باغ وحش مینه سوتا می شود 6M دلار در اورژانس COVID-19 بودجه

باغ وحش مینه سوتا دریافت 6 میلیون دلار در دولت COVID-19 امداد کمک های مالی کمک خواهد کرد که نگه داشتن دولت عمل جاذبه های شناور در حالی که آن را بسته برای این بیماری همه گیر.

پول را به صندوق اساسی عملیات در دره اپل, باغ وحش گفت: سناتور. گرگ Clausen, DFL-دره اپل. او گفت: مقامات باغ وحش نیز بحث شد صرفه جویی در هزینه حرکت مانند پیدا کردن خانه جدید خود را برای حیوانات.

این باغ وحش “یکی از این موسسات که فقط باعث می شود زندگی در مینه سوتا, ویژه” Clausen گفت: از باغ وحش. این بودجه اضطراری, او گفت:, “به شدت مورد نیاز است.”

مدیریت دولتی و بودجه کمیساریای مایرون فرانس در روز سه شنبه درخواست بودجه توان از COVID-19 مینه سوتا صندوق ایجاد شده توسط قوه مقننه به حفظ دولت عملیات تحت رژیم صهیونیستی است. تیم Walz را در زمان صلح و اورژانس سفارش. پس از یک قانونی تصویب کمیسیون درخواست فرانس مجاز بودجه.

این باغ وحش بسته در اواسط ماه مارس در واکنش به این بیماری همه گیر. پس از حدود سه چهارم از باغ وحش بودجه آمده از دروازه رسید آن بوده است بسته به صورت نقدی بوده است.

در این باغ وحش گذاشته شدن حدود 50 نفر برگزار شد و در استخدام ده ها تن از کارگران فصلی در تلاش برای کاهش هزینه های. چندین پروژه های بزرگ در انتظار هستند.

باغ وحش مقامات در حال تلاش روش های نوآورانه اجازه می دهد تا به مشاهده حیوانات و جمع آوری پول. در اواخر ماه ژوئن عرضه آنها را حیوان صفت بلوار یک درایو در امتداد شمال دنباله که باز خواهد شد از 10 صبح تا 4 بعد از ظهر از طریق جولای 12.

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de