Felicia پراید در ‘آسیب پذیری نفس اماره و نرمی و سختی از زنان در فیلم کوتاه مناقصه


Tender (2020)

مناقصه (2020)
عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Felicia غرور

تلویزیون و فیلم نویسنده (و سابق کمک کننده به ریشه) Felicia غرور آرایه ای از داستان های متلاطم در داخل از او. پیشرو با جذاب هالیوود سفر که شامل تلویزیون نوشتن اعتبارات ملکه شکریک جشنواره پذیرفته فیلم سینمایی و هیجان انگیز تر را غرور مظهر او نام خانوادگی.

تبلیغات

داشتن غرور از طریق او خالق جمعی و عضویت در خبرنامه ایجاد روزانه (که در تلاش برای پرداخت آن را به جلو به خلاق جامعه از طریق مشاغل, کمک هزینه تحصیلی اعطا برنامه ها و بیشتر) من به دانستن غرور کمی بیشتر از طریق رسانه های اجتماعی و در نتیجه هیجان زده در نهایت به نشستن در گوشی با او به بحث در مورد جدیدترین پروژه با غرور ماه. آن بود که با ابتلا به یک homegirl.

تبلیغات

از طریق خود شرکت تولید Felix & آنی, Inc. (پس از او به نام پدر و مادر!), غرور و افتخار فیلم کوتاه مناقصه به شرح زیر است دو سیاه روز پس از موضع یک شب. که آن را—که قلاب خود را. همه چیز دیگری است ؟ شما باید به آن را ببینید.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

از لحظه ای که من دیدم هنوز هم دارای Kiana (Farelle واکر) و لولو (Trishauna کلارک) پیچیده شده در گرمترین آغوش من احساس هر بیت از حساسیت ناشی از قاب.

“من به یاد داشته باشید در حال اجرا [عنوان] گذشته من homegirl [و] آن را در حال اجرا گذشته [تولید کننده] رجینا [Hoyles] و [بود] مانند این است که آن را’,” غرور گفت: ریشه. “[خواستم] قادر به ما نشان می دهد آسیب پذیری ما نفس اماره ما نرمی بلکه ما سختی [و] ما مکانیسم های دفاعی و چگونه ما در واقع آنها را پایین کشیدن هنگامی که ما احساس امن است.”

تبلیغات

“امن” است که کلمه کلیدی در اینجا چون از طریق واکر و کلارک تصویر شما نه تنها متوجه منحصر به فرد امنیت بین آنها اما ما مخاطب احساس در سهولت تماشای آنها.

“من می خواهم بگویم Farelle چیزی در خصوصی که Trishauna نمی خواهد می دانم آنچه من گفتن بود و بالعکس” نویسنده و کارگردان نشان داد. “این کمک می کند تا بازیگران را در این لحظه به دلیل این که شما نمی دانید که چگونه دیگر بازیگر این است که تو آن را بازی کند. بنابراین ما واقعا کار زیادی با اهداف دوره و می خواهد و داشتن آن [بود] سازگار باشد اما پس از آن مرتب کردن بر اساس از تغییر استراتژی است که بازیگران را به منظور دریافت آنچه آنها می خواستند.”

تبلیغات

Felicia Pride, right, watching the director’s monitor for Tender (2020)

Felicia غرور, راست, تماشای مدیر نظارت بر مناقصه ها و مزایده (2020)
عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Felicia غرور

در حالی که هدایت یک جامعه است که استمرار ساینده روایت در اطراف سیاه زنان (هر چند که ما قطعا باید مقدار زیادی از دلایل به قهر) ما نمی توانیم این واقعیت را نادیده گرفت که یک فیلم مانند مناقصه ها و مزایده خوش آمدید کردند به ویژه این روز است. آن است که یک ویژه مرهم شاهد دو با کل آژانس با محبت کردن به یکدیگر و ارائه فضای کافی برای هر یک از دیگر در جهان است که تنفس ما.

تبلیغات

“من فقط فکر می کردم در مورد روابط با زنان است و با زنان است که من احساس می کنم مثل من می تواند به من آسیب پذیر. من واقعا می خواستم به سعی کنید و نشان می دهد که بر روی صفحه نمایش” پراید اشاره کرد.

نه تنها من که من شاهد دو زن در یک مناقصه فضای بلکه این واقعیت است که ما قادر به اندازه كافي کشف یک طیف خوبی از هویت و تجارب (مانند عجیب و غریب, Generation X, کار در کلاس, و غیره.) در کمتر از 15 دقیقه.

تبلیغات

“ما دو شخصیت هستند که در مراحل مختلف در زندگی خود” غرور توضیح داد. “شما Farrelle واکر که در نقش Kiana که ژنرال X. او مسن تر است. او حل و فصل. و به نظر می رسد او را به نوع داده تا کمی بر خواسته های او. و وقتی که من می گویند خواسته منظورم جنسی بلکه کار عاطفی خواسته های حرفه ای خواسته های زندگی, خواسته. او فقط به حال این عمل جراحی [و] من احساس می کنم مثل او را از دست داده و خود موجو کمی. و وجود دارد برخی از شرم در سراسر بدن خود را.”

Trishauna Clarke and Farelle Walker in Tender (2020)

Trishauna کلارک و Farelle واکر در مناقصه (2020)
عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Felicia غرور

تبلیغات

“و سپس شما او قرار داده تا در برابر لولو که عجیب و غریب, از, افتخار, بسیار جنسی, اعتماد به نفس, اما نه به عنوان اعتماد به نفس در مناطق دیگر از زندگی خود را” غرور ادامه داد. “او هنوز هم مشخص کردن چیزها. بنابراین ایده این بود که این دوتا پور خود را به هر یک از دیگر.”

غرور عرضه فیلم کوتاه در بهار و بلافاصله دریافت کاملا استقبال گرم از مخاطبان که او می گوید: “ریخت” به او به عنوان به خوبی حس. پس از سقوط در عشق با Kiana و لولو برخی فکر کرده اید که اگر این داستان احتمالا می تواند گسترش یافته در یک فیلم سینمایی.

تبلیغات

“من واقعا تحت الشعاع سپاسگزاری توسط مردم چگونه, زنان, زنان سیاه, سیاه, عجیب و غریب زنان حمایت کرده اند و در آغوش این فیلم به نقطه که در آن من بود ‘Oh shit!’ ما باید بیشتر نمایندگی درست است ؟ ما می دانیم که. اما پس از آن بود reconfirming برای من. ما باید بیشتر داستان ها و مناقصه یکی از آن صداها—این است که یک تکه از زندگی است. این است که چشم انداز من برای این یک داستان خاص. اما واقعیت این است که ما باید بیشتر داستان های من بود ‘Mannn…شاید من باید در نظر در حال گسترش است. مردم می خواهند بیشتر” غرور گفت.

تبلیغات

در روح واقعی آسیب پذیری هر چند غرور کردم آسیب پذیر با من برای یک ثانیه. دوست من گفت: او باعث می شود شما احساس می کنید مانند او خود را برای همیشه لطفا برای homegirl. “گرفتن یک ویژگی ساخته شده است یک لعنتی—” غرور شروع می شود که ما هر دو پر واضح خالی با uproarious cackling.

Farrelle Walker in Tender (2020)

Farrelle واکر در مناقصه (2020)
عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Felicia غرور

تبلیغات

پراید کاملا می داند مصیبت ها و گرفتن فیلم از ویژگی های توسعه یافته تامین مالی تولید شده و در نهایت توزیع شده است. این فیلم با او همکاری و نوشت: با مدیر فرشته کریستی ویلیامز, واقعا عاشقشد, پذیرفته 2020 SXSW Film Festival و یکی از ترین پیش بینی برای اولین بار. سپس Da ‘رونا اتفاق افتاده است.

“من صرف 10 سال در زندگی من تلاش برای بدست آوردن ویژگی های ساخته شده” غرور گفت. “بنابراین من چیزی که ترس…پله به کارگردانی یک ویژگی بود که در نقطه ای از این برای به دست آوردن وجود دارد. همچنین, مطمئن شوید که من انجام حق با این دو شخصیت [و] مطمئن شوید که من انجام حق جامعه است که این شخصیت را نمایندگی کند.”

تبلیغات

“چیزی در روح من بود که مانند ‘شما نیاز به انجام این کار” بنابراین من متعهد به تلاش برای ایجاد مناقصه به یکی از ویژگی های” غرور را تایید کرد. “ویژگی های بسیار سخت را. من نمی دانم چه اتفاقی خواهد افتاد نمی دانم چه اتفاقی خواهد افتاد از نظر تولید به صورت مستقل فیلمسازی اما حداقل من می دانم که من می خواهم به آن تعهد است. بنابراین من بسیار هیجان زده هستم. این است برای رفتن به یک چالش جدید! اما من احساس می کنم تقویت شده توسط نیاز به داستان بیشتر شبیه به این.”

Trishauna Clarke in Tender (2020)

Trishauna کلارک در مناقصه (2020)
عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Felicia غرور

تبلیغات

سفر از ویژگی های فیلمسازی ممکن است چیزی جز مناقصه, اما من حمایت مداوم برای غرور و افتخار خواهد بود. من نمی توانم صبر کنید تا ببینید او چه می کند و بعد…و من امیدوارم که شما نگه داشتن چشم خود را بر روی او ،

این مصاحبه ویرایش شده است و فشرده.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de