گرجستان معلم تاریخ به حالت تعلیق برای تدریس تاریخ


مقامات در روستایی در گرجستان مدرسه منطقه در حال تنبیه سابقه مربی که به ظاهر اختصاص داده شده تمام اوقات فراغت خود را به آموزش دانش آموزان است. منطقه ممنوع معشوق مربی از مربیگری پس از شارژ مدیران مرد با شنیع حکومت تخلف—تاریخ معلم تدریس تاریخ.

تبلیغات

اردن Huerta شده است آموزش تاریخ در Tattnall County High School در ریدزویل Ga., به مدت سه سال با توجه به همه در گرجستان و Tattnall مجله-Sentinel. گذشته از آموزش تاریخ Huerta مربیان بیس بال و بسکتبال و فوتبال و همچنین به عنوان پیشرو در یک برنامه مشاوره برای Tattnall دانش آموزان 90 درصد از آنها می آیند از خانواده های کم درآمد با توجه به بزرگ مدارس. Huerta نیز به نوعی می یابد زمان برای فعالیت بیشتر مانند سازماندهی یک جامعه تجمع و اعتراض در زادگاه خود.

نیازی به گفتن اردن Huerta یک مرد خوب است.*

* مردان خوب نیست و آن را در امریکا. هیچ داستان است که به نام کسی که یک “مرد خوب” تا به حال به خوبی به پایان رسید.

تبلیغات

Huerta در اغلب زمان برای ارسال متفکر ضد نژادپرستانه نظرات به Facebook از جمله:

  • های یک مقاله که در آن او وحی ضررى به او دست راستی دوستان چرا پرچم-سوختن محافظت شده توسط متمم اول قانون اساسی.
  • و توضیح داد که چگونه آن را هر بیشتر بی احترامی به پرچم ایالات متحده از معشوق “خط نازک آبی رنگی” پرچم ستایش توسط افرادی که پوشیدن شال و عینک آفتابی.
  • شکستن حقایق تاریخی در چرا مؤتلفه پرچم های نژادپرستانه.
  • با صبر و حوصله گفتن یکی از دوستان خود را هنگامی که nooses “شد ذاتا نژاد پرست” (اشاره: او پاسخ داد: “همانطور که به تازگی به عنوان Jim Crow عصر.”)
  • نوشته های با نشان دادن آمار در پشت نامتناسب پلیس تیراندازی.
  • کاریکاتور حمایت از Black Lives Matter

Illustration for article titled Georgia History Teacher Suspended for Teaching History

تصویر: Facebook/Tattnall علیه نژادپرستی

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

من فرض Huerta ساخته شده همه از این پست در توالت زیرا هنگامی که شخص دیگری با او هم? اما هیچ یک از 23 پست از Huerta که فرستاده به ریشه موجود ناسزا زبان توهین آمیز و یا یک دروغ است. اما تاریخچه مدرسه تاریخچه آموزش آنلاین نوعی نقض مدرسه “رفتار سیاست.” بنابراین حتی اگر مدرسه ندارد, رسانه های اجتماعی سیاست Tattnall County school district رها Huerta از مربیگری وظایف برای یک سال.

همه در گرجستان گزارش:

این مسئله در دست در یک رشته مهم مربوط به رسانه های اجتماعی این است که آیا یا نه Huerta دارای آزادی بیان حمایت (که به درخواست دولت محدودیت و اشتغال نظم و انضباط و مسائل) اما به جای اینکه آیا یا نه نظرات خود را نقض سیستم مدرسه پرسنل سیاست در رفتار کارکنان در رسانه های اجتماعی. آلیسون کاب با مجله نگهبان در Tattnall شهرستان روز دوشنبه گفت که سیستم مدرسه ندارد یک سیاست رسانه های اجتماعی برای کارکنان و AllOnGeorgia ثبت یک درخواست اطلاعات در مورد بعد از ظهر دوشنبه. در این زمان معلوم نیست که نوشته های خاص منجر به اداری اقدام علیه Huerta.

تبلیغات

و در حالی که Huerta نمایندگان نمی خواهد آدرس سوء ظن من که Huerta است که در واقع یک کلون هستند و سه اردن هورتس خود را وکیل آیا صدور این بیانیه:

مربی Huerta نامیده می شد در یک جلسه در روز 24 ژوئن سال 2020 و در پایان جلسه به او گفته شد که او خواهد بود به حالت تعلیق از مربیگری برای سال آینده. مدیران در Tattnall شهرستان بالا ذکر شده نقض حرفه ای خود را به عنوان یک معلم برای درگیر شدن در “هر دو به لحاظ سیاسی و نژادی متهم گفتگوی بورسی با هر دو زمان و پدر و مادر تحریک ناآرامی در میان پدر و مادر در رابطه با فرزند خود مربی.”

انتقادی هیچ کس مطلع مربی Huerta از مکالمه خاص یا ارز که بر اساس چنین بسیار جدی نماید. اولین و مهمترین مربی Huerta کلاس و آموزش مشاهده شده 9 زمان های مختلف توسط مدیران بیش از دو سال گذشته – و نه یک بار خود حرفه ای به سوال نامیده می شود. مربی Huerta شده است یک مربی در Tattnall شهرستان بالا از ژانویه 2017. و بدون اطلاع شنوایی و یا حتی یک دلیل دقیق او برطرف شد از مربیگری وظایف – با تضمین بازگشت. این بود که با عجله به قضاوت است که مفاهیم در هر دو فرآیند توجه و آزادی بیان است. اقدام علیه مربی Huerta بود بدون سوال تنبیهی پاسخ به وظایف خود به عنوان یک معلم. بر این اساس او باید فراهم حقوق دادرسی تحت Tattnall هیئت مدیره آموزش و پرورش را سیاست و گرجستان قانون است.

تبلیغات

Huerta وکیل در ادامه می گویند که معلم درخواست یک جلسه با هیئت مدیره مدرسه برای دیدن آنچه “سیاسی و نژادی متهم گفتگوی بورسی” استفاده شد اما من فکر می کنم ما می توانیم اضافه کردن یک و یک با هم. (من قسم می خورم من نبود آموزش بدون مجوز!) در ضمن Huerta دیده است ابراز حمایت از دانشجویان و حتی سازمان Change.org طومار درخواست از هیئت مدیره مدرسه برای معکوس اقدام انضباطی.

با استناد به پرسنل قوانین و نگرانی های حریم خصوصی این Tattnall شهرستان مدیره مدرسه است و نه در پاسخ به ریشه‘s درخواست برای نظر.

تبلیغات

اما من به او بگویید که در مورد “مرد خوب” گه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de