در ماراتن جلسه ارتش هند می گوید چین را قابل اثبات گام به د-تشدید

دهلی نو: هند و چین فرماندهان سپاه در روز سه شنبه برگزار شد ماراتن جلسه که به طول انجامید بیش از 12 ساعت در Chushul در Ladakh به کار کردن جزئیات به د-تشدید تنش بین دو کشور.

نشست بین 14 فرمانده سپاه Lt Gen Harinder سینگ و جنوب سین کیانگ نظامی منطقه فرمانده Maj Gen لیو لین آغاز شده و حدود 11 am در کنار خط کنترل واقعی (لاک) و در ادامه تا اواخر شب.

نشست قبلی بین این دو در 22 ژوئن تا به حال به طول انجامید 11 ساعت است. نشست روز سه شنبه نیز جلسه سوم بین دو تن از فرماندهان ارتش این ماه است.

با توجه به منابع و هند و چین خواسته به گام برای بازگرداندن عامل اعتماد در گفت و گو پس از Galwan برخورد. دو ارتش همچنین در مورد روند متقابل مشارکت در امتداد هر stand-off نقطه در امتداد لاک.

هند اعتقاد بر این است که به گفته ارتش چین را قابل اثبات گام به د-تشدید وضعیت و خلاص سربازان خود را از لاک. به عنوان یک راه رو به جلو و هند و منابع گفت: خواست سربازان چینی به برداشت حداقل 2-3 کیلومتر از لاک.

هند و چین هستند که در تلخ ایستادگی کردن در Pangong Tso, Galwan دره چشمه های آب گرم – Gogra پست Depsang و Daulat التماس Oldie بخش.

با توجه به منابع هند روز سه شنبه تصریح کرد: تقاضای آن که چینی بازگرداندن وضعیت موجود در لاک قبل از آوریل سال 2020 است.

هند اعتراض به چین تلاش برای سعی کنید برای تغییر لاک در Pangong Tso و Galwan ولی با آوردن بیشتر نیروهای, سلاح های سنگین و احداث استحکامات.

اما گفته منابع dis-تعامل هر زمان که آن شروع خواهد شد, خواهد بود یک فرایند طولانی است که می تواند ماه ها طول بکشد.

حتی اگر در گذشته فرمانده سپاه جلسه در ژوئن 22, هر دو طرف رسیده بود یک “اجماع برای خلاص” از “همه اصطکاک مناطق” در Ladakh شده است وجود دارد هیچ بهبودی در زمین است.

در واقع زمین گزارش ها نشان می دهد که وجود دارد بیشتر شده است بسیج نیروهای نظامی توسط هر دو ارتش در لاک در چند روز گذشته. هند نیز مستقر مخازن سنگین توپخانه و دفاع هوایی سیستم در Ladakh بخش برای مقابله با چینی استقرار در Ladakh بخش.

هر دو ارتش در یک کره چشم-به-کره چشم موقعیت در بسیاری از مناطق در Ladakh و ارتش در تلاش است برای باز کردن جبهه.

در حالی که هند در انتظار ورود هواپيمايی هواپیماهای جنگنده جولای و پایان آن را نیز سفارش بسیاری دیگر از سلاح و مهمات به صورت اورژانس. نیروی هوایی هند گزارش شده است برنامه ریزی برای خرید پیشبرد نسخه از دقت ادویه-2000 بمب که استفاده شد در سال گذشته طی حمله هوایی در Balakot.

ارتش هند نیز به دنبال خرید تخصصی پوشاک ضد آب برای آن سربازان مستقر در Galwan دره.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de