نواک جوکوویچ, همسر, تست مثبت برای coronavirus

برتر تنیس نواک جوکوویچ اعلام کرد او و همسرش را COVID-19 بعد از او با بازی در یک سری از نمایشگاه مسابقات او سازمان یافته در صربستان و کرواسی با صفر اجتماعی فاصله میان coronavirus بیماری همه گیر.

بالا بردن سوال در مورد تمام عیار بازگشت تنیس از جمله ایالات متحده باز برنامه ریزی شده برای ماه اوت جوکوویچ — که می ایستد سوم در تاریخ تنیس مردان با 17 گرند اسلم عنوان چهارمین بازیکن برای تست مثبت برای این بیماری پس از شرکت در مسابقات برگزار شده در بلگراد و زادار, کرواسی.

این دیگران بودند سه بار گرند اسلم کسیکه گریگور دیمیترو, برنا Coric و Viktor Troicki.

“متاسفانه این ویروس هنوز وجود دارد و این یک واقعیت جدید است که ما هنوز در حال یادگیری به مقابله و با زندگی است. من امیدوار هستم که همه چیز را به سهولت با زمان بنابراین ما می توانیم همه سر زندگی از راه آنها” جوکوویچ گفت: در بیانیه ای که سه شنبه منتشر شد.

“من بسیار متاسفم برای هر فرد مورد از عفونت است. من امیدوارم که آن را پیچیده نیست هر کسی وضعیت سلامت و که همه خوب خواهد بود.”

جوکوویچ شده در اخبار مکرر در اتصال به COVID-19 شیوع بیماری که منجر به تعلیق ATP و WTA تنیس حرفه ای تورهای مارس. برنامه اعلام شد و در هفته گذشته برای ورزش را تحریم حوادث به بازگشت در ماه اوت است.

در ماه آوریل او انتقاد کرد و گفت او نمی خواهد می خواهید را به یک واکسن برای ویروس به منظور قادر به رقابت حتی اگر آن را اجباری برای سفر.

در زمانی که او ماندن در اسپانیا جوکوویچ را شکست محلی lockdown قوانین با تمرین در باشگاه تنیس روی حدود یک هفته قبل از آن اجازه داده شد.

اخیرا جوکوویچ شکایت در مورد انجمن تنیس ایالات متحده قصد دارد سعی کنید برای محافظت از مردم از این ویروس در ایالات متحده باز با چنین اقداماتی به عنوان محدود کردن اندازه از بازیکنان entourages رفتن تا آنجا که به می گویند که او نمی دانم که آیا او را به این مسابقات در نیویورک است.

ایالات متحده باز برنامه ریزی شده است برای شروع Aug. 31 بدون تماشاگر و فرانسه باز به تعویق افتاد از مه قرار است برای شروع سپتامبر. 27.

جوکوویچ در بر داشت خود را در دفاع از سهل انگاری ترتیبات خود را آدریا تور نمایشگاه که به منظور جمع آوری پول برای کمک به کسانی که تحت تاثیر این بیماری همه گیر اما که در آن می ایستد بسته بندی شده بودند و بازیکنان معمولی تعامل با طرفداران و هر یک از دیگر خاموش دادگاه. جوکوویچ و دیگر بازیکنان دیده می شد در آغوش گرفتن یکدیگر و مهمانی در شب باشگاه ها و رستوران ها.

پس از دیمیترو گفت که آزمایش مثبت بیش از آخر هفته نهایی این رقابت ها در کرواسی — که در آن جوکوویچ قرار بود بازی لغو شد. هفته آینده تور توقف در بوسنی بوده است به نام خاموش بیش از حد.

کرواسی است 2,336 موارد ثبت شده ویروس با 107 مرگ و میر.

“این بود تمام دنیا را با یک بشردوستانه ایده برای هدایت همه بودجه مطرح شده و نسبت به مردم نیازمند و آن را گرم قلب من را ببینید که چگونه همه به شدت به این پاسخ” جوکوویچ گفت.

“ما سازمان یافته این مسابقات در لحظه ای که ویروس ضعیف شده و اعتقاد داشتند که شرایط را برای میزبانی این سفر ملاقات شده است.” جوکوویچ که نه نشان دادن علائم COVID-19 گفت: او باقی خواهد ماند و در خود انزوا برای 14 روز.

بیانیه ای از ردیف 1-رتبه بندی بازیکن تنیس نواک جوکوویچ در روز سه شنبه پس از او و همسرش, آزمایش مثبت برای coronavirus:

لحظه ای که ما وارد بلگراد ما رفت و به آزمایش می شود. من نتیجه مثبت است فقط به عنوان Jelena را در حالی که نتایج حاصل از فرزندان ما منفی است.

همه چیز ما بود در ماه گذشته ما با یک دل پاک و نیت صادقانه. ما مسابقات به منظور متحد کردن و به اشتراک گذاشتن یک پیام همبستگی و محبت در سراسر منطقه است.

تور طراحی شده است برای کمک به هر دو تاسیس و بالا آمدن بازیکنان تنیس از جنوب شرقی اروپا برای به دست آوردن دسترسی به برخی از رقابتی تنیس در حالی که تورهای مختلف در برگزاری با توجه به COVID-19 وضعیت.

این بود که تمام دنیا را با یک بشردوستانه ایده برای هدایت همه بودجه مطرح شده و نسبت به مردم نیازمند و آن را گرم قلب من را ببینید که چگونه همه به شدت در پاسخ به این.

ما سازماندهی این مسابقات در لحظه ای که ویروس ضعیف شده و اعتقاد داشتند که شرایط را برای میزبانی این سفر ملاقات شده است.

متاسفانه این ویروس هنوز وجود دارد و این یک واقعیت جدید است که ما هنوز در حال یادگیری به مقابله و با زندگی است.

من امیدوار هستم که همه چیز را به سهولت با زمان بنابراین ما می توانیم همه سر زندگی از راه آنها شدند.

من بسیار متاسفم برای هر فرد مورد از عفونت است. من امیدوارم که آن را پیچیده نیست هر کسی وضعیت سلامت و که همه خوب خواهد بود.

من باقی خواهد ماند در خود به انزوا بعد از 14 روز تکرار آزمون در پنج روز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de