‘همیلتون,’ ضبط در سال 2016 با بازیگران اصلی را جریان در دیزنی+

“نگاهی به اطراف نگاه به اطراف در چگونه خوش شانس ما برای زنده ماندن در حال حاضر.”

که شعر از “همیلتون” آغاز می شود که جریان صبح روز جمعه در دیزنی+ یک امضای پنج ساله هیپ هاپ موسیقی یکی از آن آثار هنری است که تحمل این معنی چیزهای مختلف در زمان های مختلف.

خوانده شده توسط شخصیت های متعدد در حداقل دو نفر از این تعداد این کلمات صحبت می کنند و شادی را به زندگی در قرن 18, لحظه ای که آمریکایی ها — سفید آنهایی که به هر حال گرفتن یک طعم آزادی. (نشان می دهد colorblind مصاحبه با بازیگران رنگ بازی سفید چهره های تاریخی به ما یادآوری می کند که بسیاری از پدران بنیانگذار متعلق به سیاه و سفید و قهوه ای کسانی که آزاد بودند.)

گوش دادن به “خوش شانس برای زنده ماندن” شعر در حال حاضر آن را ممکن است به شنیدن آن را به عنوان در مورد زنده ماندن در یک بیماری همه گیر و یا بررسی ناآرامی های مدنی که را لرزاند جهان, آنجا که ناآرامی های اخیر در آن در طول انقلاب آمریکا به تصویر کشیده شده در خالق/ستاره Lin-مانوئل میراندا را چگونه الکساندر همیلتون, جورج واشنگتن, Aaron Burr, توماس جفرسون و دیگران ساخته شده است این کشور است.

شما همچنین ممکن است فکر می کنم در مورد چگونه مجسمه از چهره های تاریخی در حال سرنگون چیزی بود که اتفاق می افتد زمانی که موسیقی عرضه اما احساس می کند که از یک قطعه با آن مصاحبه و آن نگاه انتقادی در رهبران ما. همه از این به نظر می رسد نشان می دهد که ما آموخته اند یک نسخه از تاریخ ما است که درست نیست.

هوشمند و بازنگری هر چند ممکن “همیلتون” است که عمدتا جذاب سرگرمی. دیدن آن در خانه همان است که در تئاتر اما دیزنی+, ارائه, سادگی تخمین زنده را تجربه کنند. فیلم برداری در سال 2016 اجراهای با بازیگران اصلی و با صدای بلند مخاطبان آن بسیار شبیه به یک بازی نشان داده شده در PBS’ “عملکرد” یا پیش بینی شده در سینما به عنوان بخشی از “تئاتر ملی زندگی می کنند.” (سازندگان این یک “فیلم” شاید به این دلیل که آنها موقعیت آن را برای اسکار, اما این یک فیلم نیست به این معنا که موزیکال “شیکاگو” یا “داستان وست ساید” هستند.)

ابتدا با یک نمایش از مرکز بالکن “همیلتون” عمدتا استخدام زاویه ما می تواند دیده می شود در یک تئاتر اگر ما موفق به نمره بلیط با معدودی موارد استثنا: یک دوربین قرار گرفته در پشت شاه جورج سوم (Jonathan Groff) به دنبال به مخاطبان به عنوان او باعث ورود او و تکرار است که مشاهده برای دیگر جورج (کریستوفر Jackson) هوشمندانه اشاره است که واشنگتن به طور کلی در آن نقطه خواهد شد مطابقت با قدرت پادشاه است.

مدیر توماس Kail که همچنین کارگردانی این بازی با استفاده از نزدیک یو پی اس عاقلانه و تاکید کرد عاطفی نقاط عطف. با تمرکز بر عمل اصلی هزینه های بینندگان توانایی نگاه به هر چیز دیگری فکر می کنیم جالب است اما سود: Groff عملکرد آن خوب به نظر می رسید اما نه ویژه هنگامی که من تو را دیدم “همیلتون” در برادوی است که نشان داد به عنوان متنوع و قطعات یدکی. خود را پادشاه جورج به سختی حرکت می کند سر خود را در حالی که ارائه spitty قرار داده و فراز از تازه بدوران رسیده کشور به عنوان اگر او نمی تواند حتی زحمت.

بازدید مانند “اتاق که در آن اتفاق می افتد” با صدای فوق العاده, اما یک تعداد واقعا مزایای از فیلم برداری درمان است. “استراحت” خوانده شده توسط همیلتون (میراندا) با همسرش (Phillipa Soo) و پسر (آنتونی راموس) است غنی تر و قوی تر از اینجا در بار قبلی من دیده ام یا شنیده ام آن را. و پیچیدگی های خاص وجود دارد که شما ممکن است گرفتن زندگی می کنند مانند این که چگونه Soo صورت است که دقیقا تقسیم نور و سایه در طول آهنگ “رایت” و یا چگونه نامرئی به میکروفن می, دیگر از جانت جکسون به سبک یکی از فرسوده توسط لسلی Odom جونیور مهیجی Aaron Burr.

این فیلم برداری نسخه حفظ امیدوارم که از بازی به نمایش گذاشته است که یک بار در تاریخ کشور ما هنگامی که ما تا به حال یک تخته سنگ سفید که به عنوان همیلتون آواز می خواند ما “یک مفهوم ملت ما در حال حاضر به ساخت.”

هیچ راهی وجود دارد که جریان نسخه می تواند به عنوان هیجان صحنه را نشان می دهد اما باز این کار را در مورد ریشه کشور ما به هر کسی که با اینترنت و اشتراک ماهانه می کند آیا یک چیز زیبا: این باعث می شود آن را دموکراتیک تر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de