت که بیشتر اطلاعات باید جمع آوری شود برای تعیین اگر Higgins حال به راه رفتن بر روی اموال.

به عنوان هیگینز نژادی اظهارات فرانک نوشت: او نمی تواند “سکوت.” او با اشاره به کشنده تیراندازی پلیس دو مرد سیاه و سفید: مایکل براون در فرگوسن Mo. در سال 2014 و Philando کاستیا در شاهین ارتفاعات در سال 2016.

“نظر بدهید — حتی به شوخی — که نسبت که یک آفریقایی-آمریکایی است که خوش شانس به ضرب گلوله کشته شده است ‘هنوز’ توسط یک افسر پلیس می تواند مشکل ساز” فرانک نوشت. “چنین یک نظر نادیده تاریخی در زمینه اجرای قانون اقدامات علیه آمریکایی های آفریقایی تبار.”

وکیل جاشوا Newville که نشان دهنده روچستر زن و شوهر به نظر کاهش یافته و یا به زن و شوهر در دسترس برای مصاحبه.

Hively گفت که در حالی که هیگینز نظرات مربوط به این موضوع که آیا او وارد یک منطقه خصوصی آنها نامناسب است.

“این گروه انجام تحقیقات مربوط به این حادثه و به این نتیجه رسیدند افسر نقض آن حرفه ای و اصول اخلاقی در سیاست است که کشورهای افسران مورد نیاز برای درمان تمام اعضای عمومی با ادب و احترام. بر او 18 سال از خدمات و قبل هیچ انضباطی رکورد او منظم بود و با توجه به نوشته توبیخ” Hively گفت.

 

توییتر: @randyfurst

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de