Mahershala Ali به بازی افسانه ای سیاه بوکسور جک جانسون در HBO سری محدود


Illustration for article titled Mahershala Ali to Play Legendary Black Boxer Jack Johnson in HBO Limited Series

عکس: کوین زمستان (گتی ایماژ)

Mahershala Ali شنود گذاشته شده است به بازی Jack Johnson اولین بار در جهان سیاه و قهرمان سنگین وزن برای آینده محدود سری HBO.

تبلیغات

با توجه به یک گزارش از تنوعهای برنده جایزه اسکار, بازیگر ستاره خواهد شد در یک بازگویی از جانسون زندگی است که به شدت بر چالش های او رو به عنوان یک استعداد و صریح سیاه, ورزشکار در این, Jim Crow عصر.

از انواع:

شش قسمتی با عنوان “متمرد است.” آن را به عنوان یک unapologetically سیاه, بدون نگه می دارد-منع گفتن از جانسون زندگی است. اولین سیاه, قهرمان بوکس سنگین وزن نشان می دهد را دنبال کنید جانسون افزایش به عظمت و هزینه های او برای پرداخت می شود پوست خود رنگ و سرپیچی.

این سری است که بر اساس PBS, مستند “نابخشودنی سیاهی: ظهور و سقوط جک جانسون” که تولید شد و کارگردان, کن برنز, و همچنین به عنوان همراه کتاب توسط Geoffrey C. بخش است.

تبلیغات

جانسون حرفه ای مشخص شد ارتفاع از موفقیت و حملات جنجال—دومی بود که اغلب نژادی است. این قهرمان بوکس بود و معروف پیروز در سال 1910 بازی کردن در برابر به اصطلاح “سفید بزرگ امید” James J. Jeffries نتایج که در سمت چپ سفید مردم پس mad آنها در پاسخ به شورش و کشتار مردم سیاه و سفید در سراسر ایالات متحده

علی به تصویر کشیده بوکسور در سال 2000 تولید مرحله از زندگی خود را به دست آورده و نامزد امی برای آخرین بار او را نقش بازیگران در HBO در فصل سه True Detective.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

سری جدید نوشته خواهد شد و اجرایی تولید شده توسط Dominique Morisseau یک مک آرتور نابغه کمک مالی دریافت کننده و نویسنده این تونی-نامزد بازی “Ain t Too Proud–زندگی و زمان از وسوسه.”

برای تلفن های موبایل مانند یک whole lotta سیاه تعالی! وجود دارد هیچ خبری هنوز در زمانی که سری برتر خواهد شد اما ما قطعا می خواهید به تماشای زمانی که آن را ندارد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de