هند دارای مسئولیت در خصوص حمایت از کسب و کار ما می گوید چین پس از Infinite بان

دهلی نو: چین روز سهشنبه مخالف و ابراز نگرانی جدی بر هند تصمیم اواخر روز دوشنبه به ممنوعیت 59 چینی از جمله برنامه های بسیار محبوب Infinite را به دلیل امنیت ملی و خواسته دهلی نو برای جلوگیری از “تبعیض”.

چینی سفارت گفت: آن را مشکوک به هند حرکت نقض سازمان تجارت جهانی (WTO) دستورالعمل اضافه کرد که دهلی نو تصمیم بر “مبهم و دور از ذهن” زمینه. پکن همچنین ادعا کرد که این ممنوعیت بر اشتغال و معیشت محلی کارگران هندی سازندگان و کارآفرینان در ارتباط با این برنامه و همچنین منافع هندی کاربران و اضافه کرد که این یک pps شده اند به طور کامل پیوستن به قوانین. آن خواسته هند به “اذعان متقابلا سودمند طبیعت” از چین-هند و اقتصادی و همکاری های تجاری.

در بیانیه ای در هند حرکت می کند, سفارت چین گفت: “طرف چینی است که به طور جدی نگران و به شدت مخالف چنین اقدامی است. هند و اندازه گیری انتخابی و discriminatorily هدف خاصی برنامه های چینی در مبهم و دور از ذهن زمینه اجرا می شود در برابر عادلانه و شفاف روش الزامات نقض امنیت ملی استثنا و مظنون به نقض قوانین سازمان تجارت جهانی. آن نیز می رود در برابر به طور کلی روند تجارت بین المللی و تجارت الکترونیکی است و منجر به منافع مصرف کننده و بازار رقابت در هند است.”

پکن افزود: “ما انتظار داریم که هند اذعان متقابلا سودمند طبیعت چین-هند و اقتصادی و همکاری های تجاری و اصرار طرف هند به تغییر آن تبعیض آمیز شیوه های حفظ شتاب از چین-هند و اقتصادی و همکاری های تجاری درمان همه سرمایه گذاری و ارائه دهندگان خدمات به همان اندازه و ایجاد یک باز و عادلانه محیط کسب و کار در حالی که در ذهن اساسی منافع هر دو طرف و به طور کلی منافع در روابط دو جانبه.”

فوری ماشه برای دولت هند تصمیم اعلام کردند در اواخر شنبه شب دیده می شد توسط ناظران به عنوان نیاز به مقابله به مثل استراتژیک به چین اقدامات اخیر از جمله خود ادامه تهاجمی نظامی استقرار در مرزها در خط کنترل واقعی (LAC) در Ladakh بخش با تحمیل هزینه های اقتصادی در چین و شرکت های چینی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de