بدانند اسباب بازی سازی قسمت 2: Lockboxes


به عنوان بخشی از یک سری ادامه کاوش جهان گسترده ای از اسباب بازی های جنسی گزینه های ذخیره سازی امروز ما می خواهیم نگاهی به lockboxes که می توانید مجموعه خود را—و نگه داشتن چشم کنجکاو دور 👀—هنگامی که آن را استفاده نمی کنید.

تبلیغات

یک چیز مهم را به انجام قبل از خرید هر نوع ذخیره سازی قطعه یا سیستم به اندازه این اسباب بازی شما باید مطمئن شوید که آنها مناسب است. همچنین با توجه به ارزش چه لوازم جانبی شما نیاز به ذخیره در علاوه بر این به اسباب بازی خود را به چیزهایی مثل روغن, کاندوم, شارژر, و غیره. همه باید یک خانه در هر سیستم ذخیره سازی شما ضربه. و در نهایت آن را همیشه یک ایده خوب برای سرمایه گذاری در ذخیره سازی است که اجازه می دهد تا مجموعه خود را به رشد می کنند (اگر شما در بازار برای چیزی جدید برای بازی کردن با توصیه های ما!)


Joyboxx

Joyboxx | $44 | Amazon

Joyboxx | $44 | آمازون
گرافیک: جولی کر

تبلیغات

Joyboxx | $44 | آمازون

این Joyboxx اساسا یک Caboodles خود را, اسباب بازی های جنسی: این یک پلاستیک, flip-top جعبه ذخیره سازی طراحی شده برای, اسباب بازی های جنسی تا 12 اینچ است. می آید در دو رنگ بنفش و یا سیاه و سفید و آن را در ماشین ظرفشویی امن, پس نگه داشتن آن را تمیز فوق العاده آسان. صحبت از تمیز کردن! یکی از ویژگی های بزرگ از Joyboxx است که این طراحی با تمیز کردن و ذخیره سازی امن در ذهن است که بخش مهمی از سلامت جنسی; وجود دارد یک ضد میکروبی نقره یون عامل مخلوط به نگه داشتن باکتری در خلیج در حالی که اسباب بازی نیست و در استفاده کنید و جعبه است که مجهز به یک سینی متحرک است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک “ذخیره” برای کثیف اسباب بازی. وقتی که می آید زمان برای شستن اسباب بازی, سینی به عنوان یک شستشو و خشک کردن دندانه دار کردن به عنوان به خوبی. این Joyboxx است که قابلیت قفل و مخفی USB سوراخ به نگه داشتن اسباب بازی های شارژ در حالی که در ذخیره سازی.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

قفسه سینه اسباب بازی

Toy Chest | $99 | Ella Paradis

سینه اسباب بازی | $99 | الا Paradis
گرافیک: جولی کر

تبلیغات

اگر شما می خواهید چیزی کمی کمتر Caboodles به دنبال اسباب بازی قفسه سینه قفل شو بالغ اسباب بازی جعبه ذخیره سازی در خدمت شما هست. نمای خارجی آن سیاه و مات است و 8.5″ قد بلند و 15″ گسترده پس از آن می تواند تقریبا همه اسباب بازی صرف نظر از ظهر. فضای داخلی آن اندود شده و قابل تنظیم قفسه بنابراین شما می توانید آن را پیکربندی خود را به جا آوری. اسباب بازی قفسه سینه نیز می آید در صورتی که به خوبی به عنوان در اندازه کوچکتر (11″ x 3.5″). الا Paradis ارائه می دهد موجودی خوانندگان 50% آن ذخیره سازی و تمیز کردن محصولات; تخفیف اعمال خواهد شد به سبد خرید خود را به صورت خودکار.

تبلیغات

مخفی سازی برای مجموعه ادبی

نیز وجود دارد گزینه های ذخیره سازی است که به طور خاص طراحی شده برای بزرگسالان اسباب بازی اما آن را فقط خوب مثل این hidey-سوراخ تغییر ظاهر به عنوان یک فرهنگ لغت است. آن را به یک قفل ترکیبی و یک محفظه داخلی است که 5.75″ x 9″ x 1.75″ بنابراین می توان آن را مورد استفاده برای فروشگاه اسباب بازی 9″ در طول. این جعبه را ارائه نمی دهد هیچ زنگ ها و سوت مانند شارژ پورت و یا ضد میکروبی ساخت و گردش هوا نیز ممکن است یک موضوع از آن را به طور خاص طراحی شده با اسباب بازی های جنسی داشته باشید—این چیزی است که به نگه داشتن در ذهن به طور کلی زمانی که چیدن سازی برای این آیتم.

تبلیغات

یک Upcycled کیف آرایش

تبلیغات

آرایش و لوازم آرایش کیف عالی برای ذخیره سازی اسباب بازی های جنسی. این یکی به خصوص همه کاره چرا که فضای داخلی آن است که مجهز به شش تقسیم قابل تنظیم پس از آن می تواند پیکربندی شده به اسباب بازی های مناسب از اشکال و اندازه های مختلف—علاوه بر آن دارای دو زیپ که می تواند امن با یک کابل قفل اگر شما نیاز به اضافه کردن یک لایه امنیتی است. این شهر همچنین دارای یک زیپ سمت جیب برای ذخیره سازی شارژ کابل کاندوم, ابزار جنسی, دستمال مرطوب و…. و تلنگر به بالا بالا نصب شده است با جیب که می تواند به نگه داشتن بطری روغن و یا باریک تر ، اگر شما در حال رفتن به رفتن به کیف آرایش مسیر نگاه برای یکی ضد آب است که به تمیز کردن آن آسان تر است.

چند استفاده از سطح

Lockbox | $35 | Amazon

سطح: | $35 | آمازون
گرافیک: جولی کر

تبلیغات

این سطح امن است با یک کلید و اتحاد داخلی است که می توان با تنظیم دوباره پارتیشن قابل تنظیم متناسب با هر آنچه در آن است که شما در حال ذخیره سازی. بالا نصب شده است قابل حمل زیپ تا مش کیسه برای ذخیره سازی شارژ کابل و دیگر لوازم جانبی کوچک و آن را در چهار سبک: سیاه و سفید با سیاه و سفید داخل سفید با فیروزه داخلی صورتی پر تلالو با یک داخلی صورتی و سیاه و سفید نقطه رقص لهستانی پولکا با داخلی.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de