کارولینای شمالی ویلمینگتون استاد بازنشسته در میان تماس های خود را برای شلیک بیش از متعصب و حساس توییتهایی


Mike Adams, Professor of Criminology, University of North Carolina.

Mike Adams, استاد جرم شناسی دانشگاه کارولینای شمالی.
عکس: بروس Ellefson/دانشگاه کارولینای شمالی

یک دانشگاه کارولینای شمالی ویلمینگتون استاد بازنشسته است و به دلیل افزایش تماس های او را به اخراج بیش از “ننگین” و نامناسب توییتهایی که تلقی شده است متعصب به دلیل…خوب…که دقیقا چه هستند.

تبلیغات

ان بی سی نیوز گزارش که بازنشستگی جامعه شناسی و جرم شناسی پروفسور مایک آدامز اعلام شد این دانشگاه در روز دوشنبه.

آدامز ممکن است یک استاد دانشگاه و یا حداقل او تا اوت 1 زمانی که بازنشستگی خود را شروع می شود—اما توییت خود را “اساسی-الاغ شخص-bro” نوشته شده است بیش از همه آنها را.

تبلیغات

از NBC:

در مه 29, Adams توئیتر خود نوشت: “این شب خوردم پیتزا و نوشیدن آبجو با شش بچه در شش صندلی بالای جدول. من تقریبا احساس مانند یک رایگان مرد بود که زندگی در یک ایالت کارولینای شمالی است. ماسا Cooper, اجازه دهید من مردم.” او با اشاره به رژیم صهیونیستی است. Roy کوپر اقدامات در محل قرار داده برای جلوگیری از گسترش coronavirus. “ماسا” یک گویش مدت است که اغلب استفاده می شود در تمسخر راه به تقلید آنچه که کاربران تصور بود که تلفظ بردگی مردم استفاده می شود برای “استاد”.

“زمانی که من به covid 19 جوک به نظر می رسد مردم به آنها حق کردن خفاش” آدامز بود توییتی قبلا در این ماه است.

پس از معترضان به خیابان ها ریختند پس از مرگ جورج فلوید در دست مینیاپولیس, پلیس, Adams مشترک: “تظاهر نمی مراقبت در مورد مسائل اجتماعی. آنها اراذل و اوباش به دنبال یک فرصت برای شکستن این قانون با مصونیت از مجازات.”

و دیگری ممکن است صدای جیر جیر از Adams بخوانید: “آیا تعطیل کردن دانشگاه ها. تعطیل غیر ضروری رشته. مانند مطالعات زنان.”

همانطور که بیشتر مردم شروع به عموم انتقاد Adams او پاسخ داد: “هنگامی که شما در نوشتن این دانشگاه درخواست آنها را به آتش مرا فراموش نکنید که برای ترک یک آدرس پستی, بنابراین من می تواند به شما ارسال یک جعبه از آستر.”

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

به طور جدی این است که او یک استاد جامعه شناسی یا سفید frat پسر که به احتمال زیاد با حضور در پردیس blackface حزب یا دو ؟ این درست نیست که او را نژادپرستانه و جنسیتی—او یک میانسال سفید پس از همه این که خود را discount Louis C. K., جوک نیست حتی خنده دار توسط نابالغ توییتر-الاغ فیلم ها xxx سوراخ استاندارد.

چگونه آدامز به طول انجامید این در UNCW—به خصوص پس از نوشتن یک کتاب به نام فمینیست می گویند Darndest Things: A سیاسی نادرست استاد در برابر ‘Womyn’ در دانشگاه و همچنین به عنوان یک مقاله به نام “یک” عجیب و غریب مسلمان ” جهاد?” که هدف یک فعال دانشجویی در دانشگاه که شناسایی به عنوان عجیب و غریب و مسلمان—فراتر از من است.

تبلیغات

دانشجویان و استادان در UNCW شده اند خواستار Adams’ حذف برای هفته ها. با توجه به NBC دو جداگانه Change.org دادخواست تماس خود را برای شلیک کردم حدود 90000 امضا. نیز وجود دارد یک Facebook, گروه به نام “عدالت و برابری برای UNCW” تشکیل شده است که بیشتر دانش آموزان دانشجویان و اعضای هیئت علمی که به اشتراک گذاشته شده داستان در مورد سوء استفاده کلامی آنها دریافت شده از آدامز. این گروه حدود 8000 عضو و شامل هشتگ “#CancelMikeAdams”

این امکان وجود دارد که هر گونه تردید به آتش آدامز است که با توجه به او را برنده طرح دعوی در دادگاه در برابر این دانشگاه در سال 2014. او ادعا کرد که مشاهدات خود را هزینه او را ارتقاء و که اول خود را اصلاح حقوق نقض شده و او اهدا شد $50,000 در پرداخت و $9,000 افزایش در حل و فصل StarNews گزارش.

تبلیغات

به هر حال این دانشگاه منتشر شد بیانیه ای اعلام Adams’ بازنشستگی دوشنبه.

“در طول چند هفته گذشته بسیاری از شما باید پرسید در مورد وضعیت UNCW عضو هیات علمی دکتر مایک آدامز در پرتو این توجه عمومی تولید شده توسط نظرات او در شخصی خود را در کانال های رسانه های اجتماعی” بیانیه می خواند. “ما در حال حاضر می توانید به اشتراک گذاری به روز رسانی است که پس از بحث و گفتگو با صدراعظم [خوزه V.] Sartarelli دکتر آدامز تصمیم به بازنشستگی از UNCW موثر اوت 1 سال 2020 است. ما هیچ نظر بیشتر در مورد این موضوع در این زمان, اما ما برنامه ریزی برای به اشتراک گذاشتن به روز رسانی اواخر این هفته در مورد چگونه ما امیدواریم که برای حرکت رو به جلو به عنوان یک دانشگاه و جامعه است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net