Nelson Cruz کارشناسی ارشد مسن تر بدون احساس پیر

Nelson Cruz چیزی واقعا غیر معمول برنامه ریزی برای تولد 40 روز چهارشنبه اما این دقیقا یک حزب. برای کروز در واقع آن مخالف است.

“من قصد ندارم به هر نوسانات” کروز گفت. “ما مجاز به رفتن به [هدف زمینه] است.”

سفر روز گذشته, این اولین بار از اوایل فوریه که کروز خواهد شد 24 ساعت بدون دست خفاش که تولید 41 صفحه اصلی اجرا می شود و بیس سوم-بالاترین میانگین سرعت خروج فصل گذشته. کروز معتقد است کسانی که مواد منفجره هدف قرار دادن جلسات مراسم او به طور معمول شاهد دو بار در روز هستند به این دلیل است که چرخش 40 نیست فرصتی برای کیک و هدیه برای جشن چه او در حال حاضر به دست آورد.

او بیش از حد شلوغ است مطمئن شوید که او انجام نداده است.

“طبیعی است, من می دانم که برای مردم می گویند شما در حال رفتن برای کاهش زمانی که شما رسیدن به 40 به انتظار می رود که” کروز گفت: در مدت کوتاهی پس از ورود به مینیاپولیس برای شروع از عجیب ترین فصل های خود را حرفه ای. “اما آن را ندارد به این مورد نشده است.”

کروز بود که با بهره گیری از بهترین بهار آموزش حرفه ای او می گوید: زمانی که این بیماری همه گیر آمار و دوقلوها’ کمپ بسته است. “اگر شما به یاد بیاورید هر در-خفاش خوب بود در خفاش. من احساس می کردم در کنترل همه چیز در خارج وجود دارد” کروز گفت: از .435 گریپ فروت لیگ متوسط و تیم پیشرو, سه homers. “متاسفانه این ویروس در آمد. من می دانم که [این فصل به طور منظم] ممکن است اما چرا که نه ؟ من انجام همه چیز ممکن است برای دریافت آماده استراحت راست, در حال خواب, خوب, تماشای رژیم غذایی من کار کردن دو بار در روز. آن اثر است و تجربه فقط باعث می شود شما بهتر بیش از حد. من همه کارهایی که شما باید انجام دهید به ماندن تیز.”

به اندازه کافی تیز به نگه داشتن او را برای چند فصل کروز گفت.

“من نمی بینیم آن را [به زودی]. بسیاری از افرادی که بازنشسته از بیس بال انجام آن به دلیل جراحات شروع به آمده است. شما آنها را بکشند و در طول بازی و شما نمی خواهید به در, درد,” او گفت:. “شما شروع به انجام نمی شما را به استفاده و بازی شما را بیرون می کشد. اما بدن من است در شکل و خوب است و من همه چیز را من می توانم به آن را نگه دارید که راه. چرا بازنشسته؟”

صادقانه آن را احساس کمی احمقانه به درخواست کروز اگر او فکر بازنشستگی با توجه به فصل او ارائه شده در سال اول خود را با دوقلوها: علاوه بر خانه اجرا می شود که ضربه او با وجود از دست رفته دو هفته به دلیل پاره مچ رباط کروز batted .311 خود بالاترین میانگین از سال 2010 شده و اوج حرفه ای در ضربه زنی (.639) و عملیات (1.031) اعداد است که او را به دست آورده نهم جای شناخت در MVP انتخابات قابل توجه برای یک hitter وظیفه تعیین شده.

او همچنین ضربه زدن به توپ در هر بشکه با 12.5 درصد از نوسانات بهترین درصد در رشته و fangraphs.com’s اندازه گیری ضربه زدن به توپ سخت 52.5% از زمان نیز رشته” بهترین. بد نیست برای یک مرد که شروع سال 2020 به عنوان سوم-قدیمی ترین بازیکن در بازی بیس بال فرشتگان پشت DH Albert Pujols و کروز جدید هم تیمی righthander Rich Hill.

“نلسون کروز است. نلسون کروز که احتمالا در شکل بهتر از تقریبا هر بازیکن در این بازی است. او سخت کوش” مدیر Rocco Baldelli گفت. “نلسون کروز معمولی شما نیست 40-year-old ballplayer. او یک ویژه مرد.”

در پایان ماه جولای او را تبدیل به 16 دوقلوها بازیکن به نظر می رسد در یک بازی پس از تبدیل 40 (و تپه ارقام برای تبدیل شدن 17) یک لیست که شامل چهار سالن Famers. پل Molitor batted .300 بیش از 2½ فصل دوقلو بعد از 40 روز تولد و دیو Winfield تا به حال 21-هومر فصل در Metrodome. جیم Thome تعمید با نام تجاری جدید هدف زمینه با هفت homers پس از تبدیل 40 در اوت 2010.

بازیکنان که هنوز هم تولید و پس از تبدیل 40 باید چیزی مشترک Thome گفت: در آن زمان — و نه سن.

“این بدان معنی است که شما کسی که کار می کرد لب به لب خود را. این بدان معنی است که شما قرار داده ایم در ساعت های بی شماری در زمان بازی به طور جدی و هرگز چیزهایی راه آسان” Thome گفت. “من نگاهی به بچه ها که من خوش شانس برای بازی کردن با بچه ها مثل ادی موری و دیو Winfield — آنها نمی غرور را در خود استعداد. آنها را به غرور و افتخار در کار سخت خود را.”

“که دقیقا درست است. که کلید همه چیز” کروز گفت. “هنگامی که شما به نوبه خود 30 کمی از توانایی که خدا به شما شروع به از بین برود. خوب چیزی که شما را وادار به 40, شما می دانید, شما می دانید آنچه در آن طول می کشد. من دوست دارم آنچه من انجام دهد.”

اگر چه او را دوست دارد به عمل او را آماده برای متوقف کردن او را آماده برای شروع بازی است. آن بوده است مدت سه ماه کروز گفت: “بیش از حد طولانی را بدون رقابت و بازی.

کروز که ضربه او 400th حرفه ای هومر در ماه سپتامبر خرد شده حداقل 30 در هر یک از این گذشته شش فصل و حداقل 20 11 مستقیم فصل. او می تواند نگه داشتن آن رگه های زنده در یک فصل است که طول می کشد تنها 60 بازی ؟

کروز در نظر گرفته پوچ سوال و خندید. “این خواهد بود بسیار سخت است.” “اما شما می دانید آنچه که من بهترین من انجام خواهد داد. که باید رویکرد هر hitter.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de